Enter your keyword

post

Matematik Geometri Özel Ders Beylikdüzü

Matematik Geometri Özel Ders Beylikdüzü

Matematik Geometri Özel Ders Beylikdüzü

Matematik Geometri Özel Ders Beylikdüzü öğretmeni der ki: Matematik Geometri Özel Ders Beylikdüzü ile YKS Matematik Geometri başarma süreci, kazanmak veya birinci olmakla ilgili değil; bir yarışı iyi koşmak ve yapabileceğinin en iyisini yapmakla ilgilidir. Herkes doğal olarak Matematik Geometri için kapasitesi ve yetenekleri ölçüsünde, en iyi sonuçlar almayı ister; çünkü herkesin gönlünde bir aslan yatar. Matematik Geometri Özel Ders Beylikdüzü öğretmeni öğrencinin gerçek performansını ortaya çıkararak en iyi sonuca ulaşması için kendi kulvarında birinci olmasını sağlar.

Matematik Geometri Özel Ders

Matematik Geometri Özel Ders Beylikdüzü

Bazı şeyler olmazsa da olur. Bazı şeyler vardır ki, olmazsa olmazlardandır. Çocuklarınızın eğitiminde YKS Matematik Geometri derslerini öğrenmemeleri onları gelecekteki hayallerinden koparır. Daha açık bir deyişle,  Geometri derslerini tam olarak yerinde ve zamanında çalışmazlarsa bu durum olmazsa olmazlarından olur. Çünkü Geometri çalışmak bizi üç beladan kurtarır:

 • Can sıkıntısı,
 • Kötü alışkanlıklar ve
 • Yoksulluktan…

Çocuklarını seven ve değer veren Anne-babalar çocuklarınız  Geometri derslerini çalıştıkları halde anlamadıkları veya yerinde patinaj yaptığını hissettiğiniz anda YKS Geometri Özel Ders Avcılar öğretmeninden destek istemelidirler.  Güçlü bir başlangıç Geometri için her şeydir. Çünkü her şeye nasıl başlarsanız devamı genellikle öyle gider. Geometri Özel Ders Beylikdüzü Öğretmeni çocuğunuzu   eyleme geçiren bir güç olacaktır. Bu durum içten gelen bir duygu ve düşüncedir, kendi kendine kazanılacak bir hareket tarzı değildir. Başarı ve tecrübeyi seçtiğiniz için vazgeçtikleriniz ne kadar çok olursa, kuvveti o kadar güçlü olacak, kuvveti ne kadar büyük olursa YKS Geometri derslerinin başarı tarafı da o kadar yükselecektir. YKS Geometri derslerinde başarı ve tecrübeyi seçtiğiniz için vazgeçilen şeylerin başında, sevdiklerine ayrılan bir daha geri getiremeyeceğiniz zaman gelir. “Başarı ve tecrübe mesai saatlerine sağmaz.” Değişiyle Geometri kahramanlarının mesai saatleri yoktur ve olmamalıdır. 

Matematik Özel Ders

Matematik Özel Ders Küçükçekmece

Şu Geometri derslerini TAM ÖĞRENMEDE başarıyı yakalamak nasıl çalışmalıyız? Sorusunun cevabını bulmalıyız. Başarıyı yakalamak için çeşitli yöntemler vardır:

“Düz anlatım, soru-cevap, buluş yolu ile öğrenme, gezi- gözlem inceleme, gösterip yaptırma, örnek olay inceleme, problem çözme, proje çalışması, rol alma, iş birliğine dayalı öğrenme teknikleri”  YKS Geometri Özel Ders öğretmeni bu yöntem ve teknikleri kullanarak öğrencinin somut model ve nesnelere, grup çalışmaları içinde arkadaşları ile ve çevreleri ile etkileşim kurdurarak kendi fikirlerini oluşturmalarını sağlarlar. Böylece öğrencinin Geometri için çalışma isteği artacak ve yüksek moralle konuları öğrenecektir. Geometri Özel Ders Halkalı Öğretmeni, öğrencinin işlemesel becerilerinin geliştirilmesinden çok, geometrik kavramların ve bunların ilişkilendirilmesinin geliştirilmesinden sorumludur. elinden geleninin fazlasını yapar.

Başarılarınızın devamını dilerim.

Cevat Karakayalı

15.08.2015

Some Toughts (16)

 1. Oguzhan
  added on 5 Ara, 2015
  Cevapla

  MATEMATİK -GEOMETRİ İCİN BASARİ HİKAYEM:Matematik ve Geometri sayisiz ogrencinin felaketi,artik bundan bahisetmek bile bayat geliyor kulaga.Bende matematik ve geometrinin adini bir daha hic anmamaya ant icmistim.Sadece gunu kurtarmak icin aldigim matematik-GEOMETRİ ozel ders hocamla matematiği bir kalıp bir bir gecerek lisenin sonuna geldim.Ama 12. sinifa gelince olay degisti.Matematik inkar edilemez bir rol oynuyor hem lys hemde ygsde.Kader zalim bir sahibe ve caresiz durumlar caresiz kararlara sebep oluyor.Matematik ve geometri ozel ders hocamla yaptigimiz dersler sonucsuz kaliyordu.Testlerden gidip,parca parca A4 lere yaptigimiz dersler ya kayip oluyor,yada karisip duzensiz bir hal aliyordu boylece calismakta zehir oluyordu zaten sevmiyorum daha da zorluk cikinca insan iyice beziyor.Yaptigimiz dersler 1-2 hafta bile durmadan unutuluyordu.Ekim ayinda bir arkadasimi ziyaret etmeye karar verdim.Tv izleyip sohbet edecektik falan.Bana cuma gelebilecegimi.Kendisi Matematik Ozel ders alirken benimde sessizce salonda oturabilecegimi soylemisti.Olur dedim ve evine gittim.Tam zamaninda Matematik Ozel ders hocasi yani Efsane Cevat Hoca eve geldi.Dakikligi gozume carpan ilk seydi cunku normalde kendi hocami 1 saat beklerdim.Efsane Cevat Hocaya Matematikten Ozel ders verirken onlari rahatsiz etmey cegimi,Sessiz duracagimi soyledim.Efsane Cevat Hoca siddetle karsi cikip,”zaman kayip etmeye gerek yok” deyip benide derse dahil etti.İsteksizce olsada katildim cunku nasil olsa benim kendi Matematik Ozel ders hocam vardı.Arkadasima esyalarini cikarmasini beklerken ECH çantasından üzerinde arkadaşimin adi olan bir defter cikardi.Cok buyuk bişey deildi ama dusunmesi onemli.Derse basladigi an farkini anladim.Duzeni eşsiz,Sayfalar yaninda tasidigi farkli tonlardaki kalemiyle adeta hayat buluyor,canlaniyor idi.13. cumanin alacakaranligi yerine bu gordugum renkli sayfalar hemen dikkatimi cekti.Dersten bir gun sonra Efsane Cevat Hocadan Matematik Ozel ders hocam olmasini istedim oda kabul etti,ilk denememden 12 net yaptim Teşekkürler Efsane Cevat Hoca Oguzhan Kaygisiz 12 Tm

