Enter your keyword

post

En İyi YGS Matematik Özel Ders İstanbul

En İyi YGS Matematik Özel Ders İstanbul

En İyi Matematik Özel Ders İstanbul

En İyi YGS Matematik Özel Ders İstanbul Öğretmeni ile Matematik Geometri öğrenmek için neye hazırsanız, o da sizin için hazırdır. Geometri Matematik dersinde başarısızlık ecel değil, öğretmendir. Matematik Geometri problemlerini çözememek yenilgi değil, gecikmedi. Çıkmaz sokak değil, dönemeç olduğunu bilirseniz onu çözme yolunda ikinci önemli hamleyi yapabilirsiniz. Başarısızlığa öğrenme fırsatı olarak bakabilmelisiniz.  Cevat Karakayalı

En İyi YGS Matematik Özel Ders İstanbul

En İyi YGS Matematik Özel Ders İstanbul Öğretmeni ile Matematik Geometri öğrenmek tercih ise,

 • Yapmak zorunda olduğunuz için yaparsınız.

 • İstediğiniz zaman yaparsınız.

 • Yalnızca bir seçenek olarak görürsünüz.

 • Zorlanınca değiştirirsiniz.

 • Açık bir tanım veremezsiniz.

 • Ulaşamayabilirsiniz.

En İyi YGS Matematik Özel Ders İstanbul Öğretmeni ile Matematik Geometri öğrenmek inanç ise,

 • İstediğiniz için yaparsınız.

 • İsteseniz de, istemeseniz

 • Zorunluluk olarak görürsünüz

 • Asla değiştiremezsiniz.

 • Ulaşılabilir ve değerli bir hale getirirsiniz.

 • Kesinlikle ulaşırsınız.

En İyi YGS Matematik Özel Ders İstanbul öğretmeni varmış, ne sorarsan cevap verirmiş. Onu çekmeyen başka bir En İyi YGS Matematik Özel Ders İstanbul öğretmeni demiş ki: Ona öyle bir soru soracağım ki kesinlikle bilemeyecek demiş. Ne soracaksın diye sorduklarında ise; elimde bir kelebek var ölü mü, diri mi? Diye soracağım. Ölü derse elimi açıp bırakacağım, diri diri derse elimi sıkıp öldüreceğim… Ve dediği gibi En İyi YGS Matematik Özel Ders İstanbul öğretmenine sormuş: Elimdeki kelebek ölü mü, diri mi?

En İyi YGS Matematik Özel Ders İstanbul öğretmeninin verdiği cevap muhteşem olmuş: O SENİN ELİNDE!

Unutmayınız ki, bazı şeyler imkansız gözükse de kesinlikle bizim elimizdedir.

En İyi YGS Matematik Özel Ders İstanbul

“Bir kurbağa sürüsü ormanda ilerlerken, içlerinden ikisi bir çukura düşmüş. Diğer bütün kurbağalar çukurun etrafında toplanıp, çaresiz bir biçimde bakıyorlarmış.

Çukur çok derin olduğundan düşen arkadaşlarının zıplayarak yukarı çıkmaları mümkün olmadığını düşünüyorlarmış. Yukarıda kalan arkadaşları, boşuna çabalamamalarını söylemişler. Arkadaşlarına yukarıdan bağırmışlar: “Çukur çok derin. Yukarı zıplamanız imkansız!”demişler. Ancak çukura düşen kurbağalar yukarıdakilerinin söylediklerine aldırmayıp çukurdan çıkmak için mücadeleye devam etmişlerdir.

Yukarıdaki arkadaşları hala boşuna çırpınıp durmayın ölüm sizin için kurtuluş olduğunu söylüyorlarmış. Sonunda kurbağalardan birisi söylenenlerden etkilenmiş ve mücadeleyi bırakmış. Diğeri ise yoğun bir biçimde mücadeleye devam etmiş. Yukarıdakiler de ona daha fazla eziyet çekme diye bağırıyorlarmış.

Ne var ki, çukurdaki kurbağa yukarıdakilere hiç aldırmadan son bir hamle yapmış, bu kez daha yükseğe sıçrayarak yukarı çıkmayı başarmış. Arkadaşlarının ümit kırıcı sözlerine hiç kulak asmamış… Çünkü o sağırmış…”

En iyi matematik Özel Ders İstanbul ile Matematik Geometri derslerinde başarılı olmak için, sınavlarda sorulan tüm soruları çözebilmek için, En iyi Matematik Özel Ders İstanbul öğretmeninizin gözüne girmek için bazı altın kuralları bilmeli ve uygulamalısın.

Tek dileğim, Matematik öğrenmek isteyip de öğrenemeyen öğrencilere, En İyi YGS Matematik Özel Ders İstanbul öğretmeni, onların dünyasını aydınlatan bir ışık olmasıdır.

Cevat Karakayalı

06.09.2017

No Comments

Add your review

Your email address will not be published.