Enter your keyword

post

Matematik Özel Ders Bahçeşehir

Matematik Özel Ders Bahçeşehir

 Matematik Özel Ders Bahçeşehir

Matematik Özel Ders Bahçeşehir

Matematik Özel Ders Bahçeşehir

Matematik Özel Ders Bahçeşehir öğretmeni der ki: YKS = TYT + AYT Geometri sınavları için başarı, başlangıç noktası belli, varış noktası belli olmayan bir yolculuktur. Eğer böyle bir yolculuğa çıkmak istiyorsanız, yol arkadaşınız olacak Atakent Matematik Özel Ders Bahçeşehir öğretmeninizi iyi seçmelisiniz. İşte bendeniz öğrencilik yaşantınızın geri kalan kısmında kazanacağınız tüm anahtarı diyebileceğimiz üniversiteye hazırlık sınavlarında alacağınız başarılarda sizin yol arkadaşınız olmaya talibim.

Matematik YKS = TYT + AYT sınavında en iyiler en iyi şeyleri hak eder. İlkesi ile yüzde birlik başarı diliminde yer almanız için var gücümle çalışmaya hazırım. Sizler için müfredatla örtüşen, ÖSYM mantığını tamamıyla yansıtan aynı zamanda benzerliği ile arasındaki kalite farkı kolaylıkla fark edilecek konu anlatımı ve soru çözümü ile hep yanınızda olacağım. Şimdi sıra sizde www.mathcevathoca.com  web sayfası öncülüğünde en iyiler içinde ne kadar iyi olduğunuzu görmeye hazır mısınız?

YKS Matematik Özel Ders Ataköy ile Matematik öğrenmek akıntıya kürek çekmek gibidir, durduğun anda geri gidersin.” Matematik için bütün büyük işler küçük başlangıçlarla olur. Beylikdüzü Geometri Özel Ders ile başarı varış noktası olmayan bir yolculuktur. Bu yolculukta geçici başarısızlıkların sizi yenmesine izin vermemelisiniz. Geometri için her bir engel kararlılığınızı daha da güçlendirmelidir. İşte TYT Matematik Özel Ders ‘de bizler, her bir öğrencimize okul hayatları ve bundan sonraki yaşamları boyunca bu öğretileri öğretmeye çalışıyoruz. Okullarda çocukların sosyal yönlerinin gelişmesini sağlamak için öğrencilerin farklı alanlarda kendilerini ifade etmeleri sağlayabilecek ortamlar ve etkinlikler hazırlamaya özen göstermelidirler. Bizler herkesin aynı olduğu bir toplum yerine temel değerlerde birbirine güvenen, farklılığı ile toplumun tümüne katkıda bulunmuş insanlardan oluşan bir ortam oluşturma hedefindeyiz.

Geometri Özel Ders kulvarında bakış açımızı canlı, özgün ve çağa uyumlu hale getirmek için en önemli hedeflerimizdir.

 1. Kişisel yeteneklerinin farkında olan ve bunları yapacağı çalışmalarla geliştiren,
 2. Geometri dersinden ödün vermeyen, sorumluluk sahibi, çalışkan, ne istediğini bilen ve kendini ifade edebilen,
 3.  Geometri derslerinde başarıya odaklanmış ve azimle hedefine ulaşmak isteyen öğrenciye TYT Geometri Özel Ders öğretmeni desteğini esirgememektedir.
 4. Seviye belirleme sınavları ile öğrencinin yoğun çalışmaları sonucunda başarı durumları YKS Geometri Özel Ders Bahçeşehir öğretmeni yakından takip edilmektedir. Bahçeşehir Geometri Özel Ders öğretmeni bu değerlendirmeleri analiz ederek, öğrencinin hangi konularda eksikliklerini tespit eder ve sorunun giderilmesi için elinden geleni yapar.
 5. Geometri özel ders öğretmeni, öğrenci ile velisi arasında bir köprü vazifesi görerek, verilen ödevlerin karşılıklı takip yapmak adına ödev takip sistemi kullanır.
 6. YKS Geometri Özel Ders Halkalı öğretmeni, haftalık Ödev Çizelgeleri oluşturur. Öğrencinin çalışması gereken Geometri konularını ve soru hedeflerini belirler.
 7.  Başarısını artırmak için, hedef çıtası her hafta yükseltilir. Tabi ki, bunun sonucunda soru sayı da artırılır.
 8.  Özel ders öğretmeni zaman zaman çalışılmış  konularını geri dönerek pekiştirme yapmanızı sağlar.
 9. YKS Geometri dersini öğrenmek ve kavramak isteyen bir tutum içinde olmanızı sağlar.
 10.  Öğretmen hedefe ulaşılma oranını tekrar gözden geçirerek sorun varsa çözer.
 11. Öğrencinin başarı durumu değerlendirilerek, gerekli önlemler alınır.
 12. Öğrencinin çalışma ortamı gözden geçirilerek geri bildirim yapılır.

TYT Matematik sınavına sorununuz  ders çalışmamak mı?

Ders çalışma konusunda doğru bildiğiniz yanlışlar olabilir. Bu konuda sorunlarınız varsa öncelikle bu yanlışlıklar düzeltmelisiniz.

Yanlış çalışma alışkanlıkları genellikle şunlardır:

 • Amaçsız, plansız ve programsız çalışmak,
 • Evin değişik yerlerinde çalışmak,
 • Yatarak, uzanarak çalışmak,
 • TV karşısında ya da müzik dinleyerek ders çalışmak,
 • Sebep sonuç ilişkisini araştırmadan ezberleyerek çalışmak,
 • Geometri dersini başaramayacağına inanmak, anlayamadığı için dersi bırakmak,
 • Geometri dersine ön yargılı olmak.

Unutmayınız ki, bir öğrencinin zekâsı bilgisine göre değil, bilgi edinme yeteneğine göre ölçülür.

Bahçeşehir Geometri Özel Ders Hocası sizlere “İlköğretimden Üniversiteye” giden bu eğimli yolda, sizlere başarılar diler. “Matematik Soru Çözen kurşun kaleminiz sivri, beyninizin algılaması güçlü olmasını” diler.

 Karakayalı Cevat

Math Tutor Cevat

03.03.2015

Best Math Teacher Ever

Some Toughts (50)

 1. Emre VAROL
  added on 13 Kas, 2015
  Cevapla

  MATEMATİK İÇİN DESTAN YAZDIĞIM BAŞARI HİKAYEM (www.mathcevathoca.com)
  Efsane Cevat Hocam ;
  10.sınıfta MATEMATİK dersinde başarılı olmak için,matematik özel ders öğretmenimle beraber kendime yaz aylarında hedef koydum hedefler düşüncelerin netleşmesini,zamanının ve karşımıza çıkan fırsatların etkili kullanmamızı sağladığına inandım.”aradığını bilmeyen bulduğunu anlayamaz.”ne yapacağıma karar vermezsem,hayatta benim için nasıl karar vereceğine şaşırır.Kararsızlık matematik geometri dersleri için başarısızlık demektir.Hedeflerimi net olarak belirttiğim takdirde,beynim beni o belirlediğim hedefe kilitledi ve hedefi tam 12 den vurmam için programlandı.Sonuç olarak matematik 1. ara sınavından 96 alarak 10. sınıfların içinde rakiplerimi üzmeden 1. olmamı sağladı.Matematik özel ders öğretmenimin sayesinde beynim hayalimi gerçek olarak kabul etti ve bana bu gururu yaşattı.
  Hedef sahibi olmak benim gücümün gelişmesini sağladı koyduğum hedef bana en sevdiğim televizyon dizisi olduğu saatte matematik dersi çalıştıran çok önemli bir güçtü hedef belirlemek matematik dersi için başarı yolunda atılacak ilk adım olduğuna inandım.Matematik özel ders öğretmenimin başarı tüyosunu hiç unutmadım: “iyi bir başlangıç yarı yarıya başarı demektir.”
  Sonuç olarak matematik özel ders öğretmenim ile tırmanmayı göze aldığım ve şuan 10.sınıfların içinde 1.nci olduğum için zirvenin hazzını yaşıyorum.Bana bu itme gücünü veren ve koyduğumuz hedefleri başarmamda en büyük desteğim olan matematik özel ders öğretmenime teşekkür etmeyi bir borç bilirim.