 2. Ender Mert Kutbay
  added on 5 Ara, 2015
  Cevapla

  MATEMATİK İÇİN BAŞARI YOLCULUĞUM!
  DOĞRU TERCİHLERİM GELECEĞİMİ BELİRLEYECEK…

  Matematik sınavlarında başarılı olmak ve en önlerde yerimi almak için düzenli bir çalışma gerektirir. Matematik 1.ara sınavında başarılı olmak tamamıyla benim elimde olduğuna inandım. Yaz aylarında düzenli ve planlı çalışma ile dersleri ve konuları zamana yayarak, Matematik Özel Ders gibi doğru bir seçimle girdiğim 11 Matematik sınavından 100 gibi bir notla rakiplerimi sollayarak hedefime kolaylıkla ulaştım. Bu başarı beni hayatta istediğim yere getirdi. Çalışarak zirveye çıktığımdan mutluluğun tadını çıkarıyorum. İşi şansa bırakmayarak, beni başarıya götüren Matematik Özel Ders Öğretmenimle yaptım. İyi bir Üniversite’ye sahip olmanız ÖSS’ye bağlı olduğundan bu sınavda size test tekniğini iyi bir şekilde gösterebilen ve eksikliklerinizi gidermede size yardımcı olan Matematik Özel Ders Öğretmenini seçmek önemlidir. Bu seçimi doğru yaptığımı Matematik sınavından 100 aldıktan sonra gerçekten inandım. Matematik Özel Ders Öğretmenim zamanından fedakârlık edip, üşenmeden benimle çok ilgilendi. Hayatta bazen başarı önümüzdeki sürece nasıl baktığımızla ilgilidir. Eğer Matematik sınavında birinciliği yakalamanın ne anlama geldiğini bilirsen hedefe ulaşman için elinde bir ipucu olur.
  Matematik Özel Ders Öğretmenim bana, bilimsel, akılcı düşünce becerime sahip olmamı, kendimi iyi biçimde ifade edebilen, sorgulayıcı, Matematik bilgilerini ezberleyen değil bilgiye ulaşmamı sağladı. Benim geleceğimi kurtarmam için devamlı çalışmam gerektirdiğine inandırdı. Yani yarınlarım artık şu andan itibaren benim elimdedir. Asla gaflete düşmeyeceğime, hep çalışmam gerektiğini beynime inanırdı. “Bir kere çalışmazsam bir şey olmaz deme dedi!” Ya da “Sadece benimle olacak iş değil “ sözlerinin arkasına sığınmanın doğru düşünce olmadığını söyledi. Karınca misali ulaşamazsam da gittiğim yolunda ölürüm düşüncesi ile hareket ettiğimde başaramam imkânsız olduğuna inandım…
  Sonuç olarak kendimi karanlık ormanın içinde kaybolmuş hissediyordum. Beni bu karanlıktan kurtaracak olan birisi vardı: Başımı yukarı kaldırdım, baktım ve gördüm, kendi Kutup Yıldızımı buldum ve onu izledim ve Matematik dersinden 100 alarak çok mutlu oldum.
  Birlikte Matematik çalışarak zorlu bir mücadelenin sonunda beni zirveye taşıyan Kutup Yıldızım olan Matematik Özel Ders Öğretmenime çok teşekkür ediyorum…

  Ender Mert Kutbay
  Sakıp Sabancı Anadolu Lisesi
  11.sınıf Öğrencisi

 3. Cansın
  added on 13 Kas, 2016
  Cevapla

  Yorumun devamından da anlayabileceğiniz gibi TM ögrencisiyim ve Matematik ile aram çok KÖTÜ (idi). Ortaokuldan beri baş belam olan matematik dersini bana Matematik Öğretmenime öncelikle buradan teşekkür ediyorum. Sanki Sokrates’ten ders alıyor gibiyim. Sokrates tarafından ortaya atılan doğurtma yöntemi ile (bana öyle geliyor), Bilmediğimi düşündüğüm şeyleri aslında bildiğimi veya yapabileceğimi bana gösteriyor. Şu anda LYS Matematik Özel Ders Matematik Öğretmenimden 8. dersimi alıyorum. YGS Matemaik konularının (Köklü Sayılar, Üslü Sayılar, Çarpanlara ayırma vs.) önemli bölümünü resmen zihnime aktardı. Ayriyetten çözmekte olduğum LYS ve YGS Geometri sorularını inceliyor. Bu yazıyı okuyorsanız. İster Thales ister Pisagor ile aranız kötü ise. Karşınızda resmen Sokrates var. Bende Platon olarak Hocamın Savunmasını burada yapıyorum. Iyı ki varsın Efsane Cevat Hoca.

 4. Emre VAROL
  added on 16 Kas, 2016
  Cevapla

  MATEMATİK ÇALIŞIRSAM GELECEĞİM KENDİ ELLERİMDEDİR ! MATEMATİK ÖZEL DERS ÖĞRETMENİMDEN MATEMATİK 11 KONULARINI ÖĞRENDİKTEN SONRA MATEMATİK 1.ARA SINAVINDA 92 ALARAK HERZAMAN Kİ GİBİ ZİRVEDE YERİMİ ALDIM.AYNI ZAMANDA MATEMATİK ÖZEL DERS ÖĞRETMENİM FİZİK DERSİNİDE ÇOK İYİ ANLATMAKTADIR BENZER BİÇİMDE FİZİK 1.SINAVINDANDA YÜKSEK NOT ALDIM BANA TÜM MATEMATİK VE FİZİK BİLGİLERİNİ FLASH BELLEK GİBİ BEYNİME AKTARAN EFSANE CEVAT HOCAMA TEŞEKKÜR EDİYOR VE SAYGILARIMI İLETİYORUM.

