Enter your keyword

post

Ataköy En İyi Matematik Özel Ders

Ataköy En İyi Matematik Özel Ders

Ataköy En İyi Matematik Özel Ders

Doğanın muazzam kitabının dili matematiktir.” Galileo

Ataköy En İyi Matematik Özel Ders diyor ki: YKS Matematik sınavlarında başarılı olabilmek için, TYT-AYT Geometri sınavlarının ağzını gözünü dağıtmak için önce, Matematik bilgi düzeyini belirlemelisin. Bu yüzden hiçbir şeyin seni durdurmasına izin vermemelisin.

Ataköy En İyi Matematik Özel Ders

Ataköy En İyi Matematik Özel Ders

Ataköy En İyi Matematik Özel Ders Ataköy hocası size sesleniyor. Beklentinin ötesine geç! Şu anda hangi seviyede Matematik /Geometri bilgisine sahip, problem kavrama yeteneğine, soruları çözme tecrübesine, işlem kabiliyetine sahip olduğunu bilmek ve bunu kabullenmek çok önemlidir. Kendine bazı sorular sormalısın, “benim Matematik bilgi düzeyim nedir?” Matematik dersi bana neyi ifade ediyor? Eksik konuları var mı, varsa nasıl gidereyim diye… İşlem kabiliyetim iyi ancak konuları bilmiyorsan konu eksiğin var demektir. İlk önce eksik konularını öğrenmelisin. Bu yüzden “tam öğrenme” çok önemlidir.

Ataköy En İyi Matematik Özel Ders Hocasına göre, YKS Matematik sınavlarına hazırlanırken hiçbir hedefi olmadan hazırlamak, sahada dönüp dolaşarak hiçbir gol atmamaya çok benzer. Bütün öğrenciler günlerini AYT Matematik sınav konuları ve çözdüğü YKS Matematik testlerindeki netlerle değerlendirmelidirler. YKS Matematik sınavlarında bilginin efendisi olmak için çalışmanın kölesi olmak gerekir.  Üniversiteye girmek YKS Matematik sınavlarından başarılı olan öğrenciler hiç kimseyi suçlamaz.

Bakırköy Matematik Özel Ders Hocası, sadece zamanında YKS Matematik çalışmayan öğrenciler hataları için hep başkalarını suçlamaya kalkarlar. Bu yüzden hatalarınızı başkalarına yıkmamak için düzenli ve verimli TYT Matematik sınavlarına çalışarak başarılı olabilirsiniz. Matematik dersine azimle çalışın. Sakın YKS Matematik sınavları ile inatlaşmayın. Azim güçlü bir irade demek, inatçılık ise güçsüz bir iradesizlikten kaynaklanmasıdır. Daima Matematik/Geometri  çalışma yolunda devam edin, muhtemelen bir yerde tökezlersin. Ben oturduğu yerde tökezleyen hiçbir öğrenci görmedim. Unutmayınız ki, öğrencilik hayatı bir kanala benzer, ne elde edeceğiniz içine ne attığınıza bağlıdır. YKS Matematik sınavlarında netlerin artınca; mutlu olacak ve sevineceksiniz. Çünkü biliyoruz ki, her şey sevmekle başlar. Matematik öğrenmeyi kalıcı ve zevki hale getirmelisiniz. Buna ilaveten, yaparak ve yaşayarak öğrenme  çok önemlidir. Başarıyı destekleyen  Matematik Özel Ders Beylikdüzü hocası, öğrencinin öğrenim süresi boyunca öğrenciye kesintisiz destek imkânı verir.

Ataköy Matematik Özel Ders Hocası sizlere “İlköğretimden Üniversiteye” giden bu zorlu yolda, sizlere başarılar dilerken, “Matematik Soru Çözen kurşun kaleminiz sivri, sol beyninizin algılaması güçlü olmasını” ister.

Cevat Karakayalı

Math Tutor Cevat

05.01.2022

 

No Comments

Add your review

Your email address will not be published.