  Emre VAROL

  10.sınıf öğrencisi

 2. Alara mete
  added on 13 Kas, 2015
  Cevapla

  Matematik geometri için başarı hikayem : içimden hiç matematik geometri derslerini çalışmak gelmiyordu. Matematik geometri derslerinin başına oturuyorum ama isteğin kayıp oluyor ve hayale dalıyordum. Bugün geçti yarın çalışmaya başlarım ; zaten ygs matematik geometri sınavına çok az bir zaman kaldı , ben bir şey bilmiyorum, yapamayacağım galiba; çok eksiğim var , tamamlamam olanaksız , ben bu matematik geometri derslerinden nefret ediyorum derken…
  Matematik geometri için en beklemediğim anda en umulmadık yerden matematik geometri özel ders öğretmenimden bana destek geldi. Yepyeni bir öğrencilik yaşamım başladı. Matematik özel ders öğretmenimle matematik çalışmaya başladıktan sonra girdiğim ilk matematik sınavından 80 aldım. Bu yüzden be kendinden umut kestim ne de öğrencilik hayatımdan….
  Benim motivasyon itici bir güç oldu. Ygs-lys matematik geometri başarı için gerek ve yeter şart olduğuna inandım. Her işi başarabilmeniz için o işi başarmamızı sağlayan bir itme güve ihtiyacınız var. Aksi halde harekete geçemeyiz, ataletimizi yenemeyiz ve yerimizde patinaj yapar dururuz. İşte beni harekete geçirecek olan matematik geometri özel ders hocanız oldu. Sadece dilek dilemek beni harekete geçirmedi. Dilek dilemek zayıf bir arzudur. Hedeflerinize ulaşmak için inanç çok önemlidir ve güçlü bir arzunuz olması gerekir. Motivasyon oluşturmanızın en büyük ve etkili yolu çıtayı yüksek tutmaktır. Büyük hedeflere ulaşmanın yolu da büyük amaçları kaplumbağa misali küçük adımlara bölmek ve her bir adımını atarak ilerlemektir. Lys matematik ve geometri sınavlarıniçin başardığınız her adım yaptığınız her ilerleme bir sonraki ilerleme için gerekli olan güveni ve isteği oluşturucaktır.
  Bana bu duyguları hissettiren matematik geometri özel ders öğretmenime çok teşekkür ederim.
  Alara mete
  12.sınıf YGS-LYS
  TM öğrencisi
  Bahçeşehir koleji

 3. Oğuzhan Kaygisiz
  added on 14 Kas, 2015
  Cevapla

  MATEMATİK -GEOMETRİ İCİN BASARİ HİKAYEM:Matematik ve Geometri sayisiz ogrencinin felaketi,artik bundan bahisetmek bile bayat geliyor kulaga.Bende matematik ve geometrinin adini bir daha hic anmamaya ant icmistim.Sadece gunu kurtarmak icin aldigim matematik-GEOMETRİ ozel ders hocamla matematiği bir kalıp bir bir gecerek lisenin sonuna geldim.Ama 12. sinifa gelince olay degisti.Matematik inkar edilemez bir rol oynuyor hem lys hemde ygsde.Kader zalim bir sahibe ve caresiz durumlar caresiz kararlara sebep oluyor.Matematik ve geometri ozel ders hocamla yaptigimiz dersler sonucsuz kaliyordu.Testlerden gidip,parca parca A4 lere yaptigimiz dersler ya kayip oluyor,yada karisip duzensiz bir hal aliyordu boylece calismakta zehir oluyordu zaten sevmiyorum daha da zorluk cikinca insan iyice beziyor.Yaptigimiz dersler 1-2 hafta bile durmadan unutuluyordu.Ekim ayinda bir arkadasimi ziyaret etmeye karar verdim.Tv izleyip sohbet edecektik falan.Bana cuma gelebilecegimi.Kendisi Matematik Ozel ders alirken benimde sessizce salonda oturabilecegimi soylemisti.Olur dedim ve evine gittim.Tam zamaninda Matematik Ozel ders hocasi yani Efsane Cevat Hoca eve geldi.Dakikligi gozume carpan ilk seydi cunku normalde kendi hocami 1 saat beklerdim.Efsane Cevat Hocaya Matematikten Ozel ders verirken onlari rahatsiz etmey cegimi,Sessiz duracagimi soyledim.Efsane Cevat Hoca siddetle karsi cikip,”zaman kayip etmeye gerek yok” deyip benide derse dahil etti.İsteksizce olsada katildim cunku nasil olsa benim kendi Matematik Ozel ders hocam vardı.Arkadasima esyalarini cikarmasini beklerken ECH çantasından üzerinde arkadaşimin adi olan bir defter cikardi.Cok buyuk bişey deildi ama dusunmesi onemli.Derse basladigi an farkini anladim.Duzeni eşsiz,Sayfalar yaninda tasidigi farkli tonlardaki kalemiyle adeta hayat buluyor,canlaniyor idi.13. cumanin alacakaranligi yerine bu gordugum renkli sayfalar hemen dikkatimi cekti.Dersten bir gun sonra Efsane Cevat Hocadan Matematik Ozel ders hocam olmasini istedim oda kabul etti,ilk denememden 12 net yaptim Teşekkürler Efsane Cevat Hoca Oguzhan Kaygisiz 12 Tm

 4. Gülşah Özdemir
  added on 27 Kas, 2015
  Cevapla

  Her zaman matematikle arası kötü olan biriydim. En sevdiğim derslerin arasında hiç bir zaman yeri yoktu olamazdı da. Çünkü ne çalışmak ne de dersi dinlemek benim için ilgi çekiciydi… Sınavlardan bi kaç gün önce çalışa çalışa, günü kurtarmak adına çalıştım ve matematiği lise hayatım boyunca bi şekilde hallettim. Sonra 3 yıl nasıl geçtiyse geçti ve o kabus sene geldi…. 12.sınıf. Tabi hemen korku ve panikle matematik özel hoca arayışlarına girdim. Bir sürü arkadaşım ders alıyodu hepsinin hocalarıyla görüştüm. Ama beğenmedim çünkü bana gerçekten matematiği sevdirecek kendini de sevebileceğim tipik bir hoca öğrenci ilişkisi dışında bi öğretmen lazımdı. Neyse ben tabi stres ve panik yapmakta doruklardayken annemle internete yazmaya karar verdik önce tabi ne kadar güvenilir olabilir ki diye düşünmedik değil… Sonra ben Google a Matematik Özel Ders Bahçeşehir yazınca karşıma Cevat Hoca çıktı. İçime doğdu son senemi emanet edeceğim öğretmen bu olabilir diye düşündüm ve aradım. 15 dakika sonra kapımdaydı ki ben Bahçeşehir de oturuyorum. Zaten Cevat hocayla tanışırsanız anlayabilirsiniz onun tezcanlılığındaki içtenliği, samimiyeti… Güvenilir mi diye tereddüt ettim ilk tanıştığımızda hatta psikopatlık derecesine bağlayıp eski öğrencilerine yazdım Facebook’tan… Kime yazdıysam çok sevdiğini söyledi herkes övdü durdu. Ben de Cevat hocayla haftada 3 gün matematik özel ders temalı derslerimizi başlatmaya karar verdim. Cevat hoca hakkında söylenen her şey o kadar gerçekti ki 2-3 ders sonra birbirimizin besti olduk kanka falan demeye başladık çünkü bi insan bu kadar içten, samimi ve çalışkan olabilirdi. 10 netle başladığım ygs matematiği 20 nete çıkardı Cevat hoca. Cevat hoca sadece bi öğretmen olmadı böyle canım sıkıldıkça ben yapamıyorum bu matematiği diye zırladıkça yazdığım hocam oldu Cevat hoca..hep sabırla dinledi sabırla bana olacağını söyledi sabırla bir çok metod uyguladı. Hakkında ne yazsam az kalır. Cevat hocayla aramızdaki bağ gittikçe güçlendi ve şimdi asla bırakmayacağım canım hocam oldu o. Cevat hocayla tanışmak ve son senemi ona emanet etmek verdiğim en iyi karardı sanırım. Matematik konusunda bir sürü hoca denedim hepsi düz anlatıp giden tiplerdi ama Cevat hoca bana özel hazırladığı defterleri renkli kalemleriyle bu sene bitse bile her zaman gerçekten kalbimin bir köşesinde “bana matematiği sevdiren adam” olarak kalacak. Teşekkür ederim Cevat Hoca , sağolun hocam iyi ki varsınız

