Enter your keyword

post

Florya Matematik Özel Ders

Florya Matematik Özel Ders

 FLORYA MATEMATİK ÖZEL DERS

Florya Matematik Özel Ders

Florya Matematik Özel Ders öğretmenine göre, YKS Geometri Matematik deneme sınavlarında başarısızlık ecel değil, öğretmendir. YKS Matematik problemlerini çözememek yenilgi değil, gecikmedir.Çıkmaz sokak değil, dönemeç olduğunu bilirseniz onu çözme yolunda ikinci önemli hamleyi yapabilirsiniz. Başarısızlığa öğrenme fırsatı olarak bakabilmelisiniz. Azimli olduğun kadar akıllı da olursan sonuca ulaşırsın.

Florya Matematik Özel Ders öğretmenine göre, öğrencilerin okulda sevgi saygı duyulan bireyler olabilmesi için Matematik Geometri ve diğer derslerindeki başarılarına ve davranışlarına bağlıdır. Florya Matematik Özel Ders öğretmeni olarak, insani ve ahlaki erdemler kazanmış bireyler yetiştirmek hepimizin görevidir.

Florya Matematik Özel Ders Atakent öğretmenleri olarak hedefimiz, bilimsel ve akılcı düşünme becerisine sahip, kendini iyi biçimde ifade edebilen, YKS Matematik Geometri derslerini araştıran, sorgulayıcı, TYT Matematik Geometri bilgilerini ezberleyen değil bilgiye ulaşmasını sağlamalıyız. Buna ilave olarak, edindiği bu bilgileri kullanıp paylaşabilen, iletişim kurma becerisine sahip, teknoloji büyük bir titizlikle etkin, kendi bilgi becerisini geliştirecek biçimde kullanabilen, kendisini sürekli yenileyen, kendi inançlarına bağlı, üretken takım çalışması yapabilen, AYT Matematik Geometri öğrenmeyi öğrenmiş yaşam boyu öğrenmeyi benimsemiş bireyler yetiştirmektir.

Florya Matematik Özel Ders Bakırköy  öğretmeni yaptığı çalışmalardan itibaren yepyeni bir eğitim anlayışı getirerek adını duyurmuş, Matematik Geometride başarısını ispatlamıştır. Florya Matematik Özel Ders öğretmeni, eğitim sürekli olmalıdır temel ilkesinden hareketle sadece eğitim-öğretim değil, aynı zamanda öğrencilere tavsiyelerde bulunarak onlara yol arkadaşlığı yapmaktadır. Sözün özü, Matematik Geometri sınav başarısını yanında yaşam başarısını da kazandırır.

Öğrencilerin geleceğini kurtarması için devamlı çalışması gerektiğine inanmasıdır. Yani yarınlarınız şu andan itibaren sizin eliminizdedir. Asla gaflete düşmeden hep çalışmak hep çalışmaktır. “Bir kere çalışmazsam bir şey olmaz demeyin.” Ya da “Sadece benimle olacak iş değil “ sözlerinin arkasına sığınmak hiç doğru düşünce değildir. Karınca misali: “Ulaşamasam da gittiğim yolun uğruna ölürüm.” Düşüncesi ile hareket ettiğinizde başaramamanız imkânsızdır.

Bir öğrencinin eğitimi-öğretimi demek, özgürlük demek; Matematik Geometri bilimi demek teknoloji demektir. Bütün bunları sağlayacak olan da okullardır. Anacak öğrenci TYT Matematik Geometri derslerini okulda anlayamazsa bunu Yeşilköy Matematik Geometri Özel Ders öğretmeni ile anlaşılır hale getirilmesi gerekir. Okullar sizin için sıcak bir yuva olduğu kadar, aynı zamanda en iyi bir eğitim yuvalarıdır. Çünkü okullar, sevgiyi, saygıyı insanlığa hizmeti öğretir! Çoğu zaman öğretimi de düşünerek tek kelimeyle ifade ettiğimiz eğitimi de içine alan karmaşık bir yapıdır. Bu demektir ki okullar, insan için hem bir eğitim merkezi, hem de bir öğretim merkezidir.

Florya Matematik Özel Ders der ki: Hayatta TYT Matematik Geometri sınavlarında başarılı sonuçlar almak için, en yorgun anımızda bile aklımızı iyi kullanabilmeliyiz.

Herkese iyi çalışmalar…

Cevat Karakayalı

20.03.2018

 

   

No Comments

Add your review

Your email address will not be published.