Enter your keyword

post

En İyi Yüz Yüze Matematik Dersi Beylikdüzü

En İyi Yüz Yüze Matematik Dersi Beylikdüzü

En İyi Yüz Yüze Matematik Dersi Beylikdüzü

HOCASI İLE KENDİ KUTUP YLDIZINIZI BULUN

En İyi Yüz Yüze Matematik Dersi Beylikdüzü Hocası diyor ki:  YKS Matematik //Geometri sınavlarından başarılı olabilmek ve hedeflediğiniz üniversitenin kapısını açmanın en etkin yolu verimli çalışmaktır. Sözün özü  bedel ödemektir. Bazı öğrenciler “önce bir sınava girelim; puanlar belli olsun; alacağım puana göre tercihlerimi yaparken hedef de kendiliğinden ortaya çıkacaktır.” Biçiminde düşünebilirler. Unutmayınız ki; “Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgâr yardım etmez.”

En İyi Yüz Yüze Matematik Dersi Beylikdüzü Hocası, Matematik // Geometri derslerini çalışırken, aklınıza kaplumbağaları getirmenizi ister. Kaplumbağalara iyi dikkat ediniz. Ancak kafasını dışarı çıkıp risk aldıklarında ilerleyebiliyorlar. Matematik //Geometri öğrenirken risk almaktan korkma, uyuduğun zaman uyanacağına dair bir garantin yok. Ölüm saatini bir saniye bile değiştiremezsin. Matematik //Geometri çalışarak geleceğini çok şekilde kontrol altına alabilirsin. Eğer, Matematik //Geometri derslerini çalıştığın halde yerinde patinaj yapıyorsan, Matematik Geometri Özel Ders Beylikdüzü Hocasından destek alabilirsin. Sakın unutma, öğrencilik yaşantınızda en büyük risk hiç risk almamaktır.

En İyi Yüz Yüze Matematik Dersi Beylikdüzü

En İyi Yüz Yüze Matematik Dersi Beylikdüzü

En İyi Yüz Yüze Matematik Dersi Beylikdüzü kutup yıldızınız olan Hocasından çok iyi öğütler: En İyi Yüz Yüze Matematik Dersi Beylikdüzü hocasına göre, AYT Matematik //Geometri için güçlü belleğin şifresini bilmelisin. Güçlü belleğin şifresi olan 5N, 1K, “Kim, ne, nerede, ne zaman, zaman, niçin” sorularını sorarak zihinsel egzersizler yap. Bu biçimde egzersizler kazanımlarını hazmetmeni ve kalıcılaştırmanı sağlar.

Öğrencinin tek rakibi kendisidir, cesur ve özgüven sahibi ol

En İyi Yüz Yüze Matematik Dersi Beylikdüzü Hocasına göre, YKS Matematik//Geometri derslerinde başarı tepesine eller cepte çıkılmaz, çiçekli yollardan gidilmez. Arkadaşların uyurken sen geceleri tırmanmalısın. Ancak bu şekilde AYT/TYT Matematik// Geometri sorularını tam olarak çözebilirsin. Matematik Geometri sorularından çözemediklerin değil, çözdüklerin seni yükseklere taşır. Eğer yapamadığın sorular olursa mutlaka Bahçeşehir Matematik Özel Ders hocasına sormalısın. Çözememek değil, çözebilmek için çalışanlar Matematik Geometri bilgi sermayelerini artırır. Başarı çözememek değil, çözebilmektir. Soru çözümünde yardımlaşma sevgi dillerinden birisidir, davranışsal sevgidir. Başka bir ifade ile sevmenin davranışıdır. Sözde değil özde sevgidir. İyi kalpli olmak mükemmel olmaktan daha önemlidir.

AYT/TYT Matematik //Geometri için kalıcı başarıyı, deneme isteği, cesaret, doğrulara bağlılık ve gerçekçi özgüven ile elde edebilirsiniz. Rüzgârlar ne kadar şiddetli ise ağaçlar o kadar güçlü olurlar. Engeller insanı durdurmak için değil, güçlendirmek için vardır. Başarı yolunda fırtınalara fırsat vermelisin. Hiçbir zaman başarısızlık yoktur, sonuçlar vardır. Uçurtmaları uçuran rüzgârın gücü değil, yükseklerde iken uçurtmanın o güce karşı koyma kapasitesidir. Kaybetme riskini göze almazsan kazanman imkansızdır.

Hiçbir zaman ne kendini, ne de başkasını aldat

En iyi büyük sermaye, en iyi zengin miras doğruluktur. Çünkü doğru insan zengin insandan çok daha mutludur. Doğru insan her koşulda meyve veren ağaç gibidir.

-Cümleler doğrudur sen doğru isen

-Doğruluk bulunmaz sen eğri isen

Yunus Emre ne kadar ifade etmiş doğruluğu… Doğruluğun zıddı yalancılıktır. Yalan söyleyen öğrenci diğerlerinin de yalan söylediğini düşünür. Her şeye kuşku ile yaklaşır. İnsanlara güveni zayıfladığı için kendini tehlike altında hisseder. Hep savunma duygusu içindedir. Gevşeyemez, mutlu olamaz. Yalancı zevklerle eğlenmeye, mutlu olmaya çalışır. Savunma halında çalışan insan beyni asit özellikli maddeler ürettiği için bedeni de erken yıpranır.

En İyi Yüz Yüze Matematik Dersi Beylikdüzü Hocası sizlere, güneşi daha çok sevmene yetecek denli yağmur diler.

Karakayalı, Cevat

20.02.2021

Math Cevat Tutor

 

 

 

 

 

No Comments

Add your review

Your email address will not be published.