  GÜLŞAH ÖZDEMİR
  12.SINIF ÖĞRENCİSİ

 5. Ender Mert
  added on 29 Kas, 2015
  Cevapla

  MATEMATİK İÇİN BAŞARI YOLCULUĞUM!
  DOĞRU TERCİHLERİM GELECEĞİMİ BELİRLEYECEK…

  Matematik sınavlarında başarılı olmak ve en önlerde yerimi almak için düzenli bir çalışma gerektirir. Matematik 1.ara sınavında başarılı olmak tamamıyla benim elimde olduğuna inandım. Yaz aylarında düzenli ve planlı çalışma ile dersleri ve konuları zamana yayarak, Matematik Özel Ders gibi doğru bir seçimle girdiğim 11 Matematik sınavından 100 gibi bir notla rakiplerimi sollayarak hedefime kolaylıkla ulaştım. Bu başarı beni hayatta istediğim yere getirdi. Çalışarak zirveye çıktığımdan mutluluğun tadını çıkarıyorum. İşi şansa bırakmayarak, beni başarıya götüren Matematik Özel Ders Öğretmenimle yaptım. İyi bir Üniversite’ye sahip olmanız ÖSS’ye bağlı olduğundan bu sınavda size test tekniğini iyi bir şekilde gösterebilen ve eksikliklerinizi gidermede size yardımcı olan Matematik Özel Ders Öğretmenini seçmek önemlidir. Bu seçimi doğru yaptığımı Matematik sınavından 100 aldıktan sonra gerçekten inandım. Matematik Özel Ders Öğretmenim zamanından fedakârlık edip, üşenmeden benimle çok ilgilendi. Hayatta bazen başarı önümüzdeki sürece nasıl baktığımızla ilgilidir. Eğer Matematik sınavında birinciliği yakalamanın ne anlama geldiğini bilirsen hedefe ulaşman için elinde bir ipucu olur.
  Matematik Özel Ders Öğretmenim bana, bilimsel, akılcı düşünce becerime sahip olmamı, kendimi iyi biçimde ifade edebilen, sorgulayıcı, Matematik bilgilerini ezberleyen değil bilgiye ulaşmamı sağladı. Benim geleceğimi kurtarmam için devamlı çalışmam gerektirdiğine inandırdı. Yani yarınlarım artık şu andan itibaren benim elimdedir. Asla gaflete düşmeyeceğime, hep çalışmam gerektiğini beynime inanırdı. “Bir kere çalışmazsam bir şey olmaz deme dedi!” Ya da “Sadece benimle olacak iş değil “ sözlerinin arkasına sığınmanın doğru düşünce olmadığını söyledi. Karınca misali ulaşamazsam da gittiğim yolunda ölürüm düşüncesi ile hareket ettiğimde başaramam imkânsız olduğuna inandım…
  Sonuç olarak kendimi karanlık ormanın içinde kaybolmuş hissediyordum. Beni bu karanlıktan kurtaracak olan birisi vardı: Başımı yukarı kaldırdım, baktım ve gördüm, kendi Kutup Yıldızımı buldum ve onu izledim ve Matematik dersinden 100 alarak çok mutlu oldum.
  Birlikte Matematik çalışarak zorlu bir mücadelenin sonunda beni zirveye taşıyan Kutup Yıldızım olan Matematik Özel Ders Öğretmenime çok teşekkür ediyorum…

  Ender Mert Kutbay
  Sakıp Sabancı Anadolu Lisesi
  11.sınıf Öğrencisi

 6. Ekin yılmaz
  added on 27 Ara, 2015
  Cevapla

  BAŞARI HİKAYEM OLACAK!
  MATEMATİK ÖZEL DERSE BAŞLARKEN…
  27.12.2015 cumartesi akşamı matematik özel ders öğretmenim geldi. Ben hemen matematik dersine başlayacağımızı zannettim. Ancak böyle olmadı motivasyon ve hedef koyma konularında yazılar okuttu ve yorumlamamı istedi. Daha sonra sıra matematik sorularına geldi iki soru sordu bende cevapladım. Bundan sonra ilk matematik sınavından aldığım notumu tahmin etti tahmini doğruydu o zaman beni zirveye çıkaracak olan matematik özel ders öğretmenimi bulduğumu anladım ve çok mutlu oldum bundan sonraki matematik sınavlarımda iyi bir not alacağıma inandım. Bana bu konuda yardım edecek olan matematik özel ders öğretemenime şimdiden çok teşekkür ederim … Ekin yılmaz
  10.sınıf fen lisesi öğrencisi

 7. Emrullah varol
  added on 3 Oca, 2016
  Cevapla

  Efsane Cevat hocam:Yok böyle bir şey, adam Matematik Özel derste tam bir prof.aynı zamanda fiziğinde püf noktalarını ezber bozan bir şekilde beynime destan yazarcasına çiviyle kazıyan azim,sportif,ve hırs sahibi bir adam,abi kısaca matematik özel ders alanında statü sahibi. Bir insan Efsane Cevat hoca.

 8. Emre VAROL
  added on 20 Oca, 2016
  Cevapla

  MATEMATİK GEOMETRİ İÇİN BAŞARI HİKAYEM:
  TAKDİR ALMAM HAYALDİ GERÇEK OLDU… Bu yüzden matematik özel ders öğretmenim efsane cevat hocama peşin teşekkür ediyorum..
  Sonbaharda matematik geometri çalışarak yapraklarını dökmeyen öğrenci şubat ayında istediği başarıyı elde edemez. Ben matematik geometri özel ders öğretmenimle matematik,fizik ve kimya çalışarak notlarıma domino etkisi oldu.
  Matematik:97
  Fizik:78
  Kimya:80
  Biyoloji:94
  Yukarda belirttiğim notları alarak takdir almaya hak kazandım. Bu arada 10.sınıfların içinde matematik ortalaması en yüksek öğrenci ben oldum. Bunun haklı gururunu yaşıyorum
  Zirveye çıkmak çok zordur ama inmek çok kolaydır bu yüzden matematik özel ders öğretmenimle şubat tatilinde çalışmaya devam edeceğim. Almış olduğum takdir belgesini efsane hocama hediye ediyorum ve saygılar sunuyorum…
  EMRE VAROL 10.SINIF ÖĞRENCİSİ

 9. Fatih Karaca
  added on 7 Şub, 2016
  Cevapla

  MATEMATİK GEOMETRİ İÇİN BAŞARI HİKAYEM OLACAK!
  TRİGONOMETRİ KONUSUNDA DESTAN YAZACAĞIM
  Matematik Geometri dersindeki konuları Matematik Geometri özel ders öğretmenim olmadan anlamam ve tam öğrenmem okyanusa kaptansız gemi ile açılmaya benzer. Deniz süy liman iken bir şey hissetmezsiniz. Okyanusta dalgalar ve fırtınalar başladığında o zaman gerçeği görürsünüz bu yüzden Matematik Geometri özel ders öğretmenim yanımda iken artık Matematik ve Geometri derslerinden KORKUYORUM. Matematik 11.sınıf dersinin konularından TRİGONOMETRİ konusu çok zor olduğunu ve çok formül olduğunu biliyorum. Matematik Geometri özel ders öğretmenimin etkin öğretme teknikleri ile Trigonometri konusunu çok iyi öğrendim Matematik geometri özel ders öğretmenim olan EFSANE CEVAT HOCA , benim peşimi bırakmayan ve salgın bir hastalık olan Matematik korkumu bana yenmesini öğretti.
  Matematik geometri derslerine bakış açımı değiştiren, beni sarsan, kimi zaman yanlış yaptığımı fark ettiren, kimi zamanda kendimi keşfetmemi sağlıyan matematik geometri dersi virtüözü olan Efsane Cevat hocama çok teşekkür ediyorum…..
  FATİH KARACA
  11.sınıf MF öğrencisi

 10. T.Erkam Fidan
  added on 7 Şub, 2016
  Cevapla

  Matematik Geometri Dersinde Başarı Hikayem Olacak!
  Matematik geometri dersinde başarı için bir atlet gibi davranin !

