Enter your keyword

post

En İyi Yüz Yüze Matematik Dersi Verenler Beylikdüzü

En İyi Yüz Yüze Matematik Dersi Verenler Beylikdüzü

En İyi Yüz Yüze Matematik Dersi Verenler Beylikdüzü

En İyi Yüz Yüze Matematik Dersi Verenler Beylikdüzü Hocası diyor ki: YKS= TYT+AYT Matematik// Geometri sınavlarında başarı için stratejiler çok önemlidir. Üniversite hayallerini kendi gücü ile gerçekleştirebileceğine inanan öğrenci çok iyi şevklidir ve inançlıdır. Çok iyi yaşama sevinci vardır. Öğrencinin gelecekteki umudu, onun şimdiki gücünün kaynağıdır. Beylikdüzü Matematik Özel Ders Hocası “Sen yaparsın, uğraş, gayret et, eninde sonunda başaracağından eminim çocuğum!” diyerek öğrenciye cesaret verdiği için, öğrenci mutlaka başarılı olur. Anne- Baba da çocuğuna “Sen yapabilirsin! Kendi hayallerini ve hedeflerini gerçekleştirebilecek güç sen de var!” mesajını verdiğinde çocuğu başarılı olur.

En İyi Yüz Yüze Matematik Dersi Verenler Beylikdüzü Hocasına göre, Anne//Babalar hiç bir zaman çocuğuna, “Sen yapamazsın bırak uğraşma, beceriksiz, senin elinden bir iş gelmez, her şeyi berbat ettin, başkaları senden daha akıllı ” kesinlikle böyle cümleler kurmamalıdır. . YKS Matematik sınavlarında olumlu düşünen öğrenci daima başarılı olur. Öğrenci çok iyi olumlu tutum ve düşüncelere sahipse, zor AYT // TYT Matematik/ Geometri soruları ile uğraşmayı seviyor. Onların üstesinden gelmekten haz duyuyorsa, başarının yarısını gerçekleştirmiş sayılır.

En İyi Yüz Yüze Matematik Dersi Verenler Bahçeşehir Beylikdüzü Hocasına göre, öğrenciler arasında fark çok ufaktır. Ancak bu fark büyük farklılığa sebep olur. Ufak fark tutumlardadır. Büyük farklılık ise, bu tutumun olumlu ya da olumsuz olduğudur. TYT//AYT    Matematik / Geometri sınavı için tutumunuz sizin konumunuzu belirler. Matematik // Geometri derslerinde başarılı aranızda tutumunuz yer alır. Matematik dersinde başarılı olanlarla olmayanlar arasındaki fark şudur: Öğrencilik yıllarında başarılı olanlar ders çalışma saatlerini en şekilde geçirmişlerdir. En büyük iyimserliklerinin ve zaferle dolu deneyimlerinin düşünceleri yönetir ve yönlendirir. Diğer taraftan başarısız öğrenciler, geçmişteki çözemedikleri Matematik problemleri ve şüphe ile yönlendirilir ve kontrol edilirler. Matematik// Geometri dersinde gerçekte başarı, denetimimiz altında olan bir şey tarafından belirlenir. Tutumuzun sonucu olarak ortaya çıkar. YKS Matematik // Geometri sınavlarında, ne kadar çok yüksek netler yapacağımızı, tüm diğer etkenlerden daha çok, nasıl düşündüğümüze bağlıdır. Tutumlarımız, öğrencilik hayatında başımıza gelenlerin büyük bölümü belirler. Hayata karşı tutumumuz, hayatın bize karşı tutumu en iyi biçimde belirler. Diğerlerine karşı tutumumuz, onların bize karşı tutumunu belirler.

En İyi Beylikdüzü Matematik Özel Ders öğretmenine göre olumlu tutum, bizi mutlaka başarıya götürmez. Diğer derslerde de iyileşme göreceğiniz kesindir. Ancak olumlu tutum, istediğiniz her şeyi elde edeceğinizin garantisi olmaz. Fakat bunun tersi doğrudur. Şayet olumsuz tutumlara sahipseniz, başarısız olmanız kesendir.

BAŞKA NEYAPABİLİRDİM Kİ…

“Bir adamın hayatının büyük bir bölümü hapishanelerde geçer. Hapiste olmadığı zamanlarda bile eviyle ve çocuklarını Matematik//Geometri dersleri ile hiç ilgilenemez. Adamın iki çocuğu da baba terbiyesinden mahrum olarak büyürler. Bu durum çok üzücüdür.

Aradan çok seneler geçer. Çocukların birisi de babası gibi hapishanede yatmaktadır. Diğer oğlu ise öğrencilik yıllarında çok Matematik//Geometri derslerini çalıştığından üniversite bitirmiş ve büyük bir şirketin genel müdürü olmuştur. Olay, gazetecilerin dikkatini çeker ve bu adamla gazeteciler röportaj yapmak ister. Röportaj sırasında adam, oğullarına farklı muamelede bulunmadığını söyler. Gazeteciler bir fark bulabilmek için adama ısrarla birçok soru yöneltirler. Ama bir sonuç alamazlar. Çünkü adam doğruyu söylemektedir ve iki oğlu ile de hiç ilgilenmemiştir. Gazeteciler önce hapistekini ziyaret eder ve ona niçin bu durumda olduğunu sorarlar. Cevap üzücü, fakat bir o kadar da açıktır: “Babamı tanıyorsunuz, başka ne yapabilirdim ki?”

Fakat daha sonra gazeteciler bu sırrı çözebilmek için şirket yöneticisi olanın yanına giderler ve ona da aynı soruyu yöneltirler. Genel müdür olan oğlu da soruya oldukça ilginç cevap verir: “babamı iyi tanıyorsunuz, başka ne yapabilirdim ki?” diye cevap verir.

En İyi Matematik Özel Ders Beylikdüzü öğretmeni sizlere başarılar diler.

Karakayalı, Cevat

Math Cevat Tutor

21.03.2021

No Comments

Add your review

Your email address will not be published.