Enter your keyword

post

Matematik Geometri Özel Ders Bakırköy

Matematik Geometri Özel Ders Bakırköy

Matematik Geometri Özel Ders Bakırköy

MATEMATİK GEOMETRİ İÇİN DÜŞÜNCELERİNİZİ

YKS = TYT + AYT

DEĞİŞTİRİRSENİZ KADERİNİZİ DE DEĞİŞTİRİRSİNİZ!

Matematik Geometri Özel Ders Bakırköy öğretmenine göre, Matematik için kötümser, yalnız tüneli görür, iyimser öğrenci tünelin sonundaki ışığı; gerçekçi öğrenci ise hem tünel ile birlikte ışığı hem de gelecek treni görür. Yıldızlar o kadar uzakta değil aslında, gözümüzün önünde keşfedilmeyi beklerler. Tıp ki Matematik Geometri gibi! Siz sonu olmayan bir hayatın çocuğusunuz. Ebediyen mirascısınız. Siz harikasınız!

Matematik Geometri Özel Ders Bakırköy

Matematik Geometri Özel Ders Bakırköy

 Matematik Geometri derslerinde gördüğünüz gibi, bir fonksiyonun türevinin olması için sürekli olmasına yetmiyorsa, sadece kendi kendine deneme- yanılma yoluyla zaman kayıp etmemen için Matematik Geometri Özel Ders Bakırköy öğretmenine ihtiyacın olabilir. Buna benzer bir anlayışla Matematik Geometri derslerini çalışmaya devam edersen daima ileriye giderek, rakiplerini küstürmeden arayı açabilirsin. Buna bağlı olarak anlamadığın ve çözemediğin hiç türev, limit ve süreklilik ve integral sorusu olmaz. Böylece Matematik Geometri derslerinde fark attığında mutlu olacağından şimdiden emin ve kararlı olabilirsin. Artık bu davranıştan sonra Matematik Geometri konularını anlaman ve konularla soru çözmen internette sörf yapmak gibi olur.

Neden bir öğrenci Matematik Geometri derslerinden tam başarı örneğiyken diğeri sefil haldedir? Neden bir öğrenci ilgi çekici ve son derece popülerken, diğer öğrenci sıradan ve sönüktür? Neden bir öğrenci Matematik Geometri, fen bilimleri derslerinde bir dehayken diğeri öğrencilik yaşamı boyunca hiçbir şey yapamadan ya da başaramadan düşe kalka mezun olur?

Yukarıda belirtilen Matematik Geometri derslerindeki sorunların cevabı, bilinç ve bilinçaltınızın çalışmasında gizli olabilir mi? Bu sorunu cevabını aramalıyız. Bunun cevabı AYT Matematik Geometri Özel Ders Bakırköy öğretmeninde saklıdır.

Geometri Özel Ders Bakırköy Hocasına göre, Matematik Geometri derslerinden başarılı olmayı istemek; zihnin bilimsel olarak belirli bir amaca yönelmiş bilinç ve bilinçaltı düzeylerinin uyumlu yansımasıdır. Öğrencilerin içinde sınırsız öğrenme gücü vardır. Biz Halkalı Matematik Geometri Özel Ders Bakırköy Öğretmeni olarak bu sınırsız gücü ortaya çıkarmanın ve öğrencilik hayatınızda istediklerinizi elde etmenin yolunu gösterebiliriz. Siz daha mutlu, her YKS Geometri sorularını çözebilen dolu dolu bir öğrencilik hayatını hak ediyorsunuz. Bu beyin gücünüzü kullanmaya başladığınızda, günlük yaşantınızdaki işlerin yoluna gireceğini, Matematik Geometri ile ilgili sorunların çözüldüğünü ve her işinizin daha uyumlu hale geldiğini göreceksiniz. Atakent Matematik Geometri Özel Ders Bakırköy Öğretmeninin ne kadar faydalı olduğunu şaşırarak göreceksiniz. Bu durum belki hayatınızın dönüm noktası olabilir; bence olacaktır da…

Her öğrenci Geometri sorularını yapmak ister ama etkin bir şekilde istediğini elde etmek mümkün müdür? Yaşadığınız deneyimler, okul içindeki olaylar, içinde bulunduğunuz koşullar ve eylemler düşüncenize tepki olarak bilinçaltınız tarafından üretilir. Şunu unutmayın; sonuçları otaya çıkaran şey, inanılan şey değil, zihninizdeki inançtır. Öğrenciliğin başına dert olan yanlış inançları, fikirleri, batıl inançları ve korkuları kabul etmekten vazgeçin. Hayatın asla değişmeyen ezeli ve ebedi gerçek ve Matematik Geometri doğrularına inanmaya başlayın. Daha ileriye gitmenin, daha yükseklere çıkmanın yolu budur. İstediğinizi evrensel eylem ve tepki yasasına göre alırsınız. Düşünce, yeni başlayan eylemdir. Tepki, bilinçaltından gelen doğasıyla eşleşen yanıttır. Zihninizi uyum, sağlık, huzur, iyi niyet kavramaları ile doldurursanız, öğrencilik yaşantınızda YKS = TYT + AYT Geometri sınavlarındaki başarı mucizeleri gerçekleşir.

“İnandığınız şey doğru veya yanlış da olsa sonuç elde edersiniz.

Bilinciniz zihninizdeki düşünceye yanıt verir. Zihninizdeki bir düşünceyi bir inanç olarak kabul edin, bu kadarı bile yeterli olacaktır.

Geometri için bilinçaltınızı yeniden tasarlayarak kendinizi yeniden yaratabileceğinizden emin olabilirsiniz.”

Sadece bir zihniniz var; ancak bu tek zihin birbirinden farklı ve karakteristik iki işlevsel bölüme sahiptir. İkisini birbirinden ayıran sınır, zihin bilimi öğrencileri tarafından iyi bilinir. Zihnin iki işlevi tamamen birbirinden farklıdır. İkisinin de ayrı katkı ve düşünceleri vardır. Zihnin iki işlevini birbirinden ayırt etmek için pek çok isim kullanılır. Bunlar arasında öznel ve nesnel zihin, bilinç ve bilinçaltı, uyanık, uyuyan zihin, yüzeysel ve derin benlik, istemli ve istemsiz zihin gibi sayılabilir.

Zihniniz doğru düşündüğünde, gerçeği anladığınızda, bilinçaltınızda depolanan düşünceler yapıcı, uyumlu ve huzurlu olduğunda, bilinçaltınızın sihirli gücü buna karşılık verecektir. Ortaya uyumlu koşulların, güzel bir çevrenin ve her şeyin en iyisinin çıkmasını sağlayacaktır. Düşünce süreçlerinizi kontrol etmeye başladığınızda, her türlü sorun ve zorlukla bilinçaltınızın güçlerini kullanabilirsiniz. Her şeyi yöneten sınırsız güç ve her şeye yeten yasa ile Matematik Geometri öğrenmede bilinçli bir biçimde iş birliği yapabilirsiniz.

MATEMATİK

Çevrenize bir bakın. Nerede yaşarsanız yaşayın, nasıl bir toplumun parçası olursa olun, öğrencilerin çoğunluğunun dış dünyada yaşadığını görürsünüz. Daha aydın olanlar ise daha çok iç dünya ile ilgilenmektedirler. Onlar iç dünyanın dış dünyayı yarattığını fark etmişlerdir. Bunu siz de fark edeceksiniz. Düşünceleriniz, duygularınız ve hayalleriniz, deneyimlerinizin düzenleyici prensipleridir. Tek yaratıcı güç, iç dünyadır. İfade dünyamızda, bilinçli ya da bilinçdışı olarak yaratılmıştır.

Geometri Özel Ders Bakırköy hocasına göre, bilinç ve bilinçaltınızın etkileşimi hakkındaki gerçeği öğrendikten sonra, bütün öğrencilik yaşantınızı değiştirebilirsiniz. Birçok öğrenci, koşul ve durumların, bu koşul ve durumların üzerinde çalışarak değiştirmeye uğraşırlar. Büyük bir zaman ve emek kaybıdır. Koşulların nereden kaynaklandığını göremezler, hayatınızdaki uyumsuzluklardan, kafa karışıklıklarından, yoksulluklardan ve sınırlamalardan kurtulmak istiyorsanız, nedeni ortadan kaldırmalısınız. Bu neden, bilinçaltınızı kullanma biçiminiz ve bilinçaltınızda teşvik ettiğiniz düşünce ve işaretleridir. Nedeni değiştirirseniz, sonucu da değiştirebilirsiniz. Olay bu kadar kolay ve basit biçimindir

