Enter your keyword

post

Çok İyi Matematik Özel Ders Beylikdüzü

Çok İyi Matematik Özel Ders Beylikdüzü

Çok İyi Matematik Özel Ders Beylikdüzü

MATEMATİK GEOMETRİ ÇALIŞARAK HER İSTEYEN BAŞARILI OLUR

Çok İyi Matematik Özel Ders Beylikdüzü Hocasına göre: Geometri //Matematik korkusunu, kaygıyı yenmeden ve YKS Matematik sorularını çözmeden başarıya ulaşamazlar. Yolları aşmadan sevgiliye, denizleri aşmadan karaya ve uzayı aşmadan gezegenlere ulaşmak mümkün değildir. Geometri//Matematik dersinde başarıya ulaşayamayanların yüzde doksan dokuzu başarısız olmamışlardır; sadece çalışmayı yarıda bırakmışlardır. YKS Geometri//Matematik sorularını çözmenin en etkili yolu: Düşünmek- planlamak-denemek-yapmak-tekrar yapmak- yenisini yapmak-yapamaya devam etmek-başarı gelir.

Çok İyi Matematik Özel Ders Beylikdüzü Hocası için, bütün öğrenciler, öğrencilik yaşantılarında hep Matematik //Geometri derslerinden başarılı olmak ister. Ama başarılı olamaz. Son yıllarda en iyi bakış açısı, Matematik //Geometri için başarının yolunun her şeyden önce “istemek” ten geçmesidir. Beylikdüzü Matematik Ders öğretmeni “önce çok iste” derler. Matematik Özel Ders Beylikdüzü öğretmenine göre başarını veya mükemmelliğin yolu da, modeli de birdir. Bu rotayı ve modeli izleyen tüm öğrenciler başarılı olurlar. O halde Beylikdüzü En İyi Özel Matematik Ders hocası soruyor? Neden bu kadar Matematik Geometri derslerinden çok başarısız öğrenci vardır? İnsan bedeninden yayılan enerjinin yarattığı çekimin, insan isteklerine yaklaştıracağı bir ölçüde geçerli olabilir. Matematik Geometri için acaba başarı nedir? Diye sorulduğunda cevabı ne olur? Bence konuların en iyi biçimde anlaşılması ve buna bağlı olarak öne çıkan bütün soruları çözmektir. Ama başarıya genel anlamda, “her öğrencinin hayatta kendisine koyduğu hedefe ulaşması “ olarak tanımlayabiliriz. Bunun bütün öğrencileri içine alan bir tanım olduğuna inanıyorum.

Çok İyi Matematik Özel Ders Beylikdüzü hocasına göre, istemekle başarmak arasında sanıldığı gibi kuvvetli değil, zayıf bir ilişkidir. Hiç şüpheniz olmasın ki, bütün başaranlar isteyenler arasından çıkar. Ancak hepimiz biliyoruz ki, “isteyen” lerin çok azı başarılı olur. Başarılı olmak için kişinin yeteneğinin olduğunu, başarabileceği alanda veya parkurda bir şeyi istiyor olması gerekir. Matematik Özel Ders Beylikdüzü hocası ile başarıya ulaşmanın çeşitli bakış açılarına göre, farklı reçeteleri vardır. Bence Matematik// Geometri için başarıya üç temel adımla ulaşılır:

-Birincisi: Doğru metot ve doğru Beylikdüzü Özel Matematik Ders öğretmenini seçmek,

-İkincisi: Kararlılık,

-Üçüncüsü: İç Disiplin.

Çok İyi Matematik Özel Ders Beylikdüzü öğretmeni der ki: Geçmişte doğru yöntemi ve doğru Matematik Özel Ders Bahçeşehir öğretmeni bulmak zaman alırdı. Oysa günümüzde en karmaşık konuda bile bilgiye ulaşmanın kolaylığı nedeniyle doğru yöntemi çok kısa sürede halledilebilir. Esas sorun ikinci ve üçüncü basamaklardır. Bulunan doğru Matematik Özel Ders Bakırköy öğretmeninin uygulayacağı kararlılığı göstermek, öğrencinin canını sıkacak birçok duruma göğüs germesini gerektirir. Çünkü alıştığı davranışların, (mesela bilgisayar oyunlarından kopma gibi…) dışına çıkacak olan öğrencinin bir dizi başarısızlık ve bunun sonucu engelleme duygusu yaşaması kaçınılmazdır. Çünkü konfor alanı dışına kalmak ve bunun sürekliliği, birçok kişiyi başlangıçta verdiği karalardan caydırır ve vazgeçtirir.

Çok İyi Matematik Özel Ders Beylikdüzü öğretmeni için, YKS Matematik// Geometri çalışmak için, kendine disiplin uygulamak ayrı bir sorundur. Fakat değişim konusunda atılacak adımlar, bir eylemi düzenli olarak uygulamaya bağlıdır. Ritüelleri aksatmadan yerine getirmek, beş vakit namazını hiçbir şartta aksatmadan kılan bir müminin karalılığına ihtiyaç gösterir. Kabul etmek gerekiyor ki, bu sanıldığından güç bir iştir ve mutlak bir adanmayı gerektirir. İsteyen başarılı olması için, başarabileceği alanlara yönelmesi ve bütün enerjisini bu alana odaklaması gerekmektedir. Çocuklarınızın kitap okumalarına teşvik ederek, zekâ gelişimini ve kendine özgüven kazandırma, sorumluluk duygusu, dikkat geliştirme, sınavlara hazırlık ve hafıza eğitimi gibi konularda anahtar değerinde bilgiler vererek yardımcı olabilirsiniz.

Çok İyi Matematik Özel Ders Beylikdüzü öğretmeni size sahip olduğun her şeyi takdir etmene yetecek denli netler diler.

Karakayalı, Cevat

Math Cevat Tutor

25.03.2021

 

No Comments

Add your review

Your email address will not be published.