  Emre VAROL 11.SINIF MF ÖĞRENCİSİ

 5. Cansın
  added on 23 Kas, 2016
  Cevapla

  2 AY KADAR ÖNCE KABUSUM OLAN MATEMATİK – GEOMETRİ YGS KONULARININ ŞU ANDA %70LİK DİLİMİNİ MATEMATİK ÖZEL DERS OĞRETMENİMLE BERABER BİTİIRMİŞ BULUNMAKTAYIZ. BİR MATEMATİK HOCASI DÜŞÜNÜN DERSLERİ uykunuzu getirmiyor. hatta sizi içine çektikçe çekiyor. Matematik ygs ve lys ile ilgili yazdığı yazıları matematik özel derslerinde kullanıyor. fakat maalesef çalışmadan da olmuyor. ben bu hatayı 10 ve 11.ci sınıfta yaptım. Fakat efsane cevat hoca hala geç olmadığını bana gösterdi. Şimdi ise matematik-Geometri ygs konularında büyük bir istikrarla ilerliyorum. iyi ki varsın efsane cevat hoca

 6. Yaşar Güllüoğlu
  added on 1 Ara, 2016
  Cevapla

  MATEMATİK ÖZEL DERS ÖĞRETMENİM SAYISAL DERSLERİMDE (MATEMATİK,FİZİK VE KİMYA) BENİM HERŞEYİMDİR ZORLU BİR MÜCADELENİN ARDINDAN FİZİK:72 ( AMA SINAV ZORDU ORTALAMANIN ÜSTÜNDE Bİ NOT) KİMYA :85 ( İYİ Bİ NOT EN YÜKSEK NOT 88) MATEMATİK SINAVINDA İSE SORULARIN KONU DAĞLIMININ KURBANI OLDUM YEDİ SORU FONKSİYON 7SORU DİĞERLERİDEN İSE SADECE 3 SORU SİZCE BU NORMALMI?! HEDEFLEDİĞİM NOTU ALMADIM ÇALIŞMA DÜZENİMİ DEĞİŞTİRECEĞİM MATEMATİKTEN YÜKSEK NOT ALMAK STRATEJİ GEREKTİRİYOR BU STRATEJİYİ MATEMATİK ÖZEL DERS ÖĞRETMENİM İLE ÖĞRENİCEĞİM.
  PAROLA:”ASLA PES ETME”
  İŞARETİ:”YAZARAK VE TEKRARLI ÇALIŞMA”

 7. Mert ali önderol
  added on 26 Oca, 2017
  Cevapla

  Matematik,Geometri öğrendiğimde geleceğim benim ellerimde olacak !
  Matematik özel ders öğretmenim bana matematik,fen ve teknoloji derslerine nasıl çalışmam gerektiğini öğretti ve gösterdi.matematik ve fen ve teknoloji derslerine “tam öğrenme” tekniklerini ve hafızamda nasıl tutucağımı öğretti.herşey için teşekkürler efsane math cevat hocam 🙂

 8. Yaşar
  added on 20 Mar, 2017
  Cevapla

  2.dönem matematik yazilisina çok az bi zaman kaldı. Dönem arasi ve 2.dönem başından beri matematik özel ders hocamla yaptigimiz programli çalışmalar sürekli yaptigimiz tekrarlar ve Matematik ozel ders hocamin bana hazırladığı tekrar niteliği taşıyan sınavlar ve denemeler sayesinde sinavlara hazır hissediyorum

 9. Berk
  added on 21 Mar, 2017
  Cevapla

  MATEMATİK ALDIKLARINDAN,DAİMA BİZE FAZLASINI VERİR!
  Matematik benim korkulu rüyamdı.Ancak Matematik özel ders almaya başladıktan sonra Matematik dersi bana biraz daha sevimli geldi.İşin sırrı matematik dersini tekrar etmekten geçtiğini öğrendim.Matematik özel ders öğretmenimden sonra konuları çok iyi anlamaya başladım.Ancak daha fazla çalışmam gerektiğini biliyorum.Sınav çok yaklaştı sınavdan iyi bir not alacağıma inanıyorum…

