Enter your keyword

post

LYS Matematik Geometri Özel Ders

LYS Matematik Geometri Özel Ders

                                  LYS Matematik Geometri Özel Ders          

LYS Matematik Geometri Özel Ders ile YKS Matematik için çözüm bul, ya da bir çözüm yolu göster! LYS Matematik Geometri Özel Ders Atakent öğretmeni ile öğrenme isteği olan fakat matematik sorularını çözemeyen bir öğrencinin anne – babasına sesini duyurmaya çalışmasından kısa bir kesit. LYS matematik dersini çalıştığı halde netleri artmayan öğrencinin yardım arayışları bu ifadeler…Dikkat eksikliği, sınav kaygısı, stresi öğrenme güçlüklerini LYS Matematik Geometri Özel Ders Atakent öğretmeni ile kontrol altına alabilirsiniz.

LYS Matematik Geometri Özel Ders

LYS Matematik Geometri Özel Ders ile YKS Matematik öğrenmenin amacı, size hırs ve motivasyon sağlar ve size enerji veren güneşiniz olur. Amaçlı öğrenci hep amacına ulaşmanın arzusunu ve heyecanı ile yaşar. netlerini artırma amacına ulaştığında yaşayacağı hayat ile mevcut öğrencilik hayatı arasındaki fark, öğrenciyi ileriye doğru fırlatır. LYS Geometri yapamayacağı endişelerine saplanıp kalmaz. Düşündüğünüz ve benimsediğiniz amaç davranışlarınıza yön verir ve sizi doğru yöne doğru sürükler. Amaçlarınız size hangi davranışların doğru olduğunu söyler. Doğru davranış sizi LYS Geometri derslerinde hedefinize adım adım yaklaştırır. 

Karar almanızı kolaylaştırır ve LYS Geometri derslerinden ne kadar soru çözeceğinizi bildirir. Öğrencilik yaşamınızda bir amaç sahibi olmak hayatınızın yönünü ve yolunu bulmayı kolaylaştırarak, karar verme ve hızınızı dolayısıyla soru çözme hızınızı artırır. Kafası karışık öğrencilerden olmamalısınız. Çünkü kafası karışıklar, kim olduğunu ve ne istediğini bilmeyen öğrencilerdir.  Böyle öğrenciler soru çözerken de hız yapamazlar. 

Girdiğiniz LYS Matematik Geometri sınavlarındaki netlerin artışına kademe kademe ulaşmayı sağlar. Amacına her gün biraz daha yaklaştığını hissetmek başarı hissi ve mutluluk hissini başarılı olma sürecinde de yaşamayı sağlar. Bir amacı olmak kişiyi pozitif zihin ikliminde tutar. John Maxwel’ e göre, “Kişinin geleceğe yönelik umudu şimdiki gücünün kaynağıdır.”

 LYS Matematik Geometri Özel Ders için öğrenmede motivasyon çok önemlidir. Bu nedenle tüm öğretmenlerin derse başlarken öğrenci ile göz teması ve vücut dili ile öğrencisini derse hazırlamalıdır.Öğrenme güçlüklerini öğrenciyle bire bir ilgi odaklı olarak çözer. Kendi gücünün, potansiyelinin farkına varan kişi kendini tanımaya, gücünü fark etmeye başlayınca üretken olur ve hayatı daha anlamlı yaşar.İşte LYS Matematik Geometri Özel Ders Halkalı öğretmeninin bu potansiyeli fark ettirme misyonu olmalıdır.Öğrencinin özünden gelen gücü fark ettirmek ve üzerine koymak öğrenciyi başarıdan başarıya koşturur. Eğitimin en temel amacı da budur zaten!… 

LYS Matematik Geometri Özel Ders ile  öğrencinin her türlü LYS Geometri sınav çalışmalarında ” Bu işi profesyonel bir ekiple götürmeliyim; işi uzmanına teslim etmeli  diyen her veliyi www.mathcevathoca.com adresine bekliyorum.

Güler yüzlü ve özverili bir şekilde sınava çalışmanız dileğiyle..

Cevat Karakayalı

06.03.2015

No Comments

Add your review

Your email address will not be published.