Enter your keyword

post

En İyi YKS Matematik Özel Ders Bakırköy

En İyi YKS Matematik Özel Ders Bakırköy

En İyi YKS Matematik Özel Ders Bakırköy

MATEMATİK GEOMETRİ DERSLERİNDEKİ

BAŞARI GİBİ, BAŞARISIZLIK DA ÖĞRENİLEBİLİR Mİ?

En İyi YKS Matematik Özel Ders Bakırköy Hocası diyor ki: YKS Matematik Sınavlarına hazırlanırken ders çalışmanızı engelleyen engeller olduğunu biliyor musunuz? Bunlar Matematik ders çalışmanızı engeller! Yatarak Geometri dersini çalışmak, plansız çalışmak ve tekrar yapmamak sizi engeller. Sevmediğiniz Geometri dersini çalışmak ve televizyona takılıp kalmayınız. Yeni bir diziye başlamak ve masanın düzenli olmayışı kesin engeller. Matematik sorularını çözemeyeceğine inanmak ve deneme analizini yapmamak engeller. Matematik Geometri dersine aşırı güvenmek te engeller.

En İyi YKS Matematik Özel Ders Bakırköy Hocasına göre, Matematik//Geometri derslerini başarabilmeniz için üç kirik sorunun cevabını vermenizi istiyorum: Matematik// Geometri derslerini başarmanız hakkındaki düşünceleriniz hatalı olabilir mi? Sizce Matematik //Geometri derslerini başarmak için doğru bildiğiniz yanlışlar neler olabilir?

-Matematik Geometri başarabilmek için, başarı hakkındaki bilgilerinizi hangi Bakırköy En İyi Matematik Özel Ders öğretmeninizden öğrendiniz?

-Son kullanma tarihi geçmemiş, birinci sınıf kaliteli Matematik //Geometri başarı bilgisini hangi Bakırköy Matematik Özel Ders öğretmeninizden nasıl öğrenebildiniz?

Matematik //Geometri derslerindeki başarınız gibi, başarısızlık da öğrenilebilir mi?

En İyi YKS Matematik Özel Ders Bakırköy hocası, başarının nasıl öğrenildiğini az çok bildiğinizi zannediyor. Peki, başarısızlık da kesin olarak öğrenilebilir mi? İsterseniz biraz da bunu cevabını bulmaya çalışalım! Yani Matematik //Geometri dersleri için başarısızlığı öğrenmeyi deneyelim!

En İyi YKS Matematik Özel Ders Bakırköy hocasına göre, başarı gibi başarısızlık da bir zihniyettir, davranış biçimidir ve öğrenilir. Matematik //Geometri derslerinden başarısı olmak için yapılması gerekenler, başarılı olmak için yapılması gerekenlerden daha az değildir! Öyle bir fark vardır ki, başarısız olmak için başarılı olmanın tersini yapmak gerekir. Başarısız olmak için hiçbir şey yapmamak çoğu kez yetmiyor. Başarısızlık için bile bir şeyler yapmak gerekir!

En İyi YKS Matematik Özel Ders Bakırköy hocası için, hiçbir öğrenci sonsuza kadar hiçbir Matematik //Geometri çalışmadan duramaz. Öğrenci halükarda bir şeyler yapar. Fark şu ki, bazılarının yaptıkları onları Matematik // Geometri derslerinden başarıya götürürken bazılarının yaptıkları başarısızlığa götürür. Gün içerisinde yaptıklarına bakarsanız, başarısızlıkların başarılardan daha fazla çalıştığını bile görebilirsiniz.

En İyi Matematik Özel Ders Bahçeşehir Hocası sizlere, başarınızın devamlı en iyi şekilde artarak devamını diler.

Cevat Karakayalı

Math Cevat Tutor

13.06.2021

No Comments

Add your review

Your email address will not be published.