Enter your keyword

post

En İyi Matematik Üniversite Hazırlık Ders Beylikdüzü

En İyi Matematik Üniversite Hazırlık Ders Beylikdüzü

En İyi Matematik Üniversite Hazırlık Ders Beylikdüzü

En İyi Matematik Üniversite Hazırlık Ders Beylikdüzü Hocası der ki: AYT/TYT Matematik/ Geometri sınavları için bilinçaltınızı yeniden tasarlayarak kendinizi yeniden yaratabileceğinizden emin olabilirsiniz. Hiç kimse başarı merdivenlerini elleri cebinde tırmanmamıştır. TYT Matematik/ Geometri problemlerini, inanarak, hissederek, severek, yaratıcı olarak ve esinlenerek çözdüğünde senden başka kimsenin mutlu olmadığını göreceksiniz. Ayrıca Beylikdüzü Özel Matematik Ders hocası ile öğrenme güçlüklerini yok edebilirsiniz. Benden hiç geçti demeyin. Öğrenciyi, zor AYT Matematik problemlerini çözdüğü zaman mutluluk ayakta tutar. Bunun en büyük nedeni ise, öğrencinin vücudundan dopamin isimli bir hormon salgılanmasıdır. Bu hormon öğrencilere hizmet edince artar ve insanı gençleştirir. Çünkü insanın morali düzelir.

En İyi Matematik Üniversite Hazırlık Ders Beylikdüzü Hocası göre, YKS Matematik /Geometri sınavında başarılı olmanın sadece iki kuralı vardır: Birincisi, tam olarak ne istediğini anlamak. İkincisi, onu yapmaktır.

En İyi Matematik Üniversite Hazırlık Ders Beylikdüzü Hocasına göre, elinizin altında sınırsız bir zenginlik vardır. Bunları elde etmeniz için yapmanız gereken tek şey, kalp gözünüzü açmak ve içinizdeki sınırsız YKS Matematik // Geometri bilgi hazinesini görmek. Kendi içinizde güzel, keyifli ve bereketli bir yaşam sürmek için gereksinim duyduğunuz her şeyi bulabileceğiniz hiç tükenmeyen bir enerji deposu bulunmaktadır. Birçok öğrenci kendi içerisinde Matematik // Geometri problemi çözme potansiyel enerjisini kullanamaz. Çünkü içindeki Sınırsız Zekâ ve Sevgi deposunun varlığından haberdar değildir. Oysa istediğiniz her şeyi oradan çekip çıkarabilirsiniz. Yeter ki siz istemesini ve uygulamasını bilin. Mıknatıslı bir demir parçası, kendi ağırlığının on iki katını kaldırabilir Bunu fizikçiler deneysel olarak laboratuvarda ispat ettiklerini hepimiz bilmekteyiz. Ancak bir demir parçasının mıknatıs özelliğini alırsanız, bir kuş tüy parçasını bile kaldıramaz.

En İyi Matematik Üniversite Hazırlık Ders Beylikdüzü Hocasına göre, aynı düşünceyle, iki cins öğrenci vardır. Mıknatıslanmış öğrenciler güven doludur. Matematik/ Geometri dersinde başarılı olmak ve hedeflerine ulaşmak için doğduklarını düşünürler.

En İyi Matematik Üniversite Hazırlık Ders Beylikdüzü Hocasına göre de, diğer öğrenci tipinde ise, mıknatıs özelliği yoktur. Onlar korku ve kuşkuyla doludurlar. Bir fırsat yakaladıklarında, “ Ya başarısız olursam? Ya Matematik//Geometri problemlerini çözemezsem, arkadaşlar benimle dalga geçerler.” Diye düşünürler. Bu cins öğrenciler sınıfta başarılı olamazlar, pek ilerleyemezler. İlerlemekten duydukları korku, oldukları yerde saymalarına neden olur. İşte burada anneler-babalar bir ayrış içinde olmalı ve çocuğunu bu durumdan Matematik Özel Ders Beylikdüzü Hocası ile çözüm bulabilirler. Yıllar önce var olan önemli sırrı keşfeder ve kullanırsanız, sizler  de çocuğunuzu mıknatıslanmış haline getirebilirsiniz.

En İyi Matematik Üniversite Hazırlık Ders Beylikdüzü Hocasına göre, YKS Matematik/ Geometri  ile dersleri elde ettiğiniz tecrübeler, olaylar; içinde bulunduğunuz koşullar ve eylemler düşüncenize tepki olarak bilinçaltınız tarafından üretilir. Şunu unutmayınız ki, sonuçları ortaya çıkaran şey, inanılan şey değil, zihninizdeki inançtır. Hayatın asla değişmeyen ezeli ve ebedi gerçek ve doğrularına inanmaya başlayın. Matematik//Geometri problemlerini çözmenin yolu budur. Matematik/Geometri çözme düşünceniz yeni başlayan eylemdir. Tepki bilinçaltından gelen ve düşüncenizin doğasıyla eşleşen yanıttır. Zihninizi uyum, sağlık, huzur, iyi niyet kavramları ile doldurursanız, hayatınızda mucizeler gerçekleşir.

En öncelikle Haziran ayının ortalarına kadar YKS Matematik//Geometri konularını bitirecek ve çok sayıda tekrar etmemize zaman kalmasına dikkat etmemiz gerekir. Sınava kadar kalan sürede pekiştirmeye yönelik çok soru çözmede ve tekrar yapmada fayda vardır. Öğrenciler kendilerini yetersiz gördüğü konuları çok iyi tespit ederek bilerek çalışmalıdırlar. Hiç bilmediğiniz konuları, şayet yüksekleri hedeflediyseniz kesinlikle öğrenmelisiniz.

  • Geçmiş yıllara ait sorulmuş YKS Matematik/Geometri soruları çözülmelidir.
  • Denemeleri iyi yorumlamayı gözden çıkarmamalısınız.
  • Kendinizi gerekirse çok iyi bir çalışma kampına alabilirsiniz.
  • Sınava çok az kala bazı durum değişikliklerinin gözlenmesi normaldir.

TYT/AYT Matematik Sınav kaleminiz çok iyi güçlü, zihniniz çok iyi açık olması dileğiyle…

Cevat Karakayalı

Math Cevat Tutor

04.05.2021

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

No Comments

Add your review

Your email address will not be published.