Enter your keyword

post

Beylikdüzü En İyi Matematik Özel Ders

Beylikdüzü En İyi Matematik Özel Ders

Beylikdüzü En İyi Matematik Özel Ders

MATEMATİK ÖZEL DERS İLE YKS = TYT + AY İÇİN BAŞARI İNANÇ İŞİDİR!

Beylikdüzü En İyi Matematik Özel Ders Hocası der ki: Matematik soruları için kendini dert sanıyorsun; oysa derman sensin. YKS matematik sınavı için kendini kapıda sanıyorsun; oysa Matematik sorularını çözecek anahtar sensin. Geometri dersinde başarının ilk şartı, başaracağına inanmaktır. Bugün kim olduğunuz dünkü tercihlerinizin sonucudur. Yarın kim olacağınız, bugünkü kararlarınızın sonucu olacaktır. Matematik Özel Ders Beylikdüzü hocasına göre,YKS Matematik sınavlarında bir yere ulaşmanın ilk adımı olduğunuz yerde kalmamaya karar vermektir.

Beylikdüzü En İyi Matematik Özel Ders Bakırköy Hocası size, matematik dersini çalışmada motive etmeyi ve verimli çalışmayı öğretirse ve öğrendiklerinizi uygularsanız rakiplerinize fark atabilirsiniz. Tüm öğrencilerin en büyük arzusu, bütün derslerden başarılı olup istediği mesleği seçerek hayatta başarılı ve mutlu olmaktır. Bunun için hayata atılır. Çok İyi bir servet, makam ve mevki, şöhret ve kudret sahibi olmak ister. Matematik Özel Ders Hocası: “Hepiniz önemlisiniz. Matematik sınıfında Toplu halde resim çektirseniz, resim elinize geçince ilk önce kime bakarsınız?” diye sorar. Ben de size bu soruyu yöneltsem siz ne cevap verirdiniz.  “Kendime bakarım.” Dediğinizi duyar gibiyim…

Beylikdüzü En İyi Matematik Özel Ders hocasına göre, her öğrenci kendini dünyanın merkezinde görür. İnsanın doğası budur, Dünyadaki en önemli insan biziz. Herkes kendini yetiştirmek, geliştirmek, geliştirmek ve başarılı hale getirmek ister. Dahası bu da, insanının tabiatı gereğidir. Herkesin sevdiği isim kendi ismidir. İnsan kendini sever. Kendi rahatı, geleceği, mutluluğu için mücadele ederek matematik çalışır.

Beylikdüzü En İyi Matematik Özel Ders hocasına göre, Geometri İçin Atalet Başarıyı Hangi Aşamalarda, Nasıl Engeller? İlkokul kitaplarında anlatılan, La Fontaine’in ünlü “kaplumbağa ile tavşan yarışı” hikâyesini çok iyi bilirsiniz. Tavşan kaplumbağa göre daha hızlı koşan, daha yetenekli bir hayvandır ama biraz gaflet ve atalet halinde olduğunu herkes bilir.

Muhteşem ikili bir gün yarışmaya karar verirler. Tavşan kendinden emin olduğu için rahat bir şekilde hareket eder. Kaplumbağa azimlidir. Yavaş ama tempolu bir adımlarla yarışı kazanır.

Tavşan yüzde yüz yarışı kazanacağı halde yarışı kayıp eder çünkü bildiklerini uygulamaz. Öyküden çıkan ders nedir? Bir düşünün bakalım…

Beylikdüzü Matematik Özel Ders Hocası sizlere, öğrencilik yaşantınızda her zaman başarılar dile

Cevat Karakayalı

20.11.2021

Math Cevat Tutor

No Comments

Add your review

Your email address will not be published.