Enter your keyword

post

En İyi AYT Matematik Üniversite Hazırlık Beylikdüzü

En İyi AYT Matematik Üniversite Hazırlık Beylikdüzü

En İyi AYT Matematik Üniversite Hazırlık Beylikdüzü

En İyi AYT Matematik Üniversite Hazırlık Beylikdüzü hocası diyor ki: YKS Matematik Sınavlarına hazırlanırken, öğrenciyi yıkan da yapan da kendisidir. Doğru En İyi Matematik Özel Ders Beylikdüzü hocası seçimi ile Matematik Geometri netleri yükselir. Güç, zekâ ve sevgiden oluşan bir varlık ve kendi düşüncelerinin efendisi olarak her Matematik sorularının çözüm tekniklerinin anahtarını elinde tutar. Matematik & Geometri dersini çalışan bir öğrenci olarak kendinizi en iyi görmelisiniz.

En İyi AYT Matematik Üniversite Hazırlık Beylikdüzü Hocasına göre, şayet en iyi olduğunuza inanmazsanız gerçek potansiyelinizi matematik & Geometri için asla sergileyemezsiniz. Geometri & Matematik dersleri öncelik ister. Matematik// Geometri dersinden başarılı olmak, hayallerini kendi gücüyle gerçekleştirebileceğine inanan öğrenci şevklidir, inançlıdır ve yaşama sevinci vardır. Öğrencinin gelecekteki umudu, onun şimdiki gücünün kaynağıdır.

En İyi AYT Matematik Üniversite Hazırlık Beylikdüzü göre, Matematik dersinde başarının anahtarı sabırdadır. Öğrenci genç arkadaşım, sabır aceleciliğin tam tersi bir kavramdır. Matematik &Geometri dersini çalışmada sabır süreci elbette sancılıdır. Fakat sonunda alınan meyvenin tatlı olduğunu bilmelisin. “Lokum Testi adıyla bilinen uzun soluklu bir araştırma yapıldı. Bu araştırmada Beylikdüzü Matematik Özel Ders Hocası sınıfa bir kutu lokum getirdi. Öğrencilerine bunu söyledi: “Şayet 21 dakika beklerseniz her birinize ikişer lokum vereceğim. Beklemek istemeyenlere ise hemen şimdi birer lokum vereceğim.” Öğrencilerden bazıları lokumlarını hemen isterken, bazıları da 21 dakika sonra 3 lokum almayı tercih etti. 21 yıl kadar süren bu araştırma sonucunda deneklerden iki lokum almak için 21 dakika beklemeyi göze öğrencilerin hayatta daha başarılı oldukları ortaya çıktı.

En İyi AYT Matematik Üniversite Hazırlık Beylikdüzü Hocasının sesine kulak verin. Matematik& Geometri derslerini öğrenmeye çalışırken sıkılıp bilgisayar oyunlarını oynamak isteyebilirsin. Bu durumda kendine ne için ders çalıştığını sormalı, ileride ulaşmak istediğin hedefleri hatırlamalısın. Böylece iç denetim sistemini sağlar ve başarı yolunda ilerleyebilirsin. Bunu başaramazsan, zevklerinin hemen tatmin olmasını istersin anlık kazançlar yakalar; fakat büyük kazançlardan mahrum kalırsın.

En İyi AYT Matematik Üniversite Hazırlık Beylikdüzü öğretmeniniz der ki: YKS= TYT+AYT Matematik // Geometri için Soru Çözerken dikkat Edilmesi Gereken Noktalar:

Daha önceki seneklerde çıkmış olan soru türleri mutlaka gözden geçirmeli, soru tiplerini iyi kavranmalıdır. Bolca soru çözerek soru çözme tarzınızı geliştirmiş olmalısınız. Soru çözerken kullandığınız kendinize özgü kısa yollar veya formülleri artık tam anlamı ile oturtmuş olmalısınız. Test çözme tekniklerini iyi kullanmalısınız. Şöyle ki, bazen doğru cevabı bulurken de yanlış seçenekleri eleyerek doğruya ulaşmayı iyi bilmelisiniz.

En İyi AYT Matematik Üniversite Hazırlık Beylikdüzü hocasına göre, soru dağılım analizini çok iyi yakalamalısınız. Yani, fazla soru çıktığı bilinen konulara mutlaka daha fazla ağırlık vermelisiniz. Bunu yaparken az soru çıkmış buna da çalışmayayım mantığını göz ardı etmeyiniz. Şu mantık çokta sağlıklı olmadığı bilinmelidir. Çok deneme yaparak test çözme hızınızı kontrol etmelisiniz. Eğer denemelerde soruları yetiştiremiyorsanız yavaşsınız anlamına gelir. Dünden çok hızlı olmanın tek yolu her gün konu eksiklerini bilerek bol-bol soru çözmektir.

Matematik // Geometri dersinden eksik olduğunuz konu ile ilgili olarak konuları tespit etmek ve onların üzerine odaklanmak sınavlara hazırlanan öğrenciler için en çok kullanılan net artırma tekniğidir.

Çok İyi Matematik Özel Ders Bahçeşehir Nerelerde yanlış yaptığınızı ve bu yanlışın neden yapıldığını çabucak tespit edip kontrol altına almalısınız. Yanlış yapılmasının bir sebebi vardır. Bunlar sırası ile:

-Geometri //Matematik konu eksiği

-Dört işlem hatası dikkat eksikliği

-Okuduğunu iyi anlayamama,

-Matematik konuları arasında bağlantı kuramam

Yukarıda belirtilenler göz önünde bulundurulduğunda tespit net olarak ortaya konulmuş, teşhis aşaması sonuçlanmış ve tedaviye geçilmiş olacaktır.

En İyi Matematik Özel Ders Beylikdüzü Hocası sizlere başarılar diler.

 

Cevat Karakayalı

Math Cevat Tutor

27.05.2021

 

 

 

No Comments

Add your review

Your email address will not be published.