Enter your keyword

post

Matematik Bire Bir Ders Beylikdüzü

Matematik Bire Bir Ders Beylikdüzü

Matematik Bire Bir Ders Beylikdüzü

Matematik Bire Bir Ders Beylikdüzü

Matematik Bire Bir Ders Beylikdüzü

Matematik Bire Bir Ders Beylikdüzü öğretmeni diyor ki: Öğrencilik hayatında YKS = TYT + AYT Matematik-Geometri sınavlarında başarıyı istiyor musun? Eğer istiyorsan; akıl, bilim, tecrübe, tedbir ve düzenli çalışmak zorunda olduğunu bilmelisin. Matematik Özel Ders Beylikdüzü hocasına göre, plansız bir öğrencilik yaşantısı, akıntıya boşuna kürek çekmek gibidir, hiç ilerleyemezsin. AYT Matematik-Geometri sınavına hazırlığı şansa bırakmak başarı yakalamak değil, sonu hüsran ile biter.  Matematik Özel Ders Beylikdüzü hocası ile TYT Matematik-Geometri konularını öğrenirken, çabalamayı bırakmaktan başka bir yanlışın dışında bir yenilgi yoktur. Koyduğunuz hedefe zayıfça sarılmak gerçekten aşılmaz bir engel gibi görülür. Matematik Özel Ders Beylikdüzü hocanızın, TYT Matematik-Geometri aksiyomlarına ve teoremlerine vurgu yaparak, tekrar ederek, çok önemli diyerek anlattığı Matematik Geometri bilgilerinin altını çizerek diğer notlarınız dan ayırmaya çalışın. Not tutmanız dinlediğiniz bilgilerin aklınızda iyi kalmasını sağlar. Matematik-Geometri dersinde dikkatinizin dağılmasını engeller. En İyi Matematik Özel Ders Beylikdüzü Öğretmeninize Matematik-Geometri dersi ile ilgili olduğunuz mesajını verir.

Matematik Bire Bir Ders Beylikdüzü öğretmenine göre, Matematik-Geometri çalışmak için birçok öğrenci zamanın kendisine yetmediğinden şikâyet eder. Bu durumu bir sorun değil de, hedeflerin belirsiz olduğu, önceliklerinin iyi sıraya konulmadığını ve zamanını nasıl etkin kullanacağının bir sebebidir. Zaman belirli bir döngü içinde amansızca su gibi akıp gider. Matematik-Geometri dersini çalışmak için kendini planlayan bir öğrenci hedeflerine daha çabuk ulaşır. Burada konu TYT Matematik sınavına hazırlanmak isteyen bir öğrencinin öğrencilik zamanını nasıl yaşayacağıdır.

Matematik Bire Bir Ders Beylikdüzü hocası , “Matematik-Geometri derslerini çalışmak için yapılmış küçük işler, planlanmış büyük işlerden daima çok daha iyidir.” Derken planın uygulanabilir olmasına dikkat çekmiştir. Planlamanın hedefi, çok iyi verimli ve etkin çalışmayı sağlamaktır. Ancak AYT Matematik konularını çalışmak için hazırlanan plan uygulanamıyorsa, bu planda bir hatası var demektir. Verimli ve etkin plan yapan öğrencinin  en çok düştüğü hatalardan biri, planın sınırlarının  katı yapmalarıdır. Matematik Özel Ders Hocası göre, eğer yapılan planlarda sınırlar esnek olmayınca uygulamada da güçlükler meydana geleceğini bilmenizi ister. Hazırladığı planı uygulamaya koyamayan  öğrenci, bu sebepten dolayı ümitsizliğe kapılır. Tabi ki bunun sonucunda da öz-güvenini kaybetmeye yol açabilir.

Matematik Özel Ders Beylikdüzü öğretmeni hepinize, YKS Matematik & Geometri sınav sorularını çözmeye yönelik aydınlık bir bakış açısına sahip olmanıza yetecek denli güneş diler.

Karakayalı, Cevat

Math Cevat Tutor

28.03.2020

No Comments

Add your review

Your email address will not be published.