Enter your keyword

post

Matematik Özel Birebir Ders Verenler Beylikdüzü

Matematik Özel Birebir Ders Verenler Beylikdüzü

Matematik Özel Birebir Ders Verenler Beylikdüzü

Matematik Özel Birebir Ders Verenler Beylikdüzü

Matematik Özel Birebir Ders Verenler Beylikdüzü

Matematik Özel Birebir Ders Verenler Beylikdüzü hocası diyor ki: YKS Matematik Sınav soruları geriye bakarak anlaşılır, ileriye bakılarak çözülür. Matematik & Geometri derslerinde çok soru soran aptal gelebilir, aslında gerçek aptal hiç soru sormayandır. Matematik & Geometri derslerinde  başarının gizli sırrı, ısrarla çözmek istemektir. YKS Matematik& Geometri sınavlarında başarı, öğrencinin başlangıç noktası ile ulaştığı yer arasındaki farktır. YKS Matematik sınav korkusunu ve kaygıyı yenmeden, Matematik & Geometri sorularını çözmeden başarıya, yolları aşmadan sevgiliye, denizleri aşmadan karaya ve uzayı aşmadan gezegenlere ulaşmak mümkün değildir. Matematik dersinde başarıya ulaşa yamayanların yüzde doksan dokuzu başarısız olmamışlardır. Sadece Matematik çalışmayı yarıda bırakmışlardır

Matematik Özel Birebir Ders Verenler Beylikdüzü hocasına göre, AYT Matematik sınavlarına gayret ile çalışmak, öğrenciyi öğrenci eder, fakat işin zor yanı çalışmaya alışmaktır. Hiçbir öğrenci senden daha iyi değildir; ama sen ortaya bir çaba koymazsan, sen de hiç kimseden iyi değilsin. Ancak tavuk bu olayın dışındadır. Yatarak başarıya ulaşabilen tek canlı tavuktur.

Matematik & Geometri sınav sorularını çözmek ve öğrenmek için,

%20 Dinleyerek

%40 Okuyarak

%60 anlatarak

         %90 Tekrar Ederek

                          %100 Başkasına Anlatarak.

 

Matematik Özel Birebir Ders Verenler Beylikdüzü hocasından Dokuz Düşünce:

  1. En İyi Matematik bilen öğrencilerin dokuz düşüncesi vardır.
  2. Baktıklarında, berrak görmeyi düşünürler.
  3. Dinlediklerinde, iyi duymayı düşünürler.
  4. Görünüşleri bakımından, sıcak olmayı düşünürler.
  5. Davranışlarında, saygılı olmayı düşünürler.
  6. Konuşmalarında, doğru olmayı düşünürler.
  7. En İyi Matematik & Geometri problemlerini çözerken ciddi olmayı düşünürler.
  8. Matematik dersinde kuşkuya düştüklerinde, En İyi Matematik Özel Ders Beylikdüzü öğretmenine Matematik sorularını nasıl soracaklarını düşünürler. Öfkelendiklerinde, sorunları düşünürler.
  9. YKS Matematik & Geometri deneme sınavlarında netlerini nasıl artıracaklarını düşünürler.

Matematik Özel Birebir Ders Verenler Beylikdüzü hocasına göre, bir gerçek dostluk sınavı:

En İyi Özel Matematik Ders Beylikdüzü Öğretmeni ile Matematik& Geometri dersini seven öğrencisi dostluğun ve arkadaşlığın konu edildiği bir söyleşiden çıkmışlar yolda birlikte yürüyorlardı.

Biraz ileride yolun kenarında, iki köpeğin koyun koyuna sokulmuş, birlikte uyumakta olduklarını gördüler. Öğrencisi biraz söyleşinin etkisi altında kalarak, bu görüntü karşısında çok duygulandı ve bu duygusunu En İyi Matematik Özel Ders Beylikdüzü Öğretmeni ile paylaşmak istedi.

“Hocam, şu manzaraya bakın” dedi. “Ne denli ve bir ders alınacak dostluk örneği, değil mi?” En iyi Matematik Özel Ders Beylikdüzü Öğretmeni, öğrencisinin bu heyecanı karşısında hafifçe gülümsedi gülümsemedi ve kişisel çıkarların nice dostlukları yakıp kul ettiğini anımsattıktan sonra, ona unutamayacağı bir ders verdi:

“Evlat, sen onların arasına bir kemik atıver de, bak o zaman gör dostluklarını,” dedi.

Bir dostluk, kişisel çıkar karşısında unutulmayacak denli sağlamsa, ancak bu durum karşısında bir değer ifade eder ve ancak o zaman onun adına “gerçek dostluk denilir.

Matematik Özel Ders Beylikdüzü hocasının tek dileği, Matematik & Geometri öğrenmek isteyip de öğrenemeyen öğrencilere, En İyi Matematik Özel Ders Beylikdüzü öğretmeni, onların dünyasını aydınlatan bir ışık olmasıdır.

Karakayalı, Cevat

Math Cevat Tutor

06.04.2020

 

 

No Comments

Add your review

Your email address will not be published.