  Hayallerime gide yoldu matematik geometri özel ders öğretmenim yanımda olduğunda artık matematik geometri başarıyı yakalamam için bir atlet gibi davranmam gerektiğini düşünüyorum. Matematik geometri özel ders öğretmenim, en önemli matematik geometri konusunda görkemli sonuçlar elde edebilmem icin günlük çalışmam ve egzersiz yapmam gerektiğine inandırdı. Çünkü büyük atletler mükemmelliğe egzersizle ulaştığını bilirim. Matematik geometri özel dersinden soru çözme egzersizi disiplin gerektirir. Matematik geometri özel ders öğretmenim söylediği gibi disiplin bedeli, pişmanlığın acısından daima daha azdır.Ben de matematik geometri özel ders ini planlı bir şekilde çalışmak zirveye çıkacağım…
  Buna matematik geometri özel dersini anlamamı çalışma azmimi veren Efsane Cevat Hocama çok teşekkür ederim.

 11. T.Erkam Fidan
  added on 21 Şub, 2016
  Cevapla

  MATEMATİK GEOMETRİ ÖĞRENDİĞİMDE GELECEK BENİM ELLERİMDE OLACAK!
  Hayallerime giden yolda Matematik Geometri Özel Ders Öğretmenim yanımda olduğunda, artık Matematik Geometri dersi benden korksun. Matematik Geometri dersinde başarılı olmam için Efsane Cevat Hoca bana bir atlet gibi davranmam gerektiğine inanmamı sağladı. Matematik Geometri Özel ders öğretmenim Matematik Geometri konusunda görkemli sonuçlar alabilmem ve başarılı olabilmem için günlük çalışmamı ve günlük egzersizler yapmam gerektiğini bana inandırdı. Çünkü büyük atletler mükemmelliğe egzersizle ulaşılabileceğini çok iyi bilirler. Matematik Geometri dersinden soru çözme egzersizi disiplin gerektirir. Matematik Geometri Özel Ders öğretmenimin söylediği gibi: “ Disiplinin bedeli, pişmanlığın acısından daima daha azdır.”
  Ben de Matematik Geometri dersini planlı ve etkin verimli bir biçimde çalışacağım…
  Ana Matematik Geometri dersini anlamamı sağlayan ve aynı zamanda çalışma azmini veren Efsane Cevat Hocama çok teşekkür ediyorum…
  T. Erkam Fidan
  11.sınıf sayısal Öğrencisi

 12. CeNk arsLan
  added on 15 Nis, 2016
  Cevapla

  MATEMATİK Özel ders hocam cevat hoca geldıkten sonra matematik notlarım yüksEldİ. Matematik konularını daha iyi anlıyorum ve n. CN. soruları çözebiliyorum. Teşekürler cevat hocam…. Cenk arslan bİlfen 4.sınıf ögrencisi

 13. Ender Mert kutbay
  added on 16 Nis, 2016
  Cevapla

  MATEMATİK DERSİNİ BAŞARMAK İÇİN MOTİVASYON GEREK VE YETER ŞART!
  Matematik Geometri sınavına hazırlanırken en önemli sorunlarımdan biri, derse “motive” olmamamdı. Matematik Geometri dersinde başarılı olabilmem için bu dersi sevmem ve ders çalışmayı istemem gerektiğini de biliyorum. İşte burada Matematik Geometri Özel Ders Öğretmenimin motive konusunda bana çok yardımcı oldu. Artık canım şiddetli bir biçimde ders çalışmayı istiyor. Buradan şunu anlıyorum ki, arkadaşlarım da, ders çalışmayı “istemeyi istiyor” ama nasıl harekete geçeceğini, ders çalışma isteğini nasıl kamçılayacağını bilmiyor. Matematik Geometri Özel Ders öğretmenim bana Matematik problemi çözme isteği oluşturmuştur. Bunun sonucunda 2. Dönem Matematik sınavından 98 alarak rakiplerimi üzmeden zirveye çıktım. Her şey çalışmakla olduğuna gerçekten inandım.
  Bana her konuda verdiği desteklerden dolayı Efsane Cevat Hocama çok teşekkür ediyorum.

  Ender MERT kutbay
  Sakıp sabancı Anadolu lisesi mf 11. Sınıf

 14. Berke akgül
  added on 19 Nis, 2016
  Cevapla

  MATEMATİK ÖĞRENİRKEN AKLIMDAN HİÇ ÇIKARMAYACAĞIM:

  Matematik özel ders Öğretmenimden matematik öğrenmek İçin sahip olduğum en iyi yetEneklerimi öğrendim.bunlar sırasıyla:
  -yapmam gerEkeni yapmamı,

  -bunları yapılması gereken zamanda ve yapmam gerektiğini,

  -bunları istesem de istemesem de mutlaka yapmam gerektiğini öğrendim.
  DÜşüncelerim iç başarımın Tuğla taşları gibidir.eğer tuğla taşlarını yerli yerine koyarsam,başarı duVarımı başarılı Düşüncelerle örerim.maTematik dersinde başarıSızlığın önüne büyük ve yıkılmaz bir sEt çekerim.çok fazla ve istekli çalışarak bütün maTematik sorulaRını çözmeye başladım.olumsuz düşüncelErimin kabiliyetimi öldürdüğünü anlaDım.efsane cevat hocam sayesinde matematik için hep olumlu düşünmeye başLadım.bana Okul hayatımda hİçbir Desteğini esİrgemeyen maTematik özel ders öğretmenime çok teşekkür ediyorum.

  Berke akgül
  11.sınıf mf öğrencisi
  Nakipoğlu cumhuriyeT anadolu lisesi

 15. Işıl barut
  added on 21 Nis, 2016
  Cevapla

  MATEMATİK DERSİ İÇİN MATEMATİK ANTLAŞMAM :
  1.matematik özel ders almaya başladıktan sonra,ilk iş olarak kendime açık seçik bir hedef oluşturacağıma
  2.daHa sonra da beni hedefime Ulaştıracak bir plan ve program hazırlayacağıma,
  3.bu Programa taviZsiz uyacağıma,
  4.hedefim için ne gerekiyorsa azimle yapacağıma
  5.sonra yaparım ya da yarın yaparım gibi davranışlarda bulunmayacağıma;artık matematik çalışma zamanının şimdi olacağına
  6.hedefimle ilGili hiçbir zaman umutsuzluğa düşmeyeceĞime
  7.ve hiçbir zaman sızlanmayacağıma
  8.elimdeki imkanları ve zamanı,hedefim doğrultusunda en verimli ve etkin kullanacağıma
  9.hedefime ulaşmadan geri dönüş yaPmayacağıma
  10.başarımla başarısızlığımla ilgili sebepleri,dışarıda aramayacağıma
  Efsane cevat hocama söz veriyorum.
  Yukarıda belİrttiğim maddeleri uygulamamın sonucunda matematik 2.dönem 1.ara sınavından 82 alarak zirveye çıktım ve çok mutlu oldum. Her şey için çok teŞekkürler…

  Işıl Barut
  10.sınıf öğrenCisi
  Florya tevfik ercan anadolu lisesi

 16. Alara mete
  added on 21 Nis, 2016
  Cevapla

  Lys1 matematik dersi için başarı anlaşmam:

  1. Matematik özel ders almaya başladıktan sonra ilk iş olarak kendime açık seçik bir hedef oluşturAcağıma
  2.daha sonra da beni hedefime ulaştıracak bir plan ve program hazırlayacağıma
  3. Bu programa tavizsiz uyacağıma
  4.hedefim için ne gerekiyorsa azimle yapacağıma
  5.sonra yaparım ya da yarın yaparım gibi davranIşlarda bulunmayacağıma ; artık matematik çalışma zamanının şimdi olacağıNa
  6.hedefimle ilgili hiçbir zaman umutsuzluğa düşmeyeceğime
  7. Ve hiç bir zaman sızlanmayacağıma
  8.elimdeki imkanları ve zamanı hedefim doğrultusunda en verimli ve etkin kullanacağıma
  9.hedefime ulaşmadam geri dönüş yapmayacağıma
  10.güneşe taLip olup yıldızLarın parlaklığına aldanmayacağıma

  Başarımla ve başarısızlığımla ilgili sebepleri dışarıda aramayacağıma
  Sonuçta hedefime ulaşana kadar “kokmam gereken ter kadar ,ter kokmaya” razı olacağıma ve başaracağıma,

  Efsane cevat hocama söz veriyorum …

  Alara mete
  12. Sınıf öğrencisi
  Bahçeşehir koleji

 17. Şeydanur süngü şehremini ANADOLu lisesi 12 sınıf öğrencisi
  added on 1 May, 2016
  Cevapla

