Enter your keyword

post

Matematik Kursu Bahçeşehir

Matematik Kursu Bahçeşehir

MATEMATİK KURSU İÇİN BİR ATLET GİBİ DAVRANIN

Matematik Kursu ile YKS = TYT + AYT Matematik Geometri deneme sınavları için dün tecrübedir öğren, yarın tahmindir planla, bugün fırsattır kullan.

Matematik Kursu Bahçeşehir

Matematik Kursu Bahçeşehir

Matematik Kursu ile Matematik Geometri öğrenme hayallerinize giden yolda Matematik Geometri Özel Ders Bahçeşehir öğretmeniniz hep yanınızda olduğunu sakın unutmamalısınız. Matematik Kursu ile Matematik Geometri çalışma; sıkıntıyı, kötülüğü ve yoksulluğu uzaklaştırır.

Matematik Kursu ile Matematik Geometri derslerinde başarıyı yakalamak için, bir atlet gibi davranmalısınız.  En büyük atletler mükemmelliğe egzersizle ulaşıldığını çok iyi bilir. Son olimpiyatlarda rekor kıran Afrikalı atlet, başarısının sırrı sorulduğunda, başarısını, her sabah şu şiiri okuyarak kendisini motive etmesine borçlu olduğunu söylemişti:

“Afrika’da her sabah bir ceylan uyanır. En hızlı aslandan daha koşması gerektiğini, yoksa öleceğini bilir. Afrika’da her sabah bir aslan uyanır, en yavaş ceylandan daha hızlı koşması gerektiğini yoksa açlıktan öleceğini bilir. Aslan ya da ceylan olmanızın önemi yok, yeter ki her sabah katlığınızda koşmanız gerektiğini bilin.” Siz de her sabah uyandığınızda, Matematik Kursu Matematik Geometri konularını öğrenmelisiniz. Matematik Geometri testleri çözerek dünden daha hızlı olabilirsiniz. Matematik Geometri derslerinde mükemmelliğe ulaşmak için çok soru çözmelisiniz. Atletler bu durumu çok iyi bilirler. Bu durum neden geri kalmanıza çok yabancı gözüküyor? Elbette, Matematik Geometri soru çözme egzersizi disiplin gerektirir. Matematik Geometri Özel Ders Atakent öğretmenlerinin söylediği gibi: “Disiplininin bedeli, pişmanlığın acısından daima daha azdır.”

Matematik Kursu ile size söylemek istediğim şey, kişisel ve profesyonel mükemmelliğin çalışma gerektirdiğidir. Size asla bazı fedakârlıklar yapmadan ve kendini adama ve kişisel kontrol gibi bedeller ödemeden hayallerinize ulaşabileceğinizi söyleyemem. “Bedelini öde.” Bu sözlerde büyük bir gerçeklik vardır. Aramızdaki Matematik Kursu ile Matematik Geometri deneme sınavlarından en iyileri bunun çok kolaymış gibi gözükmesini sağlar. Biz buna Kuğu etkisi diyoruz, bunu uygulayan seçkin kişiler kişisel ve profesyonel ustalığa ulaşmak kolaymış ve işler sanki bir kuğunun suda yüzme sindeki zarafetle gerçekleşiyormuş gibi gösterirler. Ancak tıpkı kuğunun yüzüşünde olduğu gibi, yüzeyin altındaki planlama, iç disiplin, sıkı çalışma ve neredeyse kusursuz uygulamaları dışarıdan göremezsiniz.  Matematik Geometri Özel Ders Ataköy öğretmeninden Matematik Geometri öğrendikten sonra benzer biçimde kusursuz egzersizle tam olarak öğrenebilirsiniz.

İnanılmaz derecede güçlü ve olabildiğince canlı olmanızı dilerim.

Cevat Karakayalı

Math Cevat Hoca

23.07 2017

No Comments

Add your review

Your email address will not be published.