Enter your keyword

post

En İyi Matematik Özel Ders Öğretmeni

En İyi Matematik Özel Ders Öğretmeni

En İyi Matematik Özel Ders Öğretmeni İle

MATEMATİK ÖĞRENEREK HAYALLERİNİN ÜSTESİNDEN GEL!

En İyi Matematik Özel Ders Öğretmeni tarafından Matematik dersini öğrenerek, engellerin üstesinden gel! En iyi Matematik Özel Ders Öğretmeni demek tüm Matematik sorularını çözen değil, çözdüğü Matematik sorularını hafızada tutma metotlarını kullanarak öğrencinin beynine yazdıran öğretmendir.

En İyi Matematik

En İyi Matematik Özel Ders

En İyi Matematik Özel Ders Öğretmeni, öğrenci merkezli anlatımı esas alan bir sistemle, öğrencinin “Neyi? Nasıl? Nerede” öğrenebileceğini hissederek eksiklerini gidermesi, tam bilgiye ve tam öğrenmeye ulaşmanın zevkini yaşamasını hedeflemelidir. Matematik YKS konularını En İyi Geometri Özel Ders Öğretmeni ile çalışmak, yüksek disiplin, yoğunlaşma, sağlam irade, azim, büyük bir dikkatle yaklaşım ve özveriyle bağlılık ister. Matematik Özel Ders Öğretmeni Beylikdüzü, Matematik LYS1 konularını, açık duru, yalın bir anlatımla aktarırken konuyu özümletecek örnekleri kolaydan zora, basitten tümleşiğe giden çok test sorusu ile destekleyerek akla gelebilecek her türlü yer veren öğretmendir.

En İyi Matematik Özel Ders Bahçeşehir Öğretmeni, sadece okula yardımcı, üniversiteye hazırlık kimlikleri ile değil, matematik öğrenmek isteyen öğrencilerin isteklerini karşılayan kimlikleri ile de Matematik dünyasına hizmet edendir.

En İyi matematik Özel Ders

En İyi matematik Özel Ders

En İyi Matematik Özel Ders Öğretmeni Olmak İçin…

En İyi Matematik Özel Ders profesörü Nobel ödülü almıştı. Ödül töreninden sonra ilk dersinde öğrencilerden birisi kendisine şöyle bir soru sordu:

Efendim! Dünyada yüzlerce Matematik profesörü var. Ancak bu kadar bilim adamı arasında ödülü size layık gördüler.  Sizi diğerlerinden ayıran en büyük özellik neydi?

Profesör, bu farklı soruya önce bir tebessümle cevap verdi. Ardından da, kendisinden merakla cevap bekleyen öğrencisine şunları söyledi:

-Doğrusunu söylemek gerekirse, hepsini anneme borçluyum. Çünkü ben küçük bir öğrenci iken, diğer çocukların anneleri, onlar okuldan eve döndüklerinde kendilerine: “ Şöyle bakalım, Matematik Özel Ders öğretmeninin sorduğu soruların hepsine cevap verebildin mi? diye sorarlardı. Benim annem ise bana: ‘şöyle bakalım’ derdi. “Bugün iyi bir soru sordun mu?’

İşte beni farklı yapan bu oldu. Her zaman diğer öğrenci arkadaşlarımın sormadığı En İyi matematik sorularını sordum. Öğrencilik yıllarımda da hep sormaya devam ettim.

Tek dileğim, Matematik öğrenmek isteyip de öğrenemeyen öğrencilere, En İyi Geometri Özel ders öğretmeni, onların dünyasını aydınlatan bir ışık olmasıdır. (Efsane Math Cevat Hoca)

Cevat Karakayalı

29.04.2017

One Comment

 1. Harun
  added on 3 May, 2017
  Cevapla

  En iyi maTematik özel ders öğretmenimle yaptığım başarı anlaşmamdan sOnra lYs1 matematikm deneme sInavlarında netlerim artış gösterdi….

  MATEMATİK ÖĞRENİRKEN AKLIMDAN HİÇ ÇIKARMAYACAĞIM:

  MATEMATİK GEOMETRİ ÖZEL DERS ÖĞRETMENİMDEN MATEMATİK ÖĞRENMEK İÇİN SAHİP OLDUĞUM EN İYİ YETENEKLERİMİ ÖĞRENDİM.BUNLAR SIRASIYLA:
  -YAPMAM GEREKENİ YAPMAMI,

  -BUNLARI YAPILMASI GEREKEN ZAMANDA VE YAPMAM GEREKTİĞİNİ,

  -BUNLARI İSTESEM DE İSTEMESEM DE MUTLAKA YAPMAM GEREKTİĞİNİ ÖĞRENDİM.
  DÜŞÜNCELERİM İÇ BAŞARIMIN TUĞLA TAŞLARI GİBİDİR.EĞER TUĞLA TAŞLARINI YERLİ YERİNE KOYARSAM,BAŞARI DUVARIMI BAŞARILI DÜŞÜNCELERLE ÖRERİM.MATEMATİK DERSİNDE BAŞARISIZLIĞIN ÖNÜNE BÜYÜK VE YIKILMAZ BİR SET ÇEKERİM.ÇOK FAZLA VE İSTEKLİ ÇALIŞARAK BÜTÜN MATEMATİK SORULARINI ÇÖZMEYE BAŞLADIM.OLUMSUZ DÜŞÜNCELERİMİN KABİLİYETİMİ ÖLDÜRDÜĞÜNÜ ANLADIM.EFSANE CEVAT HOCAM SAYESİNDE MATEMATİK İÇİN HEP OLUMLU DÜŞÜNMEYE BAŞLADIM.BANA OKUL HAYATIMDA HİÇBİR DESTEĞİNİ ESİRGEMEYEN MATEMATİK GEOMETRİ ÖZEL DERS ÖĞRETMENİME ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM.

Add your review

Your email address will not be published.