  Matematik dersinde başarı artırıcı metotlarim:
  Matematik ozel özelders öğretmenimden matematik dersinden başarılı olabilmem için öğrendiğim verimli çalışma yöntemleri:
  Dersi derste kavramaya çalışıyorum derste işlenen konuları evde tekrar ediyorum.Matematik dersinde okuyarak değil yazarak çalışıyorum. Her konuyla ilgili çok sayıda alıştırma yapıyorum. Matematik özel ders öğretmenimin tavsiye ettiği lys matematik kaynaklarından yararlanıyorum.formülleri ezberlemek yerine formülün NASIL ve nereden türwtildiğini biliyorum. Artık soru içinde uygulayarak kalıcı olmasını sağlamaya başladım. Konuyla ilgili formül ve bilgileri unutmamak için konuyu sürekli tekrar ediyorum.lys Sınavlarda çok HATA yaptığımdan dolayı artık 4 işlemin önemini çok daha iyi kavradım. Çünkü matematik sınavında başarısızlıklarıBAŞARISIZLIKLARımın büyük bir kısmı burdan kaynaklanıyordu.artık günü gününe çalışıyorum ve ödevlerime yeterince zaman ayırıyorum. Bunun en büyük yararı sınav akşamı fazla zaman harcamama gerek kalmıyor. Yukarıda belirttiğim metodlari uyguladığımda lys1 matematik geometri netlerim hızla yükseldi.hedeflediğim üniversitenin kapısı aralanmak ÜZEre…
  Her şey için matematik özel ders öğretmenime ÇOK tesekkur ediyorum.

 18. Doğukan DALKIRAN
  added on 3 May, 2016
  Cevapla

  MATEMATİk geometri DERSİNİ BAŞARMAK İÇİN başarı antlaşması :

  MATEMATİK ÖZEL DERS ALMAYA BAŞLADIKTAN SONRA İLK ÖNCE KENDİME YENİ HEDEF OLUŞTURDUM,
  DAHA SONRA BENİ HEDEFLERİME ULAŞTIRACAK ETKİN ÇALIŞMA PROGRAMI HAZIRLADIM,
  BU PROGRAMA TAVİSSİZ UYACAGİMA,
  HEDEFİM İÇİN NE GEREKİRSE AZİMLE ÇALIŞACAĞIMA,
  SONRA YAPARIM VEYA YARIN YAPARIM GİBİ ANLAMSIZ DAVRANİSLARDA BULUNMAYACAGİMA;
  ARTIK MATEMATİK ÇALIŞMA ZAMANİNİN BUGÜN OLACAĞINA,
  HEDEFİMLE İLGİLİ HİÇBİR ZAMAN KAYGI DUYMAYACAGİMA,
  HİÇBİR ZAMAN MAZERET UYDURMAYACAGİMA,
  İMKAN VE KABİLİYETİME HEDEFİM DOĞRULTUSUNDA EN ETKİN VE VERİMLİ KULLANACAGİMA,
  KOYDUĞUM HEDEFİME ULASMADAN U DÖNÜŞÜ YAPMAYACAGİMA,
  GÜNEŞE TALİP OLUP YILDIZLARIN PARLAKLİGİNA ALDANMAYACAGİMA,
  (GÜNEŞ=HEDEF
  YILDIZLAR=ARKADAŞ, TV,BİLGİSAYAR OYUNLARI(LOL)
  BASARİMLA VE BASARİSİZLİGİMLA İLGİLİ SEBEPLERİ DIŞARDA ARAMAYACAGİMA,
  SONUÇTA HEDEFİME ULASANA KADAR,
  “KOKMAM GEREKEN TER KADAR,TER KOKMAYA” RAZİ OLACAĞIMA VE BASARACAGİMA MATEMATİK ÖZEL DERS OGRETMENİME SÖZ VERİYORUM

  DOĞUKAN DALKIRAN
  11.SINIF ÖĞRENCISI

 19. Bora Mert Arslan
  added on 20 May, 2016
  Cevapla

  MATEMATİK-Geometri DERSİNİ BAŞARMAK İCİN Plan yapmak ŞARTTİR!
  9. Sinif matematik konularindan geometri bolumunu , ozellikle trigonometri kismini anlamakta ve formulleri kafamda tutmakta zorlaniyordum. Okuldan eve gelince canim matematik calismak istiyor , matematik defterimi ve kitabimi aciyorum ne calisacagimi bilmiyordum. Matematik ozel ders ogretmenimle beraber yaptigimiz plan ve etkin calisma sayesinde konularla ilgili tum sorulari yapabiliyorum. Matematik dersini calisma istegim artti. Bana bu aliskanliklari kazandiran matematik ozel ders ogretmenime tesekkur ediyorum…
  Bora Mert Arslan
  9. Sinif ogrencisi

 20. burak turkyilmaz
  added on 10 Haz, 2016
  Cevapla

  Matematik Geometri LYS SON TÜYOLAR!
  ANCAK SORUN

  MATEMATİK ÖZEL DERS ÖĞRETMENİ GEÇ BULDUM AMA BULDUM…

  Matematik Geometri (LYS) sınavlarında başarılı olmak ve en önlerde yerimi almam için bilgi birikimiminin yanında düzenli bir çalışma gerektirir. Hayatta bazen başarı için önümüzdeki sürece nasıl baktığımızla ilgilidir. Eğer LYS Matematik Geometri sınavında yüksek net yapmanın ne anlama geldiğini bilirsen hedefe ulaşman için elinde bir ipucu olur.
  Matematik Özel Ders Öğretmenimathcevathoca.com bana bilimsel,akılcı düşünce becerime sahip olmamı, kendimi iyi biçimde ifade edebilen,sorgulayıcı, Matematik bilgilerini ezberleyen değil bilgiye ulaşmamış sağladı. Benim geleceğimi kurtarmam için devamlı çalışmam gerektirdiğine inandırdı. Yani yarınlarım artık şu andan itibaren benim elimdedir. Asla gaflete düşmeyeceğime,hep çalışmam gerektiğine beynime inandırdı. “Bir kere çalışmazsam bir şey olmaz deme dedi!” Ya da “Sadece benimle olacak iş değil” sözlerinin arkasına sığınmanın doğru düşünce olmadığını söyledi. Karınca misali ulaşamazsam da gittiğim yolunda ölürüm düşüncesi ile hareket ettiğimde başaramam imkansız olduğuna inandım…
  Sonuç olarak kendimi karanlık ormanın içinde kaybolmuş hissediyorum. Beni bu karanlıktan kurtaracak olan birisi vardı. Başımı yukarı kaldırdım,baktım ve gördüm,geçte olsa kendi Kutup Yıldızımı buldum. Matematik Geometri LYS netlerim arttı. Birlikte Matematik Geometri çalışarak zorlu bir mücadelenin sonunda beni zirveye çıkarmaya az kaldı. Beni istediğim netleri yapmama istediğim hedefe ulaştırmaya gayretini ve iç disiplini esirgemeyen, geçte olsa bulduğum Kutup Yıldızım olan Matematik Özel Ders Öğretmenime çok teşekkür ediyorum…
  Burak Türkyılmaz
  LYS Matematik Geometri Öğrencisi

 21. Emre
  added on 13 Tem, 2016
  Cevapla

  2016-2017 MATEMATİK 11 Matematik özel ders öğretmenimle matematik 11 konularından MANTIK konusuna merhaba diyorum.Geçen sene matematlk icin yaptığım plan ve hedeflerimi tekrar gözden geçirerek küçük ilaveler yaptım.Matematik 11 mantık konusu çok hoşuma gitti,özellikle koşullu onermeyi çok iyi anladım.matematik özel ders öğretmenime çok teşekkür ediyorum.

  Emre VAROL
  11.Sınıf Sayısal öğrencisi

 22. Cansın
  added on 23 Eki, 2016
  Cevapla

  Matematik özel ders ögretmenim yurtdışına çıktığı için, ögretmen arayışına girdim. Daha sonra bu site ile karşılaştım. İlk başlarda şüpheli yaklaşsamda, telefon görüşmelerindeki samimi üslup ile kendisine bir şans vermeyi seçtim ve daha konuşmayı yaptığımız akşam evime kadar geldi. Gerek yüz yüze konuşmadaki samimiyeti, gerek işinde uzman ve tecrübeli olduğunu belirten konuşması ile şans vermeyi seçtim. Şu anda kendisinden ders alıyorum, matematik konusunda konuştukları ile yaptıkları bir olan tek Matematik özel ders öğretmeni ile karşılaştım. Daha 2. dersten konuyu yalayıp yuttum. Aslında Matematik korkulacak bir şey değilmiş. Bundan sonra matematik benden korksun. İyi ki benim matematik özel ders ögretmenim oldun Cevat Hoca.

