Enter your keyword

post

En İyi YGS Matematik Özel Ders Bakırköy

En İyi YGS Matematik Özel Ders Bakırköy

EN İYİ YGS MATEMATİK GEOMETRİ ÖZEL DERSLE BAŞARI İNANÇ İŞİDİR

En İyi YGS Matematik Geometri sınavlarında başarının gerek ve yeter şartı başaracağınıza inanmak; bugün kim olduğunuz dünkü tercihlerinizin sonucudur. Yarın kim olacağınız, bugünkü yaptıklarınızın sonucu olacaktır.

En İyi YGS Matematik Özel Ders Bakırköy

En İyi YGS Matematik Özel Ders Bakırköy

En İyi YGS Matematik Geometri Özel Ders Bakırköy sonra, En İyi YGS Matematik Geometri çalışırken beyninizi yöneterek onu tam kapasite ile kullandığınızda hiçbir Matematik Geometri sorusunu ıskalamak durumunda olmayacağınızdan emin olabilirsiniz. En İyi YGS Matematik Geometri sınavını başaracağınıza inanma, kendinize güvenme ve donanmamızı geliştirdiğimizde yine En İyi YGS Matematik Geometri için hiçbir sorun ile karşılaşmazsınız. En İyi YGS Matematik Geometri için yeteneklerini iyi kullandığınızda öğrencilik hayatınızda keyfinize diyecek olmadığını göreceksiniz. Yaşam boyu En İyi YGS Matematik Geometri öğrenmek yine elinizdedir. Zira hayat bir okuldur, gelecekte rahat etmek için hayat boyu Matematik Geometri öğrenmek gerekir. Başarılı öğrencileri örnek alarak, onları YKS = TYT + AYT sınavlarında üzmeden geçmek sizin elinizde olacaktır. En İyi YGS Matematik Geometri Özel Ders Bahçeşehir öğretmeninizden verimli, disiplinli ders çalışma metotlarını ve zamanı verimli kullanma yollarını öğrenebilirsiniz. Başarılı bir plan yaparak ve onu başarılı bir şekilde uygulayarak tüm derslerinizde sorun yaşamazsınız. Kendinizi ve rakiplerinizi geçme metotları öğrenerek dünya ile yarışma azmini yakalamış olursunuz.  Ünlü bir yazar:

En İyi YGS Matematik: “Hepiniz önemlisiniz. Toplu halde resim çektirseniz, resim elinize geçince ilk önce kime bakarsınız?” diye sorar. Ben de size bu soruyu yöneltsem siz ne cevap verirdiniz.  “Kendime bakarım.” Dediğinizi duyar gibiyim…

Her öğrenci kendini dünyanın merkezinde görür; insanın doğası budur, Dünyadaki en önemli insan biziz. Her öğrenci kendini yetiştirmek, geliştirmek, geliştirmek ve başarılı hale getirmek ister. Bu da öğrencinin tabiatı gereğidir. Herkesin sevdiği isim kendi ismidir. Öğrenci kendini sever; kendi rahatı, geleceği ve mutluluğu için mücadele eder.

En İyi YGS Matematik Geometri İçin Atalet Başarıyı Hangi Aşamalarda, Nasıl Engeller?

İlköğretim kitaplarında anlatılan, La Fontaine’in ünlü “kaplumbağa ile tavşan yarışı” hikâyesini bilirsiniz. Tavşan kaplumbağa göre daha hızlı koşan, daha yetenekli bir hayvandır ama biraz gaflet ve atalet halinde olduğunu herkes bilir. Bu ikili bir gün yarışmaya karar verirler. Tavşan kendinden emin olduğu için rahat bir şekilde hareket eder. Kaplumbağa azimlidir. Yavaş ama tempolu bir adımlarla yarışı kazanır.

Tavşan %100 yarışı kazanacağı halde yarışı kayıp eder çünkü bildiklerini uygulamaz. Öyküden çıkan ders nedir?

Başara “bilmek” için bilmek gereklidir; ancak tek başına yeterli değildir. Bildiklerini yapabilmek de gerekir. Yarışı doğru olana göre hareket etmek, yani bildiklerini bir atlet gibi uygulamak da gerekli ve yeter şarttır. Ünlü bir düşünürün deyişiyle:

“Eylem olmadığında vizyon rüyadır. Vizyon olmayan eylem ise boşa zaman geçirmektir. Eyleme sahip bir vizyon dünyayı değiştirebilir.”

Geometri derslerinde bir yere ulaşmanın ilk adımı olduğunuz yerde kalmamaya karar vermektir 

Öğrencilik yaşantınızda başarılar dilerim…

 Cevat Karakayalı

Efsane Math Cevat Hoca

10.07.2017

No Comments

Add your review

Your email address will not be published.