Enter your keyword

post

Beylikdüzü En İyi Özel Matematik Ders

Beylikdüzü En İyi Özel Matematik Ders

BEYLİKDÜZÜ EN İYİ ÖZEL MATEMATİK DERS

Beylikdüzü En İyi Özel Matematik Ders

Beylikdüzü En İyi Özel Matematik Ders

Beylikdüzü En İyi Özel Matematik Ders öğretmeni diyor ki: Geçmişteki Matematik bilgi durumunuzu öğrenmek istiyorsanız, bugünkü şartlarınıza bakın. Şayet YKS Matematik sınavı için geleceğinizi görmek istiyorsanız, bugünkü yaptıklarınız bakın. Matematik bilgilerini kullanarak, haritada nerde olduğunu bilen bir öğrenci, gideceği yere çabuk karar verir. Matematik için başarı tatlıdır. Ama çoğunlukla ter kokar. Matematik problemini çözmek için: Düşünmek-planlamak-denemek-yapmak-tekrar yapmak- yenisini yapmak-yapamaya devam etmek-başarı. 

Beylikdüzü En İyi Özel Matematik Ders Bahçeşehir öğretmenine göre,Matematik Dersinde Başarılı öğrenciler, iltifat ederler. Minnet duyguları gelişmiştir. Başarılı olanlara övgüde bulunurlar.Her gün okurlar. Fikirleri hakkında konuşurlar. Bilgiyi paylaşırlar. Eğlencilidirler. Değişime ayak uydururlar. Günlük yapacak işlerin listesini tutarlar. Affediciler.Başarısızlıkları için sorumluluk alırlar. Günlük tutarlar..Olmak istediklerinin listesini tutarlar. Amaçları ve bir hayat gayeleri vardır. Sürekli öğrenmeye açıktırlar. Değişim odaklı bir bakış acıları vardır. Beylikdüzü En İyi Özel Matematik Ders öğretmenine göre, Matematik Dersinde Başarısız öğrenciler:  Kusur ararlar. Her şeyi bir görev olarak görürler. Başarıları için övgü beklerler. Her gün televizyon izleler. Değişime karşı dirençlidirler. Tecrübe ile değil, içgüdüleriyle harekete ederler. Dedikodu yaparlar. Bilgi ve veri depolarlar. Öfkelerini dışa vururlar. Kin tutarlar. Matematik başarısızlıkları için başkasını suçlarlar. Günlük tuttukları söylerler ama tutmazlar. Her şeyi bildiklerini düşünürler. İş odaklı çalışırlar. İçten içe başkalarının başarısızlığını isterler. Ne olmak istediklerini bilmezler. YKS Matematik için amaç belirtmezler.

Beylikdüzü En İyi Özel Matematik Ders Atakent öğretmeninden hayata dair öğütler: Güvenmediğin kimseye aleyhine kullanabilecek hiçbir koz verme. İnsanlara doğru değer ver, hak etmeyenleri sil. Kimseye yalvarma. Asla dönüp arkana bakma. Sır tutmasını bil. Dostlarının yeri ayrı, sevgilinin yeri ayrı, sevgilin için dostlarını, dostların için sevgilini satma. Kimsenin lafıyla dolduruşa gelme, ama aklının bir köşesinde de tut. Bir ilişkiyi kafanda bitirdikten sonra, iki çift tatlı söz iki damla gözyaşı için asla yumuşama. Seni sevenlerle kullananları iyi ayırt et. Seni dinleyip anlamaya niyeti olmayanlarla tartışma. Emrivaki oluşturulan dostlukları kabul etme. Eğer verdiğin o kişide kalmıyorsa ikinci bir sır şansı verme. Kendini öven insanlardan kaç. Karşındakinin doğru söylediğini var sayma.

Beylikdüzü En İyi Özel Matematik Ders öğretmeni diyor ki: Kendine saygını yitirene neden olacak hiçbir şey yapma. Sorunu olduğunda insanlar zaman ayırıp seni dinliyorlarsa, onların öğütlerini göz ardı etme. Göz göre, göre su birikintilerine taş atma, mutlaka üzerine su sıçrar. Gözyaşlarının değerini bil, onları hak etmeyenler için harcama. Senin zekâna hayran olanları hayal kırıklığına uğratma. Kendini sev. Dışarıdaki güneşe bakıp, gülümseme ve önünde koskocaman bir gelecek olduğunu unutma. Dostluğundan yetinmeyenler için hiçbir fedakârlık yapma. Kimseye taşıyamayacağından fazla değer verip, övünmesine fırsat verme.

Gönlünüzden geçen YKS Matematik Geometri netlerinin, hayalden çıkıp gerçeğe dönüşmesini dilerim.

Mutlu ve iyi çalışmalar.

Cevat Karakayalı

02.09.2018

No Comments

Add your review

Your email address will not be published.