Enter your keyword

post

Matematik Özel Ders İstanbul

Matematik Özel Ders İstanbul

MATEMATİK ÖZEL DERS İLE MATEMATİK GEOMETRİ SENDEN KORKSUN

Matematik Özel Ders İstanbul öğretmeni ile Matematik Geometri çalışma sisteminde küçük değişikliklerle büyük sonuçlar elde edebilirsin. Matematik Özel Ders Öğretmeni ile YGS Matematik Geometri dersini başarmak için sadece harekete geçmek ve tercih etmek yetmez, kaç net yapmak istediğinizin rüyasını da görmek gerekmektedir. Sadece rüyasını görmek te yetmez, rüyanın gerçekleşeceğine de inanmak gerekir

Matematik Özel Ders öğretmeninin tavsiyelerini dikkate alarak ve küçük değişikliklerle YGS Matematik Geometri sınavında büyük sonuçlar elde edebilirsin. Yeter ki, doğru zamanda, doğru kaynak ve disiplinli bir çalışmaya kendini ver!  Basit ipuçları, kendini aşmanı ve sonuçları en üst düzeye çıkarmanı sağlayacaktır. Unutma ki: ”Her disiplinin bedeli, pişmanlığın acısından her zaman daha azdır.

Matematik Özel Ders

Matematik Özel Ders

Matematik Özel Ders İstanbul Öğretmeninin söylediği gibi, hayatın her kademesinde Matematik Geometri bilgilerine ihtiyacınız olacaktır. Eğer yerinde ve zamanında Matematik Geometri çalışmazsan sevdiğin mesleği yapama imkânı bulamazsın. Sevmediğin bir işi yapmak zorunda kalırsınız. Bu hedefe ulaşman için önce ne kadar Matematik Geometri sorusu yapman gerektiğini belirlemelisin. Buna karar ver ve korkmadan, kaçmadan üstüne gitmelisin. Göreceksin, Matematik Geometri önceki günlerden çok daha iyi olacaktır. Mesela, ben Matematik Özel Ders İstanbul öğretmeni olarak Matematik soruları çözerken ve soru hazırlarken zevk alıyorum. Ama iş yazı yazmaya, yazılım hatalarını düzeltmeye gelince ellerim geri gidiyor. Ama öğrencilerime ulaşmak için ( yazı yazmak, öğrencilerime bir şeyler katmak) sevmediğim başka bir işi yapmak zorunda kalıyorum. Bazı şeylere ulaşmak için bazı durumlara katlanmak gelir. Bir Matematik Özel Ders İstanbul öğretmeni öğrencilerine Matematik ve Geometri soruları çözmeyi sevebilir ama sevmediği ( plan ve program hazırlamak, öğrenci grafikleri tutmak gibi) işleri de yapmak zorunda kalabilir. Bir öğrenci de Matematik Geometri dersini sevmeyebilir ama hayalindeki liseye veya üniversitenin kapısından ilk adımını atmak için sevmese de yapması gereken kadar neti çıkarmak zorundadır. Bu nete ulaşmak için yapmanız gerekenleri yapmıyorsanız hedeflerinden de o kadar uzaklaşıyor demektir.

Matematik Geometri Özel Ders İstanbul öğretmeninin tavsiyesi ise Matematik Geometri Dersinden Kurtuluş Yok!

Her düzeyde, ihtiyaç oranı az olsa da hayatınızın her kademesinde Matematik ve Geometri ile karşılaşacaksınız. Bak kitabın içindekiler sayfasına, sayılar var değil mi? Cebindeki paraya bak ( öğrencide ne kadar para olur ki) üstündeki sayılara baksana. Harcama yaparsın dört işlemlerden çıkarma işlemini kullanırsın, baban harçlık verir, toplama yaparsınız. Hemen sayfanın altındaki sayfa numarasına bak, sayma sayıları (N) veya doğal sayılar değil mi? Her sayfa ardışık doğal sayıları kullanarak devam eder.

2018 YGS Matematik Geometri sınavında başarılar dilerim…

16.08. 2016

Cevat Karakayalı

 

No Comments

Add your review

Your email address will not be published.