Enter your keyword

post

Beylikdüzü Geometri Birebir Matematik Özel Ders

Beylikdüzü Geometri Birebir Matematik Özel Ders

Beylikdüzü Geometri Birebir Matematik Özel Ders

Beylikdüzü Geometri Birebir Matematik Özel Ders  Efsane Hocası diyor ki:  Bu gün gelecekte teşekkür edeceğin bir şey yap! Yani, Geometri & Matematik çalış. Geometri & Matematik öğrenmeye cesaretiniz varsa, bütün hayalleriniz gerçekleşeceğini biliyor musunuz? Öğrencilik yaşantınız boyunca defalarca başarısız olabilirsin. Çalışmaya devam edersen başarılı olacağına inan. İstediklerin olmadı diye problem çözmekten ve çalışmaktan asla vazgeçme. TYT & AYT Matematik sınavlarında başarının anahtarı “EYLEMDİR”. Eylem için gerekli olan ise “AZİMDİR”. Şayet aynı şeyleri yaparsan, sürekli aynı sonuçları elde edersin.

Beylikdüzü Geometri Birebir Matematik Özel Ders Beylikdüzü Efsane hocasına göre, YKS Matematik & Geometri Sınavlarında başarının başlıca sırrı hiçbir işi ertelememekten geçer. “Aklımı seveyim… Ben çalışmadan da AYT Matematik sınavından başarılı olurum” diye kendine güvenmekle, hava atmayı birbirine karıştırır. Bilmiyor ki, TYT & AYT Matematik sınavında başarının en kolay ve kestirme yolu çalışmaktır. Dehanın %1 i ilham, %99 terdir. Yarın TYT Matematik çalışırım demek ders çalışmak istemiyorum anlamına eşittir. AYT Matematik çalışmasını ertelemek hangi sebeple olursa olsun çok kötü bir çözüm yoludur. TYT & AYT Matematik sınavına hazırlık için en iyi ve en uygun zaman “bugün”dür. Bir istek yaratmak, onu beslemek, geliştirmek ve çoğaltmak erdemli bir şiirdir.

Matematik Özel Ders Beylikdüzü Efsane hocası soruyor! Günde veya haftada kaç saat çalışmalısınız? Çalışmada verimli sağlayan dersin başında kaç saat geçirdiğinizden çok, bu saatlerin nasıl geçirildiğidir. Öğrenciden öğrenciye göre değişmekle beraber, haftada 21 saatin altına düşmeyen, düzenli ve programlı bir etkin ders çalışma ile hedefinize kesinlikle ulaşırsınız.

Beylikdüzü Geometri Birebir Matematik Özel Ders Beylikdüzü Hocası  için yüksek sesle okumak çok önemlidir. Okuduğunuzu yüksek sesle tekrarlayın. Evdeki koşullar eğer yüksek sesle okumanıza olanak vermiyorsa, bu durumda okuduğunuzu yazmalısın. Bunu nedeni ise, içinden ve hafif sesle okunan veya çalışılan bilgiler, bütünü ile zihinsel bir izlenim olarak kalır. Beylikdüzü Matematik Özel Ders Efsane hocası dikkati yoğunlaştırmak çok etkilidir.  Öğrenci zihni, dakikada 600 kelimelik bir konuşma hızını algılama kapasitesine sahiptir. Normal Beylikdüzü Matematik Özel Ders Efsane hocası dakikada ortalama 155 kelime konuştuğuna göre arada 455 kelimelik bir fark oluşmaktadır. Bu durum dikkatin dağılmasına neden olur. Bunu önlemek için dikkati bir noktaya odaklamak gerekir. Bu yüzden etkin bir öğrenme için iyi bir not tutmalısınız. Matematik & Geometri derslerinde not tutma öğrenmenin büyük düşmanı olan unutmayı önler. İlk tekrar notların gözden geçirilmesi olmalıdır. İkinci bir durum ise hatırda kalanların başka bir yere yazılması ile olmalıdır.

Beylikdüzü Geometri Birebir Matematik Özel Ders Efsane Hocası öğrencileri uyarıyor. “Aman çok dikkat!”  Her öğrenci öğrendikleri Matematik & Geometri bilgilerini çok çabuk unutur.  %100 öğrendiğimiz bir Matematik aksiyomunu 21 dakika içinde yarısını, 60 dakika içerisinde %70 ini gün sonunda ise %81 ini unuturuz. YKS Matematik & Geometri sınavlarındaki hedeflerimizi başarmak için  “UNUTMA” asla unutulmamalıdır.

Beylikdüzü Geometri Birebir Matematik Özel Ders Efsane Hocası  sizlere  YKS= TYT + AYT Matematik & Geometri Sınavları hazırlık sürecinde başarılar diler.

Karakayalı, Cevat

Math Cevat Tutor

02.08.2020

No Comments

Add your review

Your email address will not be published.