Enter your keyword

post

Bakırköy En İyi Matematik Özel Ders

Bakırköy En İyi Matematik Özel Ders

BAKIRKÖY EN İYİ MATEMATİK ÖZEL DERS

Bakırköy En İyi Matematik Özel Ders

Bakırköy En İyi Matematik Özel Ders öğretmeni şöyle der: Her Matematik sorularını çözen öğrenciler büyük düşünür. Onların bireysel başarısı sınıfı ve kendilerini yönlendirir. Matematik sorularını çözemeyen öğrencilerin yerine çözen vardır. Bu nedenle çözemeyen öğrencilerin bireysel başarısı yoktur. Sınıfın ve başkalarının başarısını sahiplenirler. Çözemeyen öğrenciler, çözen öğrencilerin başarısı ile övünürler. Çözen öğrenciler ise en büyük başarıyı yakalama peşinde oldukları için övünmeye dahi vakit bulamazlar.

Bakırköy En İyi Matematik Özel Ders öğretmenine göre, YKS = TYT+ AYT sınavları için Matematik Geometri dersini ilk önce içte  başarmalısın. Matematik için çalışmak bir hayalle başlar. En son ne zaman hayal kurdun, gel biraz hayalleri üzerinde konuşalım. Düşünce gerçekten bu kadar güçlü mü? Matematik Geometri öğrenmek için, ancak aptallar ve ölüler düşüncelerini hiç değiştirmezler. Matematik problemini çözmek için düşünce goncadır; dil ise tomurcuktur. Eylem ise bunların arkasındaki meyvedir. En son ne zaman hayal kurdun, gel biraz hayalleri üzerinde konuşalım. Düşünce gerçekten bu kadar güçlü mü?

Bakırköy En İyi Matematik Özel Ders Bahçeşehir öğretmenine göre, bir öğrenci Matematik dersindeki başarıya annesinin, babasının, Bakırköy Matematik Özel Ders öğretmeninin tıpkı yelkenin etkisi mantığı ile hareket ederse bir yerlere gelebilir, ama bu onun gerçekleştirebileceği asıl başarı değildir. Eğer öğrenci Matematik için düşüncelerini kontrol edebilirse, buharlı gemi misali… Asıl başarı potansiyel enerjisini kinetik enerjiye çevirerek bulacaktır. Düşünceler iç başarınızın tuğla taşları gibidir.

Bakırköy En İyi Matematik Özel Ders öğretmenine göre, dünyanın en fazla izlenen spor müsabakalarından olan olimpiyatlar yüzyıllardır düzenlenir. Olimpiyatlarda 1957 yılına kadar hiçbir atlet 1 mili 4 dakikanın altında koşmamıştı. O seneye kadar bütün atletler 1 milin 4 dakikanın altında koşmanın imkânsız olduğuna kendilerini inandırmışlardı. Onlar beyinlerinde başarısızlık duvarı örmüşlerdi. Duvarın arkasındaki başarı ovalarını göremiyorlardı. Tabi ki bir atlet bu duvarı yıkıp 1953 yılında 1 mili 4 dakikanın altında koştuğuna kadar. O önce bu olumsuz düşüncelerini değiştirmiş ve kendisinin bunu başaracağına inandırmıştı. Bu atletin bu başarısı, birçok atletin de olumsuz ve başarısızlık ihtiva eden düşünce ve duygularını değiştirmişti.

Bakırköy En İyi Matematik Özel Ders Atakent öğretmeni için, düşünceleriniz sizi başarı yönünde sizi harekete geçirebiliyorsa bu durum “büyük düşünce” diyebiliriz der. Yola yüksekten başlamaya cesaret etmeliyiz. Hep yükseği düşünmeliyiz. Bakırköy En İyi Matematik Özel Ders öğretmenine göre, bunun anlamı şudur: “Düşünceleriniz öğrencinin  limitimizi belirler.”

Bakırköy En İyi Matematik Özel Ders öğretmeni, düşüncelerin ne kadar güçlü ve etkili olduğu deneylerle ispat etmiştir. Araştırmaların ve deneylerin dışında asıl düşüncenin gücünü yaşayanların sözlerine kulak vermenin önemi büyüktür.

Bakırköy En İyi Matematik Özel Ders öğretmeni sizlere Matematik Geometri dersleri için, aydınlık bir bakış açısına sahip olmana yetecek denli güneş diler.

 Cevat karakayalı

17.07. 2018

 

 

 

 

No Comments

Add your review

Your email address will not be published.