Enter your keyword

post

Atakent Özel Matematik Dersi

Atakent Özel Matematik Dersi

ATAKENT ÖZEL MATEMATİK DERSİ  

Atakent Özel Matematik Dersi

 Atakent Özel Matematik Dersi öğretmeni der ki: YKS Matematik Geometri sınavı için bilinçaltınızı yeniden tasarlayarak kendinizi yeniden yaratabileceğinizden emin olabilirsiniz. Hiç kimse başarı merdivenlerini elleri cebinde tırmanmamıştır. YKS Matematik problemlerini, inanarak, hissederek, severek, yaratıcı olarak ve esinlenerek çözdüğünde senden başka kimsenin mutlu olmadığını göreceksiniz. Ayrıca Atakent Özel Matematik Dersi öğretmeninle öğrenme güçlüklerini yok edebilirsiniz. Benden geçti demeyin. Öğrenciyi, zor YKS Matematik problemlerini çözdüğü zaman mutluluk ayakta tutar. Bunun en büyük nedeni ise, öğrencinin vücudundan dopamin isimli bir hormon salgılanmasıdır. Bu hormon öğrencilere hizmet edince artar ve insanı gençleştirir. Çünkü insanın morali düzelir.

Atakent Özel Matematik Dersi öğretmenine göre, YKS Matematik Geometri sınavında başarılı olmanın yalnızca iki kuralı vardır:

Birincisi, tam olarak ne istediğini anlamak,

İkincisi, onu yapmaktır.

Atakent Özel Matematik Dersi Halkalı öğretmenine göre, elinizin altında sınırsız bir zenginlik vardır. Bunları elde etmeniz için yapmanız gereken tek şey, kalp gözünüzü açmak ve içinizdeki sınırsız YKS Matematik bilgi hazinesini görmek. Kendi içinizde güzel, keyifli ve bereketli bir yaşam sürmek için gereksinim duyduğunuz her şeyi bulabileceğiniz hiç tükenmeyen bir enerji deposu bulunmaktadır. Birçok öğrenci kendi içerisinde Matematik problemi çözme potansiyel enerjisini kullanamaz; çünkü içindeki Sınırsız Zekâ ve Sevgi deposunun varlığından haberdar değildir. Oysa istediğiniz her şeyi oradan çekip çıkarabilirsiniz. Yeter ki siz istemesini ve uygulamasını bilin. Mıknatıslı bir demir parçası, kendi ağırlığının on iki katını kaldırabilir Bunu fizikçiler deneysel olarak laboratuvarda ispat ettiklerini hepimiz bilmekteyiz. Ancak bir demir parçasının mıknatıs özelliğini alırsanız, bir kuş tüy parçasını bile kaldıramaz.

Aynı düşünceyle, iki cins öğrenci vardır. Mıknatıslanmış öğrenciler güven doludur. Matematik dersinde başarılı olmak ve hedeflerine ulaşmak için doğduklarını düşünürler.

Diğer öğrenci tipinde ise, mıknatıs özelliği yoktur. Onlar korku ve kuşkuyla doludurlar. Bir fırsat yakaladıklarında, “ Ya başarısız olursam? Ya Matematik problemlerini çözemezsem, arkadaşlar benimle dalga geçerler.” Diye düşünürler. Bu cins öğrenciler sınıfta başarılı olamazlar, pek ilerleyemezler. İlerlemekten duydukları korku, oldukları yerde saymalarına neden olur. İşte burada anneler-babalar bir ayrış içinde olmalı ve çocuğunu bu durumdan, Atakent Özel Matematik Dersi Bahçeşehir öğretmeni ile çözüm bulabilirler. Seneler önce var olan önemli sırrı keşfeder ve kullanırsanız, siz de çocuğunuzu mıknatıslanmış haline getirebilirsiniz.

YKS Matematik ile elde ettiğiniz tecrübeler, olaylar; içinde bulunduğunuz koşullar ve eylemler düşüncenize tepki olarak bilinçaltınız tarafından üretilir. Şunu unutmayınız ki, sonuçları ortaya çıkaran şey, inanılan şey değil, zihninizdeki inançtır. Hayatın asla değişmeyen ezeli ve ebedi gerçek ve doğrularına inanmaya başlayın. Matematik problemlerini çözmenin yolu budur. Matematik çözme düşünceniz yeni başlayan eylemdir. Tepki bilinçaltından gelen ve düşüncenizin doğasıyla eşleşen yanıttır. Zihninizi uyum, sağlık, huzur, iyi niyet kavramları ile doldurursanız, hayatınızda mucizeler gerçekleşir.

Atakent Özel Matematik Dersi öğretmeni sizlere, son Elvedayı atlatmana yetecek denli Merhaba diler.

Cevat Karakayalı

03.04.2018

 

 

No Comments

Add your review

Your email address will not be published.