Enter your keyword

post

Matematik Özel Ders Mimaroba

Matematik Özel Ders Mimaroba

Matematik Özel Ders Mimaroba

Matematik Özel Ders Mimaroba Hocası der ki: YKS Matematik sınavlarına gayret ile çalışmak, öğrenciyi öğrenci eder.  Fakat işin zor yanı çalışmaya alışmaktır. Hiç kimse senden daha iyi değildir. Fakat sen ortaya bir çaba koymazsan, sen de hiç kimseden iyi değilsin. Fakat tavuk bu olayın dışındadır. Yatarak başarıya ulaşabilen tek canlının ne olduğunu biliyor musunuz? Geometri  çalışmamayı uzun süre düşünmek, sonunda hiç çalışmamakla sonuçlanır.

Matematik Özel Ders Mimaroba hocası öğrencilerine temeli olmayanlar için 9 taktik istemisiniz? Diye soruyor? Öncelikle matematik seviyenizi iyi bilin. Ona göre çalışmalısın. Bir anda zor sorulardan başlama. YKS Matematik geometri sorularını çözmekten vazgeçersin. YKS matematik sınavları için önünde uzun bir süre olacağını bilmelisin. Sabreden kazanır. Bu bakımdan moral çok önemlidir. Hiçbir kimsenin etkisinde kalmayın. Yapamazsın, senin seviyen çok düşük gibi cümleleri duyumsamazlıktan gelmelisin. Çözemediğin soruları Mutlaka Mimaroba Matematik Özel Ders Hocasına çözdürmelisin.

Matematik Özel Ders Mimaroba hocası için, YKS Matematik sorularını çözümünü  ezberlememek çok önemlidir. Mantığını anlamaya çalışmalısın. Kendinize güvenmelisin. Çalışarak her Matematik sorunu çözebileceğinizi asla unutmayın.  Mutlaka ara vererek çalış. Pomodoro Tekniğini kullanabilirsin. Matematik için hedef belirleyin. YKS matematik Geometri sorularını çözmek için sebebiniz olsun.

Kendinizi Matematik dersini çalışmada motive etmeyi ve verimli çalışmayı öğrenirseniz ve öğrendiklerinizi uygularsanız rakiplerinize fark atabilirsiniz. Her öğrencinin en büyük arzusu, bütün derslerden başarılı olup istediği mesleği seçerek hayatta başarılı ve mutlu olmaktır. Bunun için bunun için hayata atılır.

MİMAROBA MATEMATİK ÖZEL DERS HOCASI İÇİN PARANIN NE ÖNEMİ VAR?

Ünlü düşünür Eflatun, bir gün öğrencilerden birisini kumar oynarken gördü. Bu durum üzerine onu şiddetle azarladı. Öğrencisi, ortadaki paraları göstererek kendini savundu:

“Çok az parasına oynuyoruz, hocam,” dedi.

Eflatun bunun üzerine, öğrencisine, bir ders verdi:

“Kaybettiğin veya kaybedeceğin para umurumda değil,” dedi. “Ben seni, kayıp ettiğin bir daha geri getiremeyeceğin zaman için azarlıyorum.”

Matematik Özel Ders Beylikdüzü Hocasını  çerçevesinde yaşadığımız her dönemde karşımızda sürekli mutlu yüzler görmek beni çok sevindirir. Mimaroba Matematik Özel Ders  sizlere başarı, sağlık ve mutluluk temenni eder.

Karakayalı, Cevat

18.10.2021

Math Cevat Tutor

 

 

 

No Comments

Add your review

Your email address will not be published.