Enter your keyword

post

Matematik Özel Dersi Beylikdüzü

Matematik Özel Dersi Beylikdüzü

Matematik Özel Dersi Beylikdüzü

YKS MATEMATİK SINAVLARINDA BAŞARININ SİHİRLİ

FORMÜLÜNÜ MÜ İSTİYORSUNUZ?

Matematik Özel Dersi Beylikdüzü

Matematik Özel Dersi Beylikdüzü

Matematik Özel Dersi Beylikdüzü der ki: YKS Matematik Sınavlarına hazırlanmak bir maraton, asla pes etme. YKS Matematik sınavlarında başarının sihirli formülü, beyninizdeki hazinenizde saklıdır. Matematik Geometri derslerini öğrenmek için sihirli bir formül arıyorsanız işte burada yanıldığınızın ilk işareti olacağını bilmenizi isterim. Matematik Özel Ders Beylikdüzü hocanız, AYT Matematik öğrenmeniz için size hiçbir zaman “sihirli bir formül”ün reçetesini vereceğim diye bir ifade kullanırsa böyle bir davranışla sizi başarıya götüremez. Sizi Matematik Özel Ders Beylikdüzü öğretmeni YKS Matematik sınavlarına ait bilgileri hafızaya nasıl atabileceğinizi kurallarını öğretir. Siz kendiniz başarıya adım adım çalışarak yaklaşacağınızı bilin isterim. Çalışmadan emek ve çaba harcamadan Matematik Geometri derslerinde zirveye çıkmanız imkânsızdır. 

Matematik Özel Dersi Beylikdüzü hocasının Napolyon ile ilgili çok etkilendiği bir hikâyecik vardır: Napolyon’unun generali savaşı kaybeder. Napolyon onu yanına çağırır. “Savaşı neden kaybettin?” diye sert bir biçimde sorar. General uzun bir sebepler listesi hazırlamıştır. İlk cümlesi şu olur: “çünkü barutumuz bitmişti! İkinci olarak …” Napolyon hemen generalin sözünü keser. “Tamam, general” der.  Diğerlerini saymanıza gerek yok!” Savaşı kazanmak için barut ne kadar şart ise, YKS Matematik Sınavlarındaki netlerini artırmak için çalışmak şarttır.  Barut bittiğinde savaşı kazanma ihtimaliniz kalmamışsa, çalışmadan bu sınavı çalışma ihtimaliniz de o kadar kalmamıştır. Nasıl ki, bittiğini anlattıktan sonra, diğer nedenlerin hepsi “hikâye” haline geliyorsa siz de matematik dersini çalışmadıktan sonra, “sınavı kaybetmenize sebep olduğunu düşündüğünüz” tüm nedenler “hikâye” olur.

Matematik Özel Dersi Beylikdüzü öğretmeni, ne istediğinizi biliyor ve gerçekleştirmek için kararlı davranıyorsanız, her TYT Matematik Geometri için hayalinizi geçekleştirebileceğinizi anlatacaktır. Matematik Geometri derslerini başarmak için çok çalışmanız, işinize karşı heyecan duymanız ve asla pes etmemeniz gerektiğine yürekten inanmalısınız. Beylikdüzü Matematik Özel Ders öğretmeniniz size, işinizi şansa bırakmamanızı, başarı için çok çabalamanızı bilgi ve tecrübe ile desteklemenizi önermektedir.

Matematik Özel Dersi Beylikdüzü öğretmeniniz, başkalarının size biçtiği role boyun eğmemenizi, başkalarının size uygun gördüğü kadere razı göstermemenizi; içinizdeki cevheri açığa çıkarmak için mücadele etmenizi öğütlüyor. İçinizde saklı olan hazineyi dışarıya çıkartmak için gerekli ipuçlarını göstermeye hazırdır. Ya siz bunu görmeye keşfetmeye hazır mısınız? Matematik Özel Ders Beylikdüzü öğretmeninizin sahip olduğu tecrübeleriyle harmanlanmış bilgi hazinesini sizinle paylaşmaya hazır olacağından tam olarak emin olmalısınız.

Matematik Özel Dersi Beylikdüzü öğretmeni sizlere öğrencilik yıllarında Matematik dersi çalışarak kurduğun hayatta ortaya çıkardığın değerlerle, artılarla ve çalışkanlığınla her zaman her şeyin en iyisini hak ediyor olacaksın der. İstediğin meslekle ne mutlu olacağını daha sonra öğreneceğini bilmeni ister.

Matematik Özel Ders Beylikdüzü öğretmeni sizlere, öğrencilik yılların o kadar iyi geçmesini ve keşkesiz bir yaşama sahip olmanız yolunuzun açık olmasını diler.

Karakayalı, Cevat

31.03.2020

Math Cevat Tutor

 

 

No Comments

Add your review

Your email address will not be published.