Enter your keyword

post

Bakırköy Matematik Özel Ders

Bakırköy Matematik Özel Ders

BAKIRKÖY MATEMATİK ÖZEL DERS ÖĞRETMENİ İLE DÜŞLER GERÇEKLEŞMEK İSTER

Bakırköy Matematik Özel Ders

Bakırköy Matematik Özel Ders

Bakırköy Matematik Özel Ders öğretmeni için, Matematik Geometri için hayal gücü her şeydir. Sizi bekleyen güzelliklerin ön izlenmesi gibidir. Ne güzel söylemiş ünlü bir düşünür: “Hiç kimse YKS Matematik Geometri için geriye gidip yeni bir başlangıç yapamaz; ama bugün bir son yapıp yeni bir başlangıç yapabilir.”

Bakırköy Matematik Özel Ders Atakent öğretmeni soruyor: Plan yapmak öğrenciye kazandırır? Ders çalışma programını yapan öğrenci, hedefine ulaşmak için izleyeceği yolu bildiği için vicdanen rahat ve huzurludur. Ders çalışma programı yapan öğrenci, hangi derse ne kadar çalışacağını bildiğinden panik yapmaz. Bir dersi çalışırken, aklı başka bir derse gitmez. Dikkat dağınıklığı yaşamaz. Ders çalışma programı yapan odasına asan öğrenci, sürekli hedeflerini hatırlar ve hayatını disipline eder. Ders çalışma planı yapan öğrenci, “Ne çalışacağım?” diyerek kararsızlığa düşmez. Bunun sonucunda zaman kaybetmez.

Bakırköy Matematik Özel Ders öğretmenin tecrübesine göre, çocuğuna değer veren anne- babalar, çocuk eğitiminde TYT Matematik Geometri sınavı için bilerek ya da bilmeyerek hatalar yapabilmektedirler. YKS Matematik Geometri sınavı gibi önemli derslerdeki hatalar çocuğun geleceğini ipotek altına almadan hemen fark edilir, bazen de çok geç fark edilerek çocuğun geleceğini karartabilir. Burada önemli olan hatanın farkına varabilmek ve telafi etmeye çalışılmalıdır. Hatanın görülmesi, zaten çözüm için alınacak ilk adımdır ve çok önemlidir.

Hata her insan için kaçınılmaz bir durumdur. Ancak aynı hatayı ikinci kez tekrarlamak aptallık olacağını düşünüyorum. Çocuk eğitiminde yapılan çok daha fazla tedirginlik yaratabilir. Çünkü çocuğun eğitiminde yapılan hata geleceğini karartabilir. Çocuk ve ergenler, zaman içinde sorunlarla karşılaşabilir. Böyle durumlarda onların en önemli rehberi ebeveynleridir. Ancak, sorun ebeveynlerse, bu durumda YKS Matematik Özel Ders öğretmeninden destek isteyebilirler. Alanında önemli bir tecrübesi olan Bakırköy Matematik Özel Ders öğretmeni, siz değerli anne ve babaların sorunları nasıl çözebileceğine dair, ipuçları verecektir. Yeter ki doğru zamanda ve doğru yerde doğru YKS Matematik Geometri Özel Ders Bakırköy öğretmenini bulmak olacaktır.

Öğrencilerin Matematik Geometri derslerinde başarı kalitesi, karşılarına çıkan problemlerle değil, problemlere verdikleri tepkilerle ölçülür. Mantıklı düşünen bir öğrenci bunu çok iyi bilir. Başına ne gelirse gelsin, bunları bir amaç için kullanır. Örneğin, katıldığı LYS Matematik Geometri sınavında hedeflediği başarıya ulaşamayan bir öğrenci, “Hep böyle oluyor, ben kazanamayacağım.” Biçiminde olumsuz bir yorum yaparak kendisini ümitsizliğin kör kuyusuna atar. Oysa aynı öğrenci, “Önümde yeni bir süreç var, eksiklerimin farkındayım, elimden gelenin en iyisini yapabilirim.”

Bakırköy Matematik Özel Ders öğretmeni biliyor ki,  hepiniz Matematik Geometri derslerinden başarılı olmayı istiyorsunuz. Çalışmanın yanında başarıya inanmak ve onu düşlemenin de çok önemli olduğuna asla unutmayınız!

Başarılar dilerim.

Cevat Karakayalı

06.03.2018

 

 

No Comments

Add your review

Your email address will not be published.