Enter your keyword

post

Beylikdüzü Birebir Yüz Yüze Matematik Ders

Beylikdüzü Birebir Yüz Yüze Matematik Ders

Beylikdüzü Birebir Yüz Yüze Matematik Ders

YKS MATEMATİK SINAVLARINDA TEPEYE ULAŞMAK İSTİYORSAN YERİN DİBİNDEYMİŞSİN GİBİ ÇALIŞMALISIN!

Beylikdüzü Birebir Yüz Yüze Matematik Ders Hocası der ki: TYT Matematik problemleri geriye bakarak anlaşılır, ileriye bakılarak çözülür. Matematik ve Geometri derslerinde çok soru soran aptal gelebilir, aslında gerçek aptal hiç soru sormayandır. YKS Matematik sınavlarında başarının gizi ısrarla istemektir. AYT Matematik sınavında başarı, öğrencinin başlangıç noktası ile ulaştığı yer arasındaki farktır. Beylikdüzü Birebir Yüz Yüze Matematik Ders hocasına göre, OBEB – OKEK PÜF NOKTALARI: aralarında asal sayıların OBEB’i 1,OKEK’ ise bu sayıların çarpımına eşittir. İki sayının OBEB ile OKEK çarpımı, daima bu sayıların çarpımına eşittir. Ardışık iki sayıların OKEK de sayıların çarpımına eşittir. Ardışık sayıların OBEB’ 1 dir. Ardışık iki çift sayıların OBEB’i 2 dir.

Beylikdüzü Birebir Yüz Yüze Matematik Ders

Beylikdüzü Birebir Yüz Yüze Matematik Ders

Beylikdüzü Birebir Yüz Yüze Matematik Ders Hocasına göre, Matematik Sınavlarına gayret ile hazırlanmak, öğrenciyi öğrenci eder, fakat işin zor yanı çalışmaya alışmaktır. Hiç kimse senden daha iyi değildir. Ama sen ortaya bir çaba koymazsan, sen de hiç kimseden iyi değilsin. Ancak tavuk bu olayın dışındadır. Yatarak başarıya ulaşabilen tek canlı tavuktur.

YKS Matematik sınavlarına hazırlanırken,

%20 Dinleyerek

%40 Okuyarak

%60 anlatarak

       %90 Tekrar Ederek

                   %100 Başkasına Anlatarak.

 

Beylikdüzü Birebir Yüz Yüze Matematik Ders Hocasından Dokuz düşünce

  • Matematik bilen öğrencilerin dokuz düşüncesi vardır.

  • Baktıklarında, berrak görmeyi düşünürler.

  • Dinlediklerinde, iyi duymayı düşünürler.

  • Görünüşleri bakımından, sıcak olmayı düşünürler.

  • Davranışlarında, saygılı olmayı iyi düşünürler.

  • Konuşmalarında, doğru olmayı düşünürler.

  • TYT Matematik problemlerini çözerken ciddi olmayı düşünürler.

  • Geometri Matematik dersinde kuşkuya düştüklerinde, En İyi Matematik Özel Ders Atakent öğretmenine Geometri Matematik sorularını nasıl soracaklarını düşünürler. Öfkelendiklerinde, sorunları düşünürler.

  • YKS Matematik & Geometri deneme sınavlarında netlerini nasıl artıracaklarını düşünürler.

MATEMATİK ÖZEL DERS BEYLİKDÜZÜ HOCASINA GÖRE, BİR GERÇEK DOSTLUK SINAVI…

Matematik Özel Ders Bahççeşehir Hocası ile Matematik Geometri derslerini seven öğrencisi dostluğun ve arkadaşlığın konu edildiği bir söyleşiden çıkmışlar yolda birlikte yürüyorlardı.

Biraz ileride yolun kenarında, iki köpeğin koyun koyuna sokulmuş, birlikte uyumakta olduklarını gördüler. Öğrencisi biraz söyleşinin etkisi altında kalarak, bu görüntü karşısında çok duygulandı ve bu duygusunu Matematik Özel Ders Atakent Hocası ile paylaşmak istedi.

“Efendim, şu manzaraya bakın” dedi. “ne denli ve bir ders alınacak dostluk örneği, değil mi?” Matematik Özel Ders Bakırköy Öğretmeni, öğrencisinin bu heyecanı karşısında hafifçe gülümsedi gülümsemedi ve kişisel çıkarların nice dostlukları yakıp kul ettiğini anımsattıktan sonra, ona unutamayacağı bir ders verdi:

“Evlat, sen onların arasına bir kemik atıver de, bak o zaman gör gerçek dostluklarını,” der.

Bir dostluk, kişisel çıkar karşısında unutulmayacak denli sağlamsa, ancak bu durum karşısında bir değer ifade eder ve ancak o zaman onun adına “gerçek dostluk denilir.

Beylikdüzü Birebir Yüz Yüze Matematik Ders Hocasının tek dileği vardır: Matematik – Geometri öğrenmek isteyip de öğrenemeyen öğrencilere, Matematik Özel Ders Beylikdüzü öğretmeni, onların dünyasını aydınlatan bir ışık olmasıdır.

 Beylikdüzü Matematik Özel Ders Hocası, izlere TYT + AYT Matematik & Geometri deneme sınavları için, isteklerinizi tatmin etmeye yetecek denli netler elde etmenizi diler.

 

Karakayalı, Cevat

Math Cevat Hoca

12.12.2020

 

 

 

 

No Comments

Add your review

Your email address will not be published.