 23. Yaşar Güllüoğlu
  added on 24 Eki, 2016
  Cevapla

  Matematik dersinden 9.sınıftada matematik özel ders aldım benim üzerimde pek etkili olduğunu söyliyemem. Araştırmalarım sonunda Yeni bir matematik özel ders öğretmeni buldum.10.sınıf konularını Matematik Özel Ders öğretmenim anlattıktan sonra matematik daha kolay gelmeye başladı.Matematik derslerinde artık sıkılmıyorum.Dersler daha verimli ve akıcı geçiyor.Matematik Özel Ders Öğretmenime Teşekkür ederim.Y.GULLUOĞLU
  10.Sınıf Öğrencisi

 24. Emre varol
  added on 3 Kas, 2016
  Cevapla

  Matematik özel ders öğretmenimi hiç bir şeye değişmem.yarın matematik sınavım var telefon ettim yapamadığım sorular vardı zaman sınırı tanımadan 22:30 da geldi bütün matematik sorularımı çözdü,aklımda 11 matematik dersinden takılan bir konu kalmadı.ümit ediyorum yarın matematik 11 1.ara sınavından en yüksek notu alıp efsane cevat hocama 10.sınf matematik dersinde aldığım en yüksek not gibi 11 matematik sınavındada alacağım notu armağan ediyorum..
  Efsane olmak böyle birşey…
  Cevat hocama bu yardımlarından dolayı çok teşekkür ediyorum,ellerinden öpüyorum
  Kalem tutan ellerin dert görmesin…

 25. Cansın
  added on 8 Kas, 2016
  Cevapla

  Yorumun devamından da anlayabileceğiniz gibi TM ögrencisiyim ve Matematik ile aram çok KÖTÜ (idi). Ortaokuldan beri baş belam olan matematik dersini bana Matematik Öğretmenime öncelikle buradan teşekkür ediyorum. Sanki Sokrates’ten ders alıyor gibiyim. Sokrates tarafından ortaya atılan doğurtma yöntemi ile (bana öyle geliyor), Bilmediğimi düşündüğüm şeyleri aslında bildiğimi veya yapabileceğimi bana gösteriyor. Şu anda LYS Matematik Özel Ders Matematik Öğretmenimden 8. dersimi alıyorum. YGS Matemaik konularının (Köklü Sayılar, Üslü Sayılar, Çarpanlara ayırma vs.) önemli bölümünü resmen zihnime aktardı. Ayriyetten çözmekte olduğum LYS ve YGS Geometri sorularını inceliyor. Bu yazıyı okuyorsanız. İster Thales ister Pisagor ile aranız kötü ise. Karşınızda resmen Sokrates var. Bende Platon olarak Hocamın Savunmasını burada yapıyorum. Iyı ki varsın Efsane Cevat Hoca.

 26. Emre VAROL
  added on 16 Kas, 2016
  Cevapla

  MATEMATİK ÇALIŞIRSAM GELECEĞİM KENDİ ELLERİMDEDİR ! MATEMATİK ÖZEL DERS ÖĞRETMENİMDEN MATEMATİK 11 KONULARINI ÖĞRENDİKTEN SONRA MATEMATİK 1.ARA SINAVINDA 92 ALARAK HERZAMAN Kİ GİBİ ZİRVEDE YERİMİ ALDIM.AYNI ZAMANDA MATEMATİK ÖZEL DERS ÖĞRETMENİM FİZİK DERSİNİDE ÇOK İYİ ANLATMAKTADIR BENZER BİÇİMDE FİZİK 1.SINAVINDANDA YÜKSEK NOT ALDIM BANA TÜM MATEMATİK VE FİZİK BİLGİLERİNİ FLASH BELLEK GİBİ BEYNİME AKTARAN EFSANE CEVAT HOCAMA TEŞEKKÜR EDİYOR VE SAYGILARIMI İLETİYORUM.

  Emre VAROL 11.SINIF MF ÖĞRENCİSİ

 27. Cansın
  added on 23 Kas, 2016
  Cevapla

  2 AY KADAR ÖNCE KABUSUM OLAN MATEMATİK – GEOMETRİ YGS KONULARININ ŞU ANDA %70LİK DİLİMİNİ MATEMATİK ÖZEL DERS OĞRETMENİMLE BERABER BİTİIRMİŞ BULUNMAKTAYIZ. BİR MATEMATİK HOCASI DÜŞÜNÜN DERSLERİ uykunuzu getirmiyor. hatta sizi içine çektikçe çekiyor. Matematik ygs ve lys ile ilgili yazdığı yazıları matematik özel derslerinde kullanıyor. fakat maalesef çalışmadan da olmuyor. ben bu hatayı 10 ve 11.ci sınıfta yaptım. Fakat efsane cevat hoca hala geç olmadığını bana gösterdi. Şimdi ise matematik-Geometri ygs konularında büyük bir istikrarla ilerliyorum. iyi ki varsın efsane cevat hoca

 28. Yaşar Güllüoğlu
  added on 1 Ara, 2016
  Cevapla

  MATEMATİK özel ders öğretmenim sayısal derslerimde (matematik,Fizik ve Kimya) benim herşeyimdir zorlu bir MÜCADELENİN ardından fizik:72 ( ama sınav zordu ortalamanın üstünde bi not) kimya :85 ( iyi bi not en yüksek not 88) matematik sınavında ise soruların konu dağlımının kurbanı oldum yedi soru fonksiyon 7soru diğerleriden ise sadece 3 soru sizce bu normalmı?! Hedeflediğim notu almadım çalışma düzenimi değiştireceğim matematikten yüksek not almak STRATEJİ gerekTiriyor bu stratejiyi matematik özel ders öğretmenim ile öğreniceğim.
  Parola:”Asla pes etme”
  İşareti:”Yazarak ve tekrarlı çalışma”

 29. Yaşar Güllüoğlu
  added on 7 Oca, 2017
  Cevapla

  Matematik hayatımı şarj etmesini öğreten efsane math Cevat hocam!
  Matematik özel ders öğretmenimin en büyük özelliği koşullar ne olUrsa olsun (Kar,fırtına dahil)Matematik dersine tam saatinde gelmesidir matematik ikinci ara sınavında taktik tiyolar ve iyi bir strateji ile matematik sınavı zor olMasına rağmen 74 gibi ortalamanın üstünde bir not almamı sağladı matematik özel ders öğretmenim kimya dersinin matematiksel işlem içeren kısmında bana yardım ederek ikinci sınavda ortalamanın üstünde bi not almama yardım etti. AYNI zamanda da fizik dersindende büyük yardımları oldu herşey için teşekkürler Math Cevat hoca

 30. Mert ali önderol
  added on 26 Oca, 2017
  Cevapla

  matematik özel ders öğretmenim bana matematik,fen ve teknoloji derslerine nasıl çalışmam gerektiğini öğretti ve gösterdi.matematik ve fen ve teknoloji derslerine “tam öğrenme” tekniklerini ve hafızamda nasıl tutucağımı öğretti.herşey için teşekkürler efsane math cevat hocam 🙂

 31. CANSIN
  added on 14 Şub, 2017
  Cevapla

  MATEMATİK ÖZELDERS ÖĞRETMENİM MATEMATİKTEN ile matematik dersini çalıştıktan sonra matrmatikten başarılı olmam için etkin ve verimli ders çalışma metotlarını da göstermektedir. YGS MATEMATİK – GEOMETRİ ÖZEL DERS ÖĞRETMENİM BAŞARI İÇİN YARINIMI BUGÜNDEN BELİRLER. DERS DIŞINDA DAHİ BANA TAM DESTEK VERDİĞİ İÇİN. MORALİM DE ARTIYOR VE MATEMATİK – GEOMETRİ NETLERİM YÜKSELİYOR. AYRICA MATEMATİK ÖZEL DERS ÖĞRETMENİM SADECE FORMÜLLERİ EZBERLETMEK YERİNE MANTIĞINI ANLAMA VE ZİHİNDE TUTMA TEKNİKLERİ DE ÖĞRETTİĞİ İÇİN DERSLER OLDUKÇA VERİMLİ GEÇİYOR. İYİ Kİ VARSIN CEVAT HOCA.

