Enter your keyword

post

Atakent Matematik Özel Ders

Atakent Matematik Özel Ders

ATAKENT MATEMATİK ÖZEL DERS ÖĞRETMENİ İLