Enter your keyword

post

Matematik Birebir Ders Verenler Beylikdüzü

Matematik Birebir Ders Verenler Beylikdüzü

Matematik Birebir Ders Verenler Beylikdüzü

HOCASI İLE KENDİ KUTUP YILDIZINIZI BULUN

Matematik Birebir Ders Verenler Beylikdüzü

Matematik Birebir Ders Verenler Beylikdüzü

Matematik Birebir Ders Verenler Beylikdüzü hocası diyor ki:  YKS Matematik & Geometri sınavlarından başarılı olabilmen ve hedeflediğin üniversitenin kapısını açmanın en etkin yolu verimli ve planlı çalışmaktır. Yani bedel ödemektir. Bazı öğrenciler “Önce sınava girelim, puanlar belli olsun ve alacağım puana göre tercihlerimi yaparken hedef de kendiliğinden ortaya çıkacaktır.” Biçiminde düşünebilirler. Unutmayınız ki; “Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgâr yardım etmez.”

Matematik Birebir Ders Verenler Beylikdüzü hocası Matematik & Geometri sınavlarına hazırlanırken, aklınıza kaplumbağaları getirmenizi ister. Kaplumbağalara çok dikkat ediniz. Fakat kafasını dışarı çıkıp risk aldıklarında ilerleyebiliyorlar. Matematik & Geometri çalışarak öğrenirken risk almaktan korkmayın. Uyuduğun zaman uyanacağına dair bir garantin yok. Ölüm saatini bir saniye bile değiştiremezsin. Matematik &  Geometri çalışarak geleceğini kontrol altına alabilirsin. Eğer, Matematik ve  Geometri derslerini çalıştığın halde yerinde patinaj yapıyorsan, Matematik Özel Ders Beylikdüzü hocasından destek alabilirsin. Sakın unutma, öğrencilik hayatında en büyük risk hiç risk almamaktır.

Matematik Birebir Ders Verenler Beylikdüzü kutup yıldızı olan öğretmeninden çok iyi öğütler:                                                      

TYT Matematik & Geometri için güçlü belleğin şifresini bilmelisin. Güçlü belleğin şifresi olan 5N, 1K, “Kim, Ne, Nerede, Ne Zaman, Niçin” sorularını sorarak zihinsel egzersizler yap. Bu tür egzersizler kazanımlarını hazmetmeni ve kalıcılaştırmanı sağlar.

Her öğrencinin tek rakibi kendisidir. Cesur ve özgüven sahibi ol

Matematik Birebir Ders Verenler Beylikdüzü öğretmenine göre, AYT Matematik & Geometri derslerinde başarı tepesine eller cepte çıkılmaz. Çiçekli yollardan gidilmez. Arkadaşların uyurken sen geceleri tırmanmalısın. Ancak bu şekilde AYT Matematik & Geometri sorularını tam olarak çözebilirsin. Matematik & Geometri sorularından çözemediklerin değil, çözdüklerin seni yükseklere taşır. Şayet yapamadığın sorular olursa mutlaka Beylikdüzü Matematik Özel Ders öğretmenine sormalısın. Çözememek değil, çözebilmek için çalışanlar Matematik & Geometri bilgi sermayelerini artırır. Başarı çözememek değil, çözebilmektir. Soru çözümünde yardımlaşma sevgi dillerinden birisidir ve davranışsal sevgidir. Diğer bir ifade ile sevmenin davranışıdır. Sözde değil özde sevgidir. Çok iyi kalpli olmak mükemmel olmaktan daha önemlidir.

Matematik Özel Ders Beylikdüzü hocasına göre, AYT Matematik & Geometri için kalıcı başarıyı, deneme isteği, cesaret, doğrulara bağlılık ve gerçekçi özgüven ile elde edebilirsiniz. Rüzgârlar ne kadar şiddetli ise ağaçlar o kadar güçlü olurlar. Engeller öğrenciyi durdurmak için değil, güçlendirmek için vardır. YKS Matematik sınavları için başarı yolunda fırtınalara fırsat vermelisin. Başarısızlık yoktur, sonuçlar vardır. Uçurtmaları uçuran rüzgârın gücü değil, yükseklerde iken uçurtmanın o güce karşı koyma kapasitesidir. Kaybetme riskini göze almazsan kazanman imkansızdır.

Matematik Birebir Ders Verenler Beylikdüzü hocası der ki, hiçbir zaman ne kendini, ne de başkasını aldat

En büyük sermaye ve en zengin miras doğruluktur. Çünkü doğru insan zengin insandan daha mutludur. Doğru insan her koşulda meyve veren ağaç gibidir.

Cümleler doğrudur sen doğru isen

Doğruluk bulunmaz sen eğri isen

Yunus Emre ne kadar güzel ifade etmiş doğruluğu. Doğruluğun zıddı yalancılıktır. Yalan söyleyen öğrenci diğerlerinin de yalan söylediğini düşünür. Her şeye kuşku ile yaklaşır. Arkadaşlarına güveni zayıfladığı için kendini tehlike altında hisseder. Her zaman savunma duygusu içindedir. Gevşeyemez, mutlu olamaz. Yalancı zevklerle eğlenmeye, mutlu olmaya çalışır. Savunma halinde olan öğrenci beyni asit özellikli maddeler ürettiği için bedeni de erken yıpranır.

Matematik Özel Ders Beylikdüzü hocası i sizlere, güneşi daha çok sevmene yetecek denli yağmur diler.

Karakayalı, Cevat

Math Cevat Tutor

03.04.2020

 

 

 

 

 

No Comments

Add your review

Your email address will not be published.