Enter your keyword

post

Özel Geometri Matematik Ders Beylikdüzü

Özel Geometri Matematik Ders Beylikdüzü

Özel Geometri Matematik Ders Beylikdüzü

VAZGEÇMEYE HAKKINIZ YOK, GELECEĞİNİZ İÇİN ÇALIŞMAK ZORUNDASINIZ

Özel Geometri Matematik Ders Beylikdüzü Hocası diyor ki: Matematik Özel Ders Beylikdüzü Hocası ile Matematik& Geometri konularını öğrendikten sonra enerjinizin uyumasına daha ne kadar izin verecekseniz? Kendi ihtişamınızı daha ne kadar görmezden geleceksiniz. Sabahın altısında kalkıp Matematik & Geometri öğrendiğin konuları çalışmak, onda yemek, akşam altıda yemek ve onda yatmak öğrenciyi on kere on yaşatır.

Özel Geometri Matematik Ders Beylikdüzü

Özel Geometri Matematik Ders Beylikdüzü

Özel Geometri Matematik Ders Beylikdüzü Hocası der ki: “Matematik Geometri için gerçeğin özü, geçen tek bir gün için: “Ben bu gün Matematik çalışmadığım için sevmedim, haydi bu günü yeniden yaşayalım şansımız yok!”

Matematik Geometri konularını öğrendikten sonra,  bir öğrencinin Matematik & Geometri dersleri için elinden geleni yapmaya çalışması, zeki bir öğrencinin tembelliğinden iyidir. Matematik Alan Yeterlilik Testi (AYT) bakımından öğrencinin akıllıca hareket etmesi için üç yol vardır:

Birincisi çözeceği Geometri problemi üzerinde düşünmektir ki bu en asil yoldur.

İkincisi önceden yapılmış iyi bir şeyi taklit etmekle olur. Bu en kolay yoldur.

Üçüncüsüne gelince bu en acı yoldur, deneyerek, uğraşarak bulunan yol.

Özel Geometri Matematik Ders Beylikdüzü Hocası Matematik dersinde başarılı olmanın sihirli formülünü veriyor.

 • Geometri Dersini derste çalışmaya gayret etmelisin,
 • Matematik & Geometri derslerinde konuları evde en ince detaylarına kadar evde tekrar etmelisin ve çözülen soruları evde bakmadan yeniden çözmelisin.
 • Geometri & Matematik Ödevlerin birer tekrar amaçlı olduğunu hafızanda tutman için senin bir imkân olduğunu sakın aklından çıkarmamalısın.
 • Matematik & Geometri dersinin diğer derslerden farklı olduğunu kabullenmen ve okuyarak değil, yazarak çalışmalısın.
 • Geometri dersinde öğrendiğin her konu için Matematik Özel Ders Beylikdüzü hocasının verdiği çok sayıda alıştırma yapmalısın. Bununla da yetinmeyip yardımcı kaynaklardan da yararlanmalısın.
 • Formül ezberlemek yerine, formüllerin nasıl ve nereden türediğini bilmelisin. Çöze çöze soru içinde kullanarak hafına atmalısın.
 • Konu ile ilgili önemli formül ve bilgileri unutmamak için evde sürekli gördüğün bir yere büyükçe yazdığın kartonu asmalısın.
 • Geometri & Matematik dersinde dört işlemin yerini inkâr etmemelisin; çünkü matematik sınavlarında başarısızlıkların %90’ını undan kaynaklanmaktadır.
 • Matematik & Geometri derslerini renkli kalemler ile mümkünse şekil üzerinde çalışmalısın. Bu yöntem eğlenceli olmasının yanında, aranan bilgiye kolayca ulaşmanı da sağlar.
 • Yeterince anlamadığın konuları veya yapamadığın soruları mutlaka Beylikdüzü Matematik Özel Ders Öğretmenine veya okul öğretmenine sormalısın.
 • Günü gününe ders çalışmalısın ve ödevlerine yeterince zaman ayırmalısın ki, sınava ayrıca hazırlanmak için çok fazla zaman harcamana gerek kalmasın.
 • Geometri & Matematik konuları ile ilgili temel bilgileri edindikten sonra test çözümüne geçersen daha yüksek netler elde edebileceğini ve başarının artacağını bilmelisin.

Hayat senin, Özel Geometri Matematik Ders Beylikdüzü hocası doğruları söyledi. Yapıp yapmamak senin elinde, karar senin…

Karakayalı, Cevat

Math Cevat Tutor

02.06.2020

 

 

No Comments

Add your review

Your email address will not be published.