Enter your keyword

post

Birebir Matematik Özel Ders Beylikdüzü

Birebir Matematik Özel Ders Beylikdüzü

Birebir Matematik Özel Ders Beylikdüzü

Birebir Matematik Özel Ders Beylikdüzü öğretmeni diyor ki:  AYT Matematik sınavında başarı; cesaretin, kendini adamanın ve sabrın bir araya gelmesi ile oluyor. Bir işi yarı yamalak yapmak, sonuca ulaşmanı zorlaştırır. Matematik Geometri derslerinden başarılı olmak için, kurallarınızı koymalısın. Disiplinli bir şekilde çalışın, asla taviz vermemelisin. YKS Matematik sınavlarını başaranlar başarılarını, kazanamayanlar bahanelerini konuşurlar. Matematik sınavında karşına çıkabilecek engellerin üstesinden gelmesini bilmelisin. Hayallerin giden yolda pek çok zorluklarla karşılaşabilirsin. Beylikdüzü Matematik Özel Ders öğretmeninin önereceği stratejilerle üzerindeki tozu atıp, yeniden başlamana ve başarmada  yardımcı olur. YKS Matematik sınavları için, olduğumuz yerde kalmaya devam ederek, ulaşmamız gereken hedefi yakalayamayacağımızı  unutmamalıyız. Matematik için her çeşit soru değil, doğru Matematik Geometri sorusu çözmelisiniz. Çok soru değil, doğru dozda soru çözerseniz YKS Matematik  sınavlarında  başarılı olursunuz.

Birebir Matematik Özel Ders Beylikdüzü öğretmenine  göre:

Önceden öğrenenler indirimli fiyattan öğreniyorlar,

Otoriteden öğrenenler, özgürlük bedeli ile öğrenirler,

Deneyerek öğrenenler etiket fiyatından öğrenirler,

Yaşamdan öğrenenler, gecikme zammıyla öğrenirler,

Yaşamdan da öğrenemeyenler, boşa gitmiş yaşamlarıyla öğrenirler.

Birebir Matematik Özel Ders Beylikdüzü öğretmeni size  Napolyon ile ilgili bir hikayesini anlatmak istiyor. Napolyon’unun bir generali savaşı kaybeder. Napolyon onu ayağına  çağırır. “Savaşı neden kaybettin?” diye sert bir biçimde sorar. General uzun bir nedenler listesi hazırlamıştır. İlk cümlesi şu olur: “çünkü barutumuz bitmişti! İkinci olarak …” Napolyon hemen generalin sözünü keser. “Tamam, general” der.  Diğerlerini saymanıza gerek yok!” Savaşı kazanmak için barut ne kadar şart ise, YKS Matematik sınavlarında netlerini artırmak için çalışmak şarttır.  Barut bittiğinde savaşı kazanma ihtimaliniz kalmamışsa, çalışmadan bu sınavı çalışma ihtimaliniz de o kadar kalmamıştır. Nasıl ki, bittiğini anlattıktan sonra, diğer nedenlerin hepsi “hikâye” haline geliyorsa siz de TYT Matematik Geometri sınavlarına  çalışmadıktan sonra, “sınavı kaybetmenize sebep olduğunu düşündüğünüz” tüm nedenler “hikâye” olur.

Birebir Matematik Özel Ders Beylikdüzü öğretmeni sizlere, İlköğretimden üniversiteye” giden bu engebeli yolda, başarılar dilerken, “AYT Matematik sorusu çözen kurşun kaleminiz sivri, sol beyninizin algılaması güçlü olmasını” diler.

Karakayalı, Cevat

Math Cevat Tutor

19.12.2019

No Comments

Add your review

Your email address will not be published.