Enter your keyword

post

Beylikdüzü Özel Matematik Dersi

Beylikdüzü Özel Matematik Dersi

BEYLİKDÜZÜ ÖZEL MATEMATİK DERSİ

Beylikdüzü Özel Matematik Dersi

Beylikdüzü Özel Matematik Dersi

Beylikdüzü Özel Matematik Ders öğretmeni diyor ki: Öğrenciler YKS Matematik Geometri konularını öğrenirken bu kadar çabuk pes etmelerinin nedeni vardır. Ne kadar yol aldıklarına bakmayıp ne kadar yol kaldığına bakmalarıdır. Beylikdüzü Özel Matematik Dersi öğretmeni size, YKS Matematik öğrenme sevgisi ve coşkusu verir. YKS Matematik Geometri sınav sorularına, görmeyi öğrenin. Tüm konuların birbirleri ile bağlantılı olacağını fark edeceksiniz. Görmeyi öğreneceksiniz. En iyi YKS Matematik sorusunu çözmenin yolu ise, sabır ve zaman olduğunu unutmayın.

Beylikdüzü Özel Matematik Ders Bahçeşehir öğretmenine göre, öğrencilerin hayatı zannedildiği kadar karmaşık değildir. Karıştıran ve bazen de içinden çıkılmaz hale getiren öğrencilerin kendisidir. Düşünmeden ve aceleci bir biçimde vereceğimiz kararlar genellikle yanlış olmaktadır. Öğrencilerin birbirleri ile yarışmaları, YKS Matematik sorularını daha hızlı çözmek, daha ileriye gitmek adına ise, oldukça mükemmel bir durumdur. Başka bir durum ise, birbirimizin sahip olduğu para ile temsil edilen değerlere, bende niçin yok, ben de mutlaka sahip olmalıyım arzusu adına yaptığımız amansız yarışın adı : “Kıskançlık Maratonu” olduğundan sonucu hiçbir şekilde bitmeyecek olan yarıştır.

Beylikdüzü Özel Matematik Ders Bakırköy öğretmenine göre, kıskançlık ise mutsuzluğun en önemli nedenlerinden birisidir. Yaşamımız kendimizi gereksiz nedenlerle üzerek mutsuz etmemiz için çok kısa olduğunu düşünüyorum. Bu kısa süreyi iyi değerlendirebilmek için öncelikle başkalarının sahip oldukları ile değil, kendimizin sahip olabilecekleri ile ilgilenip öğrencilik hayatımızda matematik dersine önem verip, Matematik dersini yerinde ve zamanında etkin bir çalışma ile öğrenip geleceğimizi kontrol altına alabiliriz. Daha sonra Matematik dersini çok çalışıp, sahip olduklarımızla yetinmeyi öğrenmeliyiz. Sahip olmak istediklerimize değil, sahip olduklarımıza odaklanmalıyız. Sahip olduklarımız için birçok şeyden fedakârlık yapabilecek milyonlarca olduğunu ise hiçbir zaman unutmamalıyız.

Beylikdüzü Özel Matematik Dersi Bahçeşehir öğretmenine göre, öğrencilik hayatı bir tiyatro sahnesinden farksızdır. Kimi zaman kendinizi sahnede, kimi zaman ise seyredenler arsında buluyoruz. Sahip olduğunuz karakterinize baştan sona bu öğrencilik yolculuğunuzda size arkadaşlık eder. Kimi karakterler, YKS Matematik dersinde kimileri ise sosyal derslerde size arkadaşlık eder. Önemli olan her iki alanda da makul bir başarıyı yakalamak olduğunu düşünün. Öğrencilik yaşamınızda bunun bir ön şart olduğunu unutmayınız.

Beylikdüzü Özel Matematik Dersi öğretmeni der ki:  YKS Matematik için bildiklerini anlat, ama akıl vermeye kalkma. Anlatılanları iyi dinle, ama hepsini doğru sanma. YKS matematik için sessiz kalmak bir şey bilmediğin anlamına gelmez. YKS Matematik hakkında, çok konuşmak da çok şey bildiğini göstermez. Herkesi kendine eşit gör, her kim olursa olsun. Bir insanı küçümsemek akılsızlıktır. Çok büyük görmek korkaklıktır. Cesaret akıldan gelirse cesarettir, bilgisizlikten gelirse cehalettir.

Beylikdüzü Özel Matematik Dersi öğretmeni der ki: YKS Matematik için, olduğumuz yerde kalmaya devam ederseniz, ulaşmamız gereken netlere geleceğinizi unutmayın.

Keyifli bir 2018-2019 öğretim YKS matematik Geometri yılı geçirmeniz dileğiyle,

Cevat Karakayalı

  1. 09.2018

No Comments

Add your review

Your email address will not be published.