Enter your keyword

post

En İyi Yüz Yüze Matematik Ders Bahçeşehir

En İyi Yüz Yüze Matematik Ders Bahçeşehir

En İyi Yüz Yüze Matematik Ders Bahçeşehir

MATEMATİK /GEOMETRİ ÖĞRETMEK İÇİN KARŞINIZDAKİNİ DİNLEYEREK VAR EDEBİLRSİNİZ!

En İyi Yüz Yüze Matematik Ders Bahçeşehir Hocası der ki: Matematik//Geometri problemini çözmekte ısrar ettiğimiz için giderek kolaylaşır. İşin gerçek doğası değiştiği için değil, sizin çözme yeteneğimiz gelişmektedir. YKS Matematik/Geometri konularını öğrenmek için içte başaramazsanız dışta zor başarırsınız. AYT Matematik Geometri dersinin her konusunda bire-bir hizmet alabilirsiniz.

En İyi Yüz Yüze Matematik Ders Bahçeşehir Hocasına göre, Uzman ve deneyimli Beylikdüzü Matematik Özel Ders Hocanız sizi yakından tanır. Beklentilerinizi anlar ve ihtiyaçlarınıza uygun çözümler için araştırma yapar. Matematik sorularını çözdükten sonra rahatla. Pozitif ol. İyilik seni bulsun. Konfüçyüs diyor ki, “Tecrübeli öğrenci güzel söz söyleyen değil, söylediğini aynen yapan ve yapabileceğini söyleyen öğrencidir.” Siz de kısa sürede AYT/TYT Matematik //Geometri için hedef koyduğunuz netleri kısa sürede yapabilirsiniz. Matematik sınavında karşına çıkabilecek engellerin üstesinden gel! Hayallerin giden yolda pek çok zorluklarla karışabilirsin. Bahçeşehir Matematik Özel Ders hocasının önereceği bu dört strateji ile üzerindeki tozu atıp, yeniden başlamana ve başarmana yardımcı olacaktır.

En İyi Yüz Yüze Matematik Ders Bahçeşehir Hocasına göre, Matematik //Geometri öğrenmek ve hafızada tutmak için UNUTMAYINIZ!

Matematik dersinde öğrenilen %100 bir aksiyomun;

20 dakika içinde %50 sini

60 dakika içinde %70 ini,

24 saat içinde %80 ini  UNUTUYORUZ

haberiniz olsun. Düzenli tekrar edilen Matematik //Geometri bilgilerinin 8 hafta sonra %75-80 lik kısmı hatırlanırken tekrar yapılmaması durumunda bu matematik bilgisinin 8 hafta sonra %20’si hatırlanabilmektedir.

En İyi Yüz Yüze Matematik Ders Bahçeşehir Hocasına göre, NASIL TEKRAR EDEBİLİRSİNİZ?

1.TEKRAR: 30-40 dakikalık bir öğrenme seansı içinde yapılmalı ve yaklaşık 10 dakika sürmelidir.

2. TEKRAR: İlk tekrarın yapıldığı günün akşamı uyumadan önce ve kahvaltı yapmadan önce yapılmalı.

3.TEKRAR: Matematik Özel Ders Bahçeşehir  öğretmeden sonraki birinci haftanın sonunda yapılır. Bu tekrar bilgilerin bir ay süre ile hafızada kalmasını sağlar.

4. TEKRAR: Öğrenmeden yaklaşık bir ay sonra yapılır. Bu tekrar yaklaşık bir ay sonra yapılır. Bu tekrar bilginin çok daha uzun süre sağlıklı olarak hatırlanmasını sağlar.

Beylikdüzü En İyi Matematik Özel Ders Hocası sizlere matematik sınavlarında başarılar diler.

Cevat Karakayalı

Math Cevat Tutor

24.08.2021

 

 

No Comments

Add your review

Your email address will not be published.