Enter your keyword

post

YKS Matematik Özel Ders Bakırköy

YKS Matematik Özel Ders Bakırköy

YKS MATEMATİK ÖZEL DERS BAKIRKÖY

ÖĞRETMENİ İLE KENDİ KUTUP YLDIZINIZI BULUN

YKS Matematik Özel Ders Bakırköy

YKS Matematik Özel Ders Bakırköy

YKS Matematik Özel Ders Bakırköy öğretmeni şöyle ifade eder: YKS = TYT+AYT Matematik Geometri sınavlarından başarılı olabilmek ve hedeflediğiniz üniversitenin kapısını aramanın en etkin yolu verimli çalışmaktır. Sözün özü bedel ödemektir.  Öğrenciler “önce bir sınava girelim; puanlar belli olsun; alacağım puana göre tercihlerimi yaparken hedef de kendiliğinden ortaya çıkacaktır.” Diye düşünebilirler. Unutmayız ki; “Hedefi olmayan öğrenciye hiçbir YKS Matematik Özel Ders Bakırköy öğretmeni yardım etmez.”

YKS Matematik Özel Ders Bakırköy öğretmeni ile Matematik-Geometri derslerini çalışırken, aklınıza kaplumbağaları getirmenizi ister. Kaplumbağalara dikkat ediniz. Ancak kafasını dışarı çıkıp risk aldıklarında ilerleyebiliyorlar. Matematik Geometri öğrenirken risk almaktan korkmayınız.  Uyuduğun zaman uyanacağına dair bir garantin yok. Ölüm saatini bir saniye bile değiştiremezsin. Matematik-Geometri çalışarak geleceğini kontrol altına alabilirsin. Eğer Matematik-Geometri derslerini çalıştığın halde yerinde patinaj yapıyorsan, YKS Matematik Özel Ders Bakırköy öğretmeninden destek alabilirsin. Unutmayınız ki, öğrencilik yaşantınızda en büyük risk hiç risk almamaktır.

YKS Matematik Özel Ders Bakırköy kutup yıldızı olan öğretmeninden öğütler:                                                      

YKS Matematik Özel Ders Bakırköy ile Matematik Geometri için güçlü belleğin şifresini iyi bilmelisin. Güçlü belleğin şifresi olan 5N, 1K, “Kim, ne, nerede, ne zaman, zaman, niçin” sorularını sorarak zihinsel egzersizler yap. Bu tür egzersizler kazanımlarını hazmetmeni ve kalıcılaştırmanı sağlar.

YKS Matematik Özel Ders Bakırköy öğretmenine göre öğrencinin tek rakibi kendisidir. Cesur ve özgüven sahibi ol.

YKS Matematik Özel Ders Bakırköy öğretmenine göre, AYT Matematik Geometri derslerinde başarı tepesine eller cepte çıkılmaz, çiçekli yollardan gidilmez. Arkadaşların uyurken sen geceleri tırmanmalısın. Ancak bu şekilde TYT  Matematik Geometri sorularını tam olarak çözebilirsin. Matematik Geometri sorularından çözemediklerin değil, çözdüklerin seni yükseklere taşır. Eğer yapamadığın sorular olursa mutlaka En İyi Matematik Özel Ders Bakırköy öğretmeni öğretmenine sormalısın. Çözememek değil, çözebilmek için çalışanlar Matematik-Geometri bilgi sermayelerini artırır. Başarı çözememek değil, çözebilmektir.

AYT Matematik Geometri için kalıcı başarıyı, deneme isteği, cesaret, doğrulara bağlılık ve gerçekçi özgüven ile elde edebilirsiniz. Rüzgârlar ne kadar şiddetli ise ağaçlar o kadar güçlü olurlar. Engeller insanı durdurmak için değil, güçlendirmek için vardır. Başarı yolunda fırtınalara fırsat vermelisin. Başarısızlık yoktur. Sonuçlar vardır. Uçurtmaları uçuran rüzgârın gücü değil, yükseklerde iken uçurtmanın o güce karşı koyma kapasitesidir. Kaybetme riskini göze almazsan kazanman imkansızdır.

YKS Matematik Özel Ders Bakırköy öğretmeni ne kadar ifade etmiş doğruluğu. Doğruluğun zıddı yalancılıktır. Yalan söyleyen insan diğerlerinin de yalan söylediğini düşünür. Her şeye kuşku ile yaklaşır. İnsanlara güveni zayıfladığı için kendini tehlike altında hisseder. Hep savunma duygusu içindedir. Gevşeyemez ve mutlu olamaz.

Bakırköy En İyi Matematik Özel Ders öğretmeni sizlere, güneşi daha çok sevmene yetecek denli yağmur diler.

Cevat Karakayalı

12.07.2018

 

 

 

 

 

No Comments

Add your review

Your email address will not be published.