Kaptan gemisinin efendisidir ve istekleri yerine getirilir. Aynı biçimde, bilinciniz de geminizin – yani bedeninizin, çevrenizin ve ilişkilerinizin – kaptanı ve efendisidir. Bilinçaltınız, ona, bilinçaltınızın inandıklarını ve doğru kabul ettiklerini esas alarak verdiğiniz emirlere uyar. Emirleri ve bunları temelini sorgulamaz.  Eğer kendinize sürekli “ Ben Matematik Geometri sorusu çözemem.” Diyorsanız, bilinçaltınız sözünüzü dinler. Soruyu çözecek bilginiz olmadığına inanır. Hayatınız boyunca bütün bunların yoksulluğunu çeker ve koşulların bunu gerektirdiğine inanırsınız. Bu koşulları olumsuz, reddedici düşüncelerinizle sizin bizzat yarattığını fark edersiniz.

Beylikdüzü  Geometri Özel Ders Hocası sizlere başarılar diler.

01.03. 2015

 

 

Some Toughts (4)

 1. Emrullah varol
  added on 17 May, 2017
  Cevapla

  En iyi matematik özel ders diyebilirim hakkında bundan Hiç şüphe duyulmayacağı kesin matematik özel derse başlamadan önce dipte sürünen böcek gibiydim ama matematik özel ders öğretmenim cevat karakayalı bana dipte olmanın iyi yanını öğretti gidilebilcek tek biryer vardı oda yukarısıydı ve matematik özel derse başladıktan sonra beni ayağa KALdıran o oldu onun sayesinde şu anda ygs ve lys ye kendimden daha emin gireceğimi BİLİYORUM gerçekten minnettarım..

 2. Ömer FARUK
  added on 18 May, 2017
  Cevapla

  EN İYİ 10 MATEMATİK ÖZEL DERS ÖĞRETMENİ İLE LYS-1 MATEMATİK SINAVINA HAZIRLANDIĞIMDA MATEMATİK NETLERİMDE EN İYİ ARTIŞI YAKALADIM EN İYİ MATEMATİK ÖZEL DERS ÖĞRETMENİM OLAN MATH CEVAT HOCA BANA TÜREV LİMİT VE İNTEGRAL GİBİ LYS-1 MATEMATİK SINAVININ EN ZOR KONULARINI ÇOK İYİ ÖĞRETTİ GİRDİĞİM LYS MATEMATİK DENEMELERİNDE HEDAFLEDİĞİM NETLERE ULAŞTIM EN İYİ MATEMATİK ÖZEL DERS ÖĞRETMENİM İLE BEN VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞTIK. BANA BU İTME GÜCÜNÜ VEREN MATH CEVAT HOCAYA TEŞŞEKKÜRLER … ÖMER FARUK

 3. added on 1 Eki, 2018
  Cevapla

  En iyi matematik özel ders öğretmenim, bana neyi? Nasıl? Nerede? MatematiK konularını öğretebilicdğini hissederek eKsiKlerimi gideriyor. AYT matematik ve geometri konularından logaritma konusunu tam bilgiye ulaşmanın hazzını yaşamamı hedefliyor.
  bakırköy matematik özel ders Ögretmenim bana konuları açık, duru ve yalın bir anlatımla aktarırken konuyu özümseterek örnekleri Kolaydan zora, basitten tümleşiğe giden çokça test sorusuyla destekleyerek akla gelebilecek her türlü ayrıntıya yer veriyor. Desteklerinden dolayı MATH CEVAT TUTOR’a çok teşekkür ediyorum.

  Ömer Kaan Akbaba
  YKS= TYT+AYT öğrencisi

 4. Ece ersoy
  added on 17 Şub, 2019
  Cevapla

  Bakırköy matemaTik özel ders öğretmenim bana Matematik konularını (polinomlar,çarpanlara ayırma) gibi konuları en iyi biçimde kavrayabilmem İçin yeni bir anlayışla çok iyi hazırlanmış örnek problemleri çözmektedir.-her alt konu ile ilgili gerekli bilgileri ve kısa örneklerle konuların anlamamı sağlıyor.pekiştirme testleri ile konunun “tam öĞrenme”mi Sağlıyor.
  Bakırköy matematik özel ders öpretmenim beni acemi seviyesinden alıp şampiyon seviyesine taşımaYı hedefliyor.her şey için EfsanE cevap hocama teşekkür edeRim.

Add your review

Your email address will not be published.