 10. Mert Ali Önderol
  added on 6 Nis, 2017
  Cevapla

  teog matematik sınavına hazırlanırken daima dünden biraz daha hızlı ve iyi olmak gerek !
  Matematik ve Geometri için gerekli bilgi ve kavramları, EFSANE MATH CEVAT HOCA’DAN öğrendiğimde, girdiğim TEOG a hazırlık denemelerinde netlerim büyük bir artış gösterdi.Matematik ve Geometri sınavlarında kendime koyduğum hedefleri yakalamama çok az kaldı.EFSANE MATH CEVAT HOCA’NIN en büyük özelliği, matematik dersine sevgi ile yaklaşmasıdır.Sevginin açamayacağı kapı yoktur.Bana matematik ve geometri konularını sevdirdiği için ve bana çalışma motivasyonu verdiği için çok teşekkür ederim.Matematik de başarı öğrenmekten ve tecrübeden geçer.Hiç kimse matematik deneme sınavlarında merdivenin basamaklarını elleri cebinde çıkmamıştır.Matematik dersinde başarının sırrı alın terinden yani çok çalışmaktan geçer.
  Mert Ali Önderol 6.04.17 TEOG öğrenci adayı..

 11. Harun erdoy
  added on 28 Nis, 2017
  Cevapla

  En iyi matematik özel ders öğretmeninden lys1 matematik öğrenmek ister misiniz?
  Ben istedim. limit türev ve uygulamaları ve integral lys1 matematik konularını Math Cevat hocadan Öğrendim işin püf noktası En iyi Matematik özel ders aldıktan sonra çok tekrar etmektir. Çünkü mermeri delen suyun gücü değil, sürekliliğidir bu konuda bana destek olan Math Cevat hocaya teşekkür ediyorum…

 12. added on 7 Ağu, 2018
  Cevapla

  Bugün matematik için hayatımın dönüm noktasıdır. Çünkü bugün ilk defa matematik özel ders öğretmenimle tanıştım. Cevat hoca beklediğim bütün özelliklere sahip bir öğretmendir. YKS=TYT=AYT Matematik sınavları için tam aradığım özel ders öğretmeni.
  Anlamadığım yerleri hissederek kızmadan anlatan tek hoca.

 13. added on 7 Ağu, 2018
  Cevapla

  Bugün matematik için hayatımın dönüm noktasıdır. Çünkü bugün ilk defa matematik özel ders öğretmenimle tanıştım. Cevat hoca beklediğim bütün özelliklere sahip bir öğretmendir. YKS=TYT=AYT Matematik sınavları için tam aradığım özel ders öğretmeni.
  Anlamadığım yerleri hissederek kızmadan anlatan tek hoca. HERŞEY İÇİN TEŞEKKÜRLER CEVAT HOCAM.

 14. Ece ersoy
  added on 22 Eki, 2018
  Cevapla

  MaTematik özel ders öğretmenim matematik konularında sayma ve olasılık konusunu en Yalın şekilDe anlattı. Yani basitten zora doğru çok gÜzel örnekler çöZerek konuları tam olarak Öğrenmemi sağladı.
  Math cevat tutor

 15. added on 18 Şub, 2019
  Cevapla

  En iyi beylikdüzü matemaTik özel ders öğretmenim bana Matematik konularını (polinomlar,çarpanlara ayırma) gibi konuları en iyi biçimde kavrayabilmem İçin yeni bir anlayışla çok iyi hazırlanmış örnek problemleri çözmektedir.-her alt konu ile ilgili gerekli bilgileri ve kısa örneklerle konuların anlamamı sağlıyor.pekiştirme testleri ile konunun “tam öĞrenme”mi Sağlıyor.
  Beylikdüzü En iyi AYT matematik özel ders öpretmenim beni acemi seviyesinden alıp şampiyon seviyesine taşımaYı hedefliyor.her şey için EfsanE cevap hocama teşekkür edeRim.

 16. added on 24 Şub, 2019
  Cevapla

  BEylikdüzü matemaTik özel ders öğretmenim bana Matematik konularını (polinomlar,çarpanlara ayırma) gibi konuları en iyi biçimde kavrayabilmem İçin yeni bir anlayışla çok iyi hazırlanmış örnek problemleri çözmektedir.-her alt konu ile ilgili gerekli bilgileri ve kısa örneklerle konuların anlamamı sağlıyor.pekiştirme testleri ile konunun “tam öĞrenme”mi Sağlıyor.matematik özel ders Öğretmenim anlattığı konuların daha iyi Anlaşılması için biraz daha farklı sorular çözerek konunun tam anlamamı sağlıyor.
  BEylikdüzü matematik özel ders öpretmenim beni acemi seviyesinden alıp şampiyon seviyesine taşımaYı hedefliyor.her şey için EfsanE cevap hocama teşekkür edeRim.

Add your review

Your email address will not be published.