Enter your keyword

post

En İyi Matematik Özel Ders Bakırköy

En İyi Matematik Özel Ders Bakırköy

 EN İYİ MATEMATİK ÖZEL DERS BAKIRKÖY

YKS= TYT + AYT

En İyi Matematik Özel Ders Öğretmenin der ki: “Asla arkana bakma öğrenci. Sonradan fikir yürütmeden, suçluluğa kapılmadan, duraksamadan Matematik Geometri çalışarak ilerle… Öğrencilik hayatın, önünde uzanmaktadır, arkanda değil. Çalıştığın Matematik Geometri konularını çalışmışsındır. Bunu değiştiremezsin ama daha fazla çalışabilirsin.

En İyi Matematik Özel Ders Bakırköy

En İyi Matematik Özel Ders Bakırköy

En İyi Matematik Geometri YKS = TYT + AYT sınavlarından başarılı olarak üniversiteli olabilmenin en önemli özelliği verimli çalışarak bedel ödemektir. Bazı öğrenciler “önce bir sınava girelim; puanlar belli olsun; alacağım puana göre tercihlerimi yaparken hedef de kendiliğinden ortaya çıkacaktır.” Diye düşünebilir. Unutmamalıdır ki; “hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgâr yardım etmez.” En İyi Matematik Özel Ders Bakırköy öğretmeni,  kulübesinin önünde torunu ile oturmuş, az ötede birbirleri ile boğuşup duran iki kurt köpeğini izliyorlardı. Köpeklerden biri beyaz diğeri ise siyahtı. On iki yaşındaki çocuk kendisini bildi bileli o köpekler dedesinin kulübesinin önünde boğuşup duruyorlardı.

En İyi dedesinin sürekli göz önünde tutuğu, yanından hiç ayırmadığı iki iri kurt köpeği idi bunlar. Çocuk kulübeyi korumak için bir köpeğin yeterli olduğunu düşünüyor, dedesinin iki köpeğe neden ihtiyacı olduğunu ve renklerinin neden illa siyah ve beyaz olduğunu anlamak istiyordu. Bu durumu dedesine sordu: Yaşlı En İyi Matematik Özel Ders Bakırköy Öğretmeni, bilgece bir gülümseme ile torununun sırtını sıvazladı.

“Onlar” dedi, “benim için iki simgedir evlat.”

“Neyin simgesi?” diye sordu çocuk.

“İyilik ve Kötülük simgesi dedi. Aynen şu gördüğün köpekler gibi, iyilik ve kötülük sürekli mücadele eder durur. Onları seyrettikçe ben hep bunu düşünürüm. Onun için yanımda tutarım.”

En İyi Matematik Geometri dersini seven çocuk, sözün burasında; “Mücadele eden varsa, kazanı da olmalı “ diye düşündü ve her çocuğa has, bitmeyen sorulara bir yenisini ekledi:

“peki,” dedi. “Sence hangisi kazanır bu mücadeleyi?”

Bilge emekli En İyi Matematik Özel Ders Bakırköy öğretmeni, derin bir gülümseme ile baktı torununa.

“Hangisi mi evlat?

Ben hangisini daha iyi beslersem!”

Siz de içinizdeki Matematik Geometri çalışma duyusunu çalışma yönünde beslerseniz,

YKS = TYT + AYT

Matematik konularını çok anlayacağınızı ve yüksek netler yaparak hedeflerinize ulaşacağınızı bilmenizi isterim.

Tek dileğim, Matematik öğrenmek isteyip de öğrenemeyen öğrencilere, En İyi Matematik Özel Ders Bakırköy öğretmeni, onların dünyasını aydınlatan bir ışık olmasıdır.

Cevat Karakayalı

Math Cevat Hoca

21.05.2017

One Comment

  1. Ömer FARUK
    added on 22 May, 2017
    Cevapla

    EN İYİ MATEMATİK ÖZEL DERSLYS-1 MATEMATİK SINAVINA HAZIRLANDIĞIMDA MATEMATİK NETLERİMDE EN İYİ ARTIŞI YAKALADIM EN İYİ MATEMATİK ÖZEL DERS ÖĞRETMENİM OLAN MATH CEVAT HOCA BANA TÜREV LİMİT VE İNTEGRAL GİBİ LYS-1 MATEMATİK SINAVININ EN ZOR KONULARINI ÇOK İYİ ÖĞRETTİ GİRDİĞİM LYS MATEMATİK DENEMELERİNDE HEDAFLEDİĞİM NETLERE ULAŞTIM EN İYİ MATEMATİK ÖZEL DERS ÖĞRETMENİM İLE BEN VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞTIK. BANA BU İTME GÜCÜNÜ VEREN MATH CEVAT HOCAYA TEŞŞEKKÜRLER … ÖMER FARUK

Add your review

Your email address will not be published.