 32. Berfin su okur
  added on 26 Şub, 2017
  Cevapla

  MATEMATİK İÇİN OLUMLU DÜŞÜNMELİYİZ!!
  MATEMATİK ÖZEL DERSLERİNE KARŞI ÖNYARGILI OLMAMAK GEREK!
  MATEMATİK DERSİNİ ANLAMADIĞIM İÇİN ANNEMİN ISRARI ÜZERİNE ANNEMİN ARAŞTIRMALARI SONUCUNDA MATEMATİK ÖZEL DERS ÖĞRETMENİ BULDUK ANCAK BEN ÇOK İSTEKSİZDİM ŞİMDİ KENDİMDEN EMİNİM BEN ÖNYARGILI OLDUĞUM İÇİN MATEMATİK ÖZEL DERS ÖĞRETMENİ İSTEMİYORDUM ANCAK EFSANE MATH CEVAT HOCAYLA TANIŞTIK ÖZGÜVENİMİ ARTTIRDI VE DERSLERE DEVAM EDİYORUZ MATEMATİK KONULARINI ÇOK İYİ ANLADIM CEVAT HOCA SEVGİ AŞILAYARAK MATEMATİĞİ ANLATIYOR TEŞEKÜRKER EFSANE MATH CEVAT HOCAM.
  berfin su okur// 9sınıf öğrencisi

 33. Yaşar
  added on 20 Mar, 2017
  Cevapla

  2.dönem matematik yazilisina çok az bi zaman kaldı. Dönem arasi ve 2.dönem başından beri matematik özel ders hocamla yaptigimiz programli çalışmalar sürekli yaptigimiz tekrarlar ve Matematik ozel ders hocamin bana hazırladığı tekrar niteliği taşıyan sınavlar ve denemeler sayesinde sinavlara hazır hissediyorum

 34. Berk
  added on 20 Mar, 2017
  Cevapla

  MATEMATİK ALDIKLARINDAN,DAİMA BİZE FAZLASINI VERİR!
  Matematik benim korkulu rüyamdı.Ancak Matematik özel ders almaya başladıktan sonra Matematik dersi bana biraz daha sevimli geldi.İşin sırrı matematik dersini tekrar etmekten geçtiğini öğrendim.Matematik özel ders öğretmenimden sonra konuları çok iyi anlamaya başladım.Ancak daha fazla çalışmam gerektiğini biliyorum.Sınav çok yaklaştı sınavdan iyi bir not alacağıma inanıyorum…
  matematik özel ders hocama emekleri için teşEkkür ediyorum.Selamlar

 35. Berra Gültekin
  added on 26 Mar, 2017
  Cevapla

  Matematik için hedeflediğim teog – 2 netlerine ulaşmak için beynim var gücü ile çalışıyorum.
  Matematik teog – 2 sınavına da en büyük hayalim olan çapa tıp fakültesi veya Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde okumak istiyorum …

 36. Emre
  added on 26 Mar, 2017
  Cevapla

  Matematik ve fizik için yaptıklarım yapacaklarımın teminatıdır.2nci dönem matematik trigonometri yazılım çok iyi geçti bildiğiniz gibi trigonometri lys nin en zor konularından birisidir.Trigonometriyi bilmeyen üniversitenin kapısını aralayamaz,bana trigonometri konusunu çok iyi anlatan ver her gördüğüm soruyu çözdüren matematik özel ders öğretmenim efsane math cevat hocama teşekkür ediyorum,benzer şekilde logaritmadanda aynı başarıyı sağlayacağıma inanıyorum..
  Her şey için teşekkürler efsane math cevat hoca.

  EMRE VAROL 11.SINIF
  FM-ÖĞRENCİSİ

 37. alperen ali sagdic
  added on 2 Nis, 2017
  Cevapla

  MATEMATIK TEOG SINAVINA ÇALISARAK EN BUYUK HAYALIM OLAN UNIVERSITEDE ELEKTRONIK MUHENDISLIGINI OKUYACAGIMA INANIYORUM …
  Matematik teog ainavinda yuksek net almak hayallerimi kendi gucumle ulasabilecegime yurekten inaniyorum. Bu yuzden yasama sevincim yuksek ve gelecek yasantimin simdi calistigim Matematik gucumun kaynagidir. Gelecekte muhendis olmak istiyorum. Bunun icin biraz teog matematik sinavi icin matematik ozel ders öğretmenim olan efsane math cevat hocadan biraz taktik ve motivasyon aliyorum. Son denemelerde matematik teog netlerim hedeflledigim noktaya geldi…
  Alperen Ali 8. Sinif
  TEOG ogrencisi

  Alperen Ali Sağdiç says 

 38. Ece ersoy
  added on 4 Nis, 2017
  Cevapla

  Teog matematik için hedeflediğim netleri yaparsam yarınlarım benim olacaktır…
  Teog matematik netlerim matematik özel ders öğretmenim efsane matah Cevat hoca geldikten sonra arttı.Matematik dersini sevmenin bir yolu matematik konularını TAM ÖĞRENME ile mümkün olduğuna inandım.Başarının sırrı matematik konularını öğrendikten sonra çok tekrar etmekten geçiyor.Bana matematik dersini sevdiren math cevat hocama çok teşekkür ediyorum.
  Ece Ersoy

 39. Mert Ali Önderol
  added on 6 Nis, 2017
  Cevapla

  TEOG MATEMATİK sınavında hedeflediğim netleri yaparsam istediğim meslek avuçlarımın içinde olacaktır..
  Matematik ve Geometri için gerekli bilgi ve kavramları, EFSANE MATH CEVAT HOCA’DAN öğrendiğimde, girdiğim TEOG a hazırlık denemelerinde netlerim büyük bir artış gösterdi.Matematik ve Geometri sınavlarında kendime koyduğum hedefleri yakalamama çok az kaldı.EFSANE MATH CEVAT HOCA’NIN en büyük özelliği, matematik dersine sevgi ile yaklaşmasıdır.Sevginin açamayacağı kapı yoktur.Bana matematik ve geometri konularını sevdirdiği için ve bana çalışma motivasyonu verdiği için çok teşekkür ederim.Matematik de başarı öğrenmekten ve tecrübeden geçer.Hiç kimse matematik deneme sınavlarında merdivenin basamaklarını elleri cebinde çıkmamıştır.Matematik dersinde başarının sırrı alın terinden yani çok çalışmaktan geçer.burada hedef çok önemlidir.hedefi olmiyan gemiye rüzgar yardım etmez.
  Mert Ali Önderol 6.04.17 TEOG öğrenci adayı..

 40. Harun
  added on 14 Nis, 2017
  Cevapla

  LYS1 MATEMATİK CALISMA MARATONU…

  LYS1 MATEMATİK KONULARINDAN LİMİT VE SÜREKLİLİK KONUSUNU MATEMATİK ÖZEL DERS ÖĞRETMENİM OLAN MATH CEVAT HOCADAN İKİ DERS GİBİ KISA BİR SÜRE İCİNDE COK İYİ ÖĞRENDİM BANA İŞİN PÜF NOKTALARINI ÖĞRETTİ BUNDAN SONRA BANA BOL SORU CÖZMEK KALIYOR SİMDİLİK HERSEY YOLUNDA SELAMLAR MATH CEVAT HOCA

 41. HaRun
  added on 27 Nis, 2017
  Cevapla

  En iyiler en iyi matematik özel ders öğretmeniyle karşılaşır…
  EN İYİ Math ÖĞRETMENİ DEMEK HER LYS1 MAT SORUSUNU ÇÖZEN DEĞİL MATEMATİK BİLGİLERİNİ BENİM BEYNİME AKTARANDIR.
  MATEMATİK ÖZEL DERS ÖĞRETMENİM, MATEMATİK İLE MATEMATİK DERSİNİ ÇALIŞTIKTAN SONRA MATEMATİK DERSİNDEN BAŞARILI OLMAM İÇİN ETKİN VE VERİMLİ DERS ÇALIŞMA METOTLARINI DA GÖSTERMEKTEDİR. LYS1 MATEMATİK – GEOMETRİ ÖZEL DERS ÖĞRETMENİM BAŞARI İÇİN YARINIMI BUGÜNDEN BELİRLER. DERS DIŞINDA DAHİ BANA TAM DESTEK VERDİĞİ İÇİN. MORALİM DE ARTIYOR VE MATEMATİK – GEOMETRİ NETLERİM YÜKSELİYOR. AYRICA MATEMATİK GEOMETRİ ÖZEL DERS ÖĞRETMENİM SADECE FORMÜLLERİ EZBERLETMEK YERİNE MANTIĞINI ANLAMA VE ZİHİNDE TUTMA TEKNİKLERİ DE ÖĞRETTİĞİ İÇİN DERSLER OLDUKÇA VERİMLİ GEÇİYOR.
  EN İYİ MATEMATİK ÖZEL MATEMATİK ÖZEL DERS ÖĞRETMENİM OLAN MATH CEVAT HOCAYA BÜTÜN LİMİT TÜREV VE UYGULAMALARI,İNTEGRAL VE UYGULAMALARINI BEYNİME YAZDIRAN MATH CEVAT HOCAYA SONSUZ TEŞEKKÜRLER.

