Enter your keyword

post

Matematik Özel Ders Büyükçekmece

Matematik Özel Ders Büyükçekmece

 Matematik Özel Ders Büyükçekmece

MATEMATİK YKS = TYT + AYT

PROBLEMLERİNİ ÇÖZEMEZSEM DE GİTTİĞİM YOLUN UĞRUNA ÖLÜRÜM!

Matematik için büyük öğrencilerin ulaştığı ve koruduğu yükseklik, ani bir sıçrayışla ulaşılmış değildir. Onlar diğerleri uyurken geceleri azimle yukarıya tırmanmaya çalışıyorlardı. 

Matematik Özel Ders Büyükçekmece

Matematik Özel Ders Büyükçekmece

Matematik öğrendiğinde geleceğinden emin olabilirsin. Ne düşündüğünüzü bilmiyorum, ama yanılıyorsunuz. Geometri öğrenmek için kendinize inanın kararlılık, hedeflerinize ulaşmak için sahip olmanız gereken ilk ve en önemli özelliktir. Bu yolda karşılaştığınız engellerin sizi durdurmasına sakın izin vermeyin.

Matematik çalışarak, öğrencilerin okulda sevgi saygı duyulan bireyler olabilmesi için Geometri ve diğer derslerindeki başarılarına ve davranışlarına bağlıdır. Matematik Özel Ders Büyükçekmece öğretmeni olarak, insani ve ahlaki erdemler kazanmış bireyler yetiştirmek hepimizin görevidir.

Atakent Geometri  Özel Ders Büyükçekmece hocaları olarak hedefimiz, bilimsel ve akılcı düşünme becerisine sahip, kendini iyi biçimde ifade edebilen, Geometri derslerini araştıran, sorgulayıcı, Geometri bilgilerini ezberleyen değil bilgiye ulaşmasını sağlamalıyız. Buna ilave olarak, edindiği bu bilgileri kullanıp paylaşabilen, iletişim kurma becerisine sahip, teknoloji büyük bir titizlikle etkin, kendi bilgi becerisini geliştirecek biçimde kullanabilen, kendisini sürekli yenileyen, kendi inançlarına bağlı, üretken takım çalışması yapabilen, Geometri öğrenmeyi öğrenmiş yaşam boyu öğrenmeyi benimsemiş bireyler yetiştirmektir.

Matematik Geometri Özel Ders Büyükçekmece Öğretmeni yaptığı çalışmalardan itibaren yepyeni bir eğitim anlayışı getirerek adını duyurmuş, Geometride başarısını ispatlamıştır. Bahçeşehir Geometri Özel Ders Bakırköy Öğretmeni, eğitim sürekli olmalıdır temel ilkesinden hareketle sadece eğitim-öğretim değil, aynı zamanda öğrencilere tavsiyelerde bulunarak onlara yol arkadaşlığı yapmaktadır. Sözün özü,  Geometri sınav başarısını yanında yaşam başarısını da kazandırır.

Matematik Özel Ders Beylidüzü

Matematik Özel Ders Büyükçekmece

Öğrencilerin geleceğini kurtarması için devamlı çalışması gerektiğine inanmasıdır. Yani yarınlarınız şu andan itibaren sizin elinizdedir. Asla gaflete düşmeden hep çalışmak hep çalışmaktır. “Bir kere çalışmazsam bir şey olmaz demeyin.” Ya da “Sadece benimle olacak iş değil “ sözlerinin arkasına sığınmak hiç doğru düşünce değildir. Karınca misali: “Ulaşamazsam da gittiğim yolun uğruna ölürüm.” Düşüncesi ile hareket ettiğinizde başaramamanız imkânsızdır.

Bir öğrencinin eğitimi-öğretimi demek, özgürlük demek; Geometri bilimi demek teknoloji demektir. Bütün bunları sağlayacak olan da okullardır. Anacak öğrenci Matematik Geometri derslerini okulda anlayamazsa bunu Halkalı Geometri Özel Ders Büyükçekmece öğretmeni ile anlaşılır hale getirilmesi gerekir. Okullar sizin için sıcak bir yuva olduğu kadar, aynı zamanda en iyi bir eğitim yuvalarıdır. Çünkü okullar, sevgiyi, saygıyı insanlığa hizmeti öğretir! Çoğu zaman öğretimi de düşünerek tek kelimeyle ifade ettiğimiz eğitimi de içine alan karmaşık bir yapıdır. 

Geometri Özle Ders Büyükçekmece Hocası sizlere iyi çalışmalar diler.

Cevat Karakayalı

Math Cevat Tutor

06.04.2015

One Comment

 1. Mert Ali Önderol
  added on 2 Şub, 2017
  Cevapla

  MATEMATİK VE FEN VE TEKNOLOJİ DERSLERİNİ ÇALIŞMAK İÇİN HAREKETE GEÇME ZAMANI GELDİ !

  SENEYE TEOG İÇİN BAŞARILI OLMA SIRASI BENDE…
  Matematik özel ders öğretmenim bana Matematik ,Fen ve Teknoloji derslerine nasıl çalışmam gerektiğini öğretti ve öğrendiğim matematik bilgilerini hafızamda nasıl tutabileceğimin stratejilerini gösterdi.İşin püf noktası: TEKRAR,TEKRAR,TEKRAR,İNADINA TEKRAR…Matematik ve Fen ve Teknoloji derslerine “TAM ÖĞRENME” tekniklerini ve hafızamda nasıl tutucağımı öğretti.Herşey için teşekkürler Efsane Math Cevat Hocam (EMCH) 🙂

Add your review

Your email address will not be published.