Enter your keyword

post

Beylikdüzü Geometri Matematik Özel Ders

Beylikdüzü Geometri Matematik Özel Ders

Beylikdüzü Geometri Matematik Özel Ders

GÜÇLÜ ÖĞRENCİLİK YILLARI İÇİN KENDİN OL, GEOMETRİ & MATEMATİK HAYATINI KEŞFET

Beylikdüzü Geometri Matematik Özel Ders Hocası diyor ki: YKS Matematik Geometri sınavlarına hazırlanırken, geleceğini satın alabilecek tek şey bugündür. AYT Geometri Matematik sınavına hazırlanırken kabul edilen bir yanlışlık kazanılmış bir zaferdir. Öğrencilik yıllarında mutluluk, Matematik problemlerini çözerek varacağınız bir istasyon değildir. Mutluluk Geometri Matematik derslerini çalışarak içten gelendir ve senin bir parçan olmalıdır.

Beylikdüzü Geometri Matematik Özel Ders

Beylikdüzü Geometri Matematik Özel Ders

Beylikdüzü Geometri Matematik Özel Ders Hocası: Öğrencilik hayatınızda bir yıl sonrasını düşünüyorsanız tohum ekiniz. On yıl sonrasını düşünüyorsanız ağaç dikiniz. Geleceğinizi düşünüyorsanız ve tasarlıyorsanız, Geometri & Matematik öğrenmeye çalışmalısın. Çünkü bir kez tohum ekerseniz bir kez ürün alırsınız. Bir ağaç dikerseniz on kez ürün alırsınız. Eğer kendinizi eğitir ve Geometri & Matematik öğrenirseniz hayat boyunca (çocuklarınız dâhil) iyi bir meslek sahibi olursunuz, yüz kat ürün alırsınız. Okul zamanı Geometri & Matematik ödevlerini başkasına yaptırırsan başkası öğrenir ve sen öğrenemezsin. Başak bir ifade ile “Birine bir balık verirsen bir gün doyar, balık tutmayı öğrenirsen ömrü boyunca doğar.” Biçiminde düşünebiliriz. Eğer Matematik & Geometri soruların çözemiyorsan, Matematik Özel Ders Beylikdüzü öğretmeninden destek alabilirsin.

Eğer yeter derecede Geometri & Matematik ile ilgili kavram ve bilgilere sahip olmalısın ki, etrafında çok iyi Matematik problemlerini çözen öğrenci arkadaşlarını lüzumundan fazla büyük görmeyesin; fakat fazla Geometri & Matematik bilgesi olacak kadar da eğitim görmüş olmalısın ki onları küçük görmeyesin.

 

Beylikdüzü Geometri Matematik Özel Ders Hocası:

Ben Matematik,

Siz; Mustafa, Aydın, Tamer, Engin, Musa, Ayten, Tufan, İsmet, Kadir…

Sanıyorum seninle, konuşmaya başladığın günlerde tanıştık. Daha küçüktün o zaman. Parmakların minicik, dişlerin bir ya da iki tane idi, tıpkı sayabildiğin Matematik dersindeki doğal sayılar gibi… Her şeye gülerdin

Her şeye ağlardın! Hatırlıyor musun?

En çok annen ve baban yanından ayrılınca ağlardın ve ancak o tatlı kollar seni kucağına aldığında susardın. Amcan, dayın, teyzen, halan, deden… Bana dair sorular sorar, sınarlardı hep seni. Yani Matematik & Geometri dersindeki sayılar gibi… Bir eline iki, diğer eline üç şeker alan dayın, hangi elindeki şekerlerin daha çok olduğunu sorduğunda Matematik ile yani benimle ciddi soru ile tanışıyordun. Hatırlıyor musun? Oldukça zorlanmıştın bu Matematik & Geometri sorusunda.

Biliyor musun, senin okula gelmeni, tanımlarımla, özlemlerimle, özelliklerimle Matematik dersini tanışmanı uzun süre bekledim.  Sabırsızlıkla beklerken bir yandan da korktum, yılan gibi bir şey olduğumu düşünür de Matematik abini sevmezsin diye. Beni sana güzel anlatacak; Matematik kitaplara ve Beylikdüzü Matematik Özel Ders öğretmenine sahip olmanı ümit ederim.