 42. Berk Tenşi
  added on 9 May, 2017
  Cevapla

  EN İYİ MATEMATİK ÖZEL DERS ÖĞRETMENİ

  1-MatEmatik özel ders almaya başladıktan sonra ilk iş kendime açık seçik bir hedef Oluşturacağıma
  2-Daha sonra da beni hedefime ulaştıracak bir plan hazırlayacağıma
  3-Bu programa tavisiz uyacağıma
  4-hedefim için ne gerekiyorsa azimle yapacağıma
  5-sonra yaparım yada yarın yaparım Gibi davranıŞlarda bulunmayacağıma artık matematik çalışma zamanının şimdi olacağına
  6-hedefimle ilgili hiçbir zaman UmutsuzluĞa düşmeyeceğime
  7-ve hiçbir zamansızlanmayacağıMa
  8-elimdeki inkanları ve zamanı hedefim Doğrultusunda en verimli ve etkin kullanacağıma
  9-hedefime ulaŞmadan geri dönüş yapmayacağıma
  10-Güneşe talip olup yIldızların parlaklığına aldanmayacağıma,
  Güneş=hedef yıldızlar=Arkadaş,Tv,oyunlar.
  Başarımla ve başarısızlığımla ilgili sebepleri dışarıda aramıyacağıma,
  En iyi geometri özel ders öğretmeniM math cevat hocaya teşekkürler…

 43. talha aslan
  added on 21 Eki, 2017
  Cevapla

  matematik özel ders öğretmenimden YkS matematik geometri derslerini almaktayım hocamdan çok memnunum kendine özgü metodlarıyla bütün formülleri ve işin mantığını aklıma yazdırıyor .yks denemelerinde matematik netlerimde büyük oranda artış oldu.türev konularını çok iyi anladım.her şey için teşekkürler (efsane cevat hoca).

 44. Taha yuzuak
  added on 3 Kas, 2017
  Cevapla

  Matematik ozel ders ogretmenimden yks matematik birinci oturum ve yks matematik ikinci oturum konularini ogrendikten sonra gitdigim deneme sinavlarinda netlerimde yukselis oldu . Matematik ozel ders ogretmenim matematik konularini kendine ozgu ozel metotlariyla bana cok iyi ogretti hersey icin tesekkurler

 45. added on 6 Oca, 2018
  Cevapla

  YKS MATEMATİK SINAVINDAKİ BAŞARIM GELECEĞİMİ BELİRLEYECEK!
  EN İYİ MATEMATİK ÖZEL DERS ÖĞRETMENİMDEN YKS MATEMATİK KONULARINDAN TRİGONOMETRİ KONUSU AÇIK,DURU,YALIN BİR ANLATIMLA AKTARIRKEN KONUYU ÖZÜMLETECEK ÖRNEKLER KOLAYDAN ZORA, BASİTTEN TÜMLEŞİĞE GİDEN ÇOKÇA TEST SORULARIYLA , AKLA GELEBİLECEK HER TÜRLÜ AYRINTIYA YER VEREREK TÜM FORMÜLLERİ BEYNİME YAZDIRDIM HER ŞEY İÇİN EN İYİ MATEMATİK ÖZEL DERS ÖĞRETMENİME ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM..

 46. added on 16 Oca, 2018
  Cevapla

  BAHÇEŞEHİR MATEMATİK ÖZEL DERS ÖĞRETMENİME GÖRE,ALAN YETERLİLİK TESTİ(AYT) VE MATEMATİK SINAVI İÇİN BAŞARININ TEMEL KOŞULLARINDAN BİRİSİDE ISRARCI OLMAKTIR!

  BAHÇEŞEHİR Matematik özel ders öğretmenim YKS Matematik işe ilgili sorunlarım ve gösterdiği çözüm yollarını uyguladığımda TYT Matematik sınavından netlerim arttı.Okuldan eve gelince Matematik dersini çok çalışacağım diyorum,evde matematik defterini ve kitabını açıyorum ve ne yapacağımı bilemiyordum.Beylikdüzü Matematik özel ders öğretmenimin gösterdiği ders çalışma yöntemleri uyguladığımda Matematik çalışma isteğim arttı.Ders çalışmanın bir alışkanlık olduğunu anladım.Artık matematik dersi konusunda aldığım kararları evde uygulamaya başladım.Ders çalışma isteği olan arkadaşlar edindim.

  BAHÇEŞEHİR Matematik özel ders öğretmenime bana bu alışkanlıkları kazandırdığı için çok teşekkür ediyorum.

 47. added on 8 Ağu, 2018
  Cevapla

  Bugün MATEMATİK geometri için hayatımın dönüm noktasıdır. Çünkü bugün ilk defa matematik özel ders öğretmenimle tanıştım. Cevat hoca beklediğim bütün özelliklere sahip bir öğretmendir. YKS=TYT=AYT Matematik sınavları için tam aradığım özel ders öğretmeni.
  Anlamadığım yerleri hissederek kızmadan anlatan tek hoca.

 48. added on 30 Eyl, 2018
  Cevapla

  En iyi matemAtik özel ders öğretmenim, bana neyi? Nasıl? Nerede? MatematiK konularını öğretebilicdğini hissederek eKsiKlerimi gideriYor. Ayt matematik konularından logaritma konusunu tam bilgiye ulaşmanın hazzını yaşamamı hedefliyor.
  Bahçeşehir matematik özel ders Ögretmenim bana konuları açık, duru ve yalın bir anlatımla aktarırken konuyu özümTicek örnekleri Kolaydan zora, basitten tümleşiğe giden çokça test soRUSUYLA DESTEKLEYEREK AKLA GELEBİLECEK HER TÜRLÜ AYRINTIYA YER VERİYOR DESTEKLERİNDEN DOLAYI MAtH CEVAT TUTOR ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM

  ÖMER KAAN AKBABA

 49. added on 24 Şub, 2019
  Cevapla

  BaHçeşehir ayt matemaTik ve gEometri özel ders öğretmenim bana Matematik konularını (polinomlar,çarpanlara ayırma) gibi konuları en iyi biçimde kavrayabilmem İçin yeni bir anlayışla çok iyi hazırlanmış örnek problemleri çözmektedir.-her alt konu ile ilgili gerekli bilgileri ve kısa örneklerle konuların anlamamı sağlıyor.pekiştirme testleri ile konunun “tam öĞrenme”mi Sağlıyor.öğretmenim bana konuyu daha iyi anlamam İçin karma testler veriyor.
  BaHçeşehir matematik özel ders öpretmenim beni acemi seviyesinden alıp şampiyon seviyesine taşımaYı hedefliyor.her şey için EfsanE cevap hocama teşekkür edeRim.

 50. added on 18 Eyl, 2019
  Cevapla

  MATH CEVAT TUTOR
  Matematik Özel Beylikdüzü öğretmeni tanıdığım en ıyı Matematık hocasıdır. YKS (AYT ve TYT ) konularını en ıyı öğreten ogretmEndır. Kıtapdan değil yurekten ögretendir.
  Beylikdüzü Matematık ozel ders hocama bu yıl başarılar dılerım.
  Ibrabım Şahin
  İngilizce ÖĞRetmeni

Add your review

Your email address will not be published.