Beylikdüzü Geometri Matematik Özel Ders Hocası: Gün geldi, okullu oldun. Artık sen 1. Sınıfa giden bir öğrenciydin. Resmen bir öğrenciydin. Sınıfta, sadece sana ait özel bir Matematik dersine ait bir özel numaran vardı. Matematik Özel Ders Beylikdüzü öğretmenin seni bazen numaran ile çağıracak ve bu durum senin çok hoşuna gidecekti. Matematik Özel Ders Beylikdüzü öğretmenin “Çocuklar dersimiz Matematik & Geometri” dediğinde, tatlı tatlı gülümsemiştin. Bir de baban sana sürprizler yaptığında gülümserdin. İlkokuldaki beş yıl boyunca arkadaşlığımız devam edecekti. Aramızda hiç kırgınlıklar olmadı diyemeyiz. Aramızda çok küçük kırgınlıklar olamadı diyemeyiz. Birbirimize küstüğümüzde hemen barışacak, aramızı hiç soğutmayacaktık. 5. Sınıftan sonra, beni sadece Matematik & Geometri  dersine girecek olan öğretmenin anlatacaktı.

6.sınıftaki Geometri & Matematik öğretmenin seni çok etkilemiş ve seni x ve y ile tanıştırmıştı. Hayatının bundan sonraki günlerinde x ve y hep seninle olacaktı.

x; bazen 2, bazen de -3 oluyor, bu bazı arkadaşlarının kafasını karıştırıyordu. Arkadaşlarını x’in değişken olduğunu hatırlatmış, anlamlarını sağlamıştın. Bu yatığın iyilik seni çok mutlu etmişti. Bir de sıcak yaz günlerinde susayan sokak köpekleri için evinizi önüne su koyduğunda böyle mutlu olmuştun. 9.sınıfa geldiğinde artık liseli bir öğrenciydin artık.

Lisede arkadaşlığımız biraz daha resmiyet kazanacaktı. Çocukluğunu geride bıraktığını, sana büyük birisi gibi davranmanı söylemiştim. Bunu bir de annene söylemiştim. Ben artık çocuk değilim demiş, sesinin tonunu yükseltmiştin. Çok üzülmüştü annen. Neyse ki bu sefer sen onun kucağına atılmış ve gönlünü almıştın. Bu gönül alma sana çok yakışmıştı. Hatırladın mı?

11.sınıftaki Matematik & Geometri öğretmenin biraz daha zor yanlarımı sana öğretecek. Bunu sen de istemiş, büyüdüm ben demiştin.

1 den 11 a kadar değil ömrünün sonuna kadar sayabilirdin artık. Benim görünenin ötesinde çok daha farklı olduğumu bu günlerde sezeceksin. Evrenin mükemmelliği ile benim aramda esrarengiz bağlar olduğuna bu günlerde anlayacaksın. Ben de seni gerçekten seviyorum.

Beni anlayamadığında, ya da kızgın bir Matematik öğretmeni beni kötü anlattığında ben soğuma, Matematik Özel Ders Beylikdüzü öğretmeninden destek alabilirsin. Eğer destek almazsan bu beni çok üzer. Beni güzel anlatacak güzel Matematik Öğretmen yazarlarının yazdığı kitaba ihtiyacın olacak.

Her şeye rağmen, lise öğrencisi olmak Matematik öğrenmek çok güzel ki; bisiklete binmen, uçurtma uçurtman, mahalle maçı yapman, beş taş ve sek sek oynaman, ip atlaman kadar, annen, baban, kardeşin, arkadaşların kısaca tüm sevdiklerinle bir arada olman kadar…Kavga edilmeden herkesin barış içinde yaşaması kadar…

Bir ilaçla insanların kanserden kurtulması kadar…

Uçakların düşmemesi kadar…

Mutlu biten güzel bir film izlemek kadar…

Beylikdüzü Geometri Matematik Özel Ders : “Bir öğrencinin Matematik & Geometri ile ilgili sahip olabileceği en iyi yetenek şunlardır:

  • Yapmanız gerekeni yapın,

  • Bunları yapılması gereken zamanda ve yapılması gerektiği gibi yapın.

  • Bunları isteseniz de istemeseniz de mutlaka yapın.

 Beylikdüzü Matematik Özel Ders Hocası sizlere, gerçek güzelliklerin sizin ile olması, yüzünüzün hep gülmesi ve sevdiklerinizle mutlu olman temenniyle…

Karakayalı, Cevat

Math Cevat tutor

23.05.2020

 

No Comments

Add your review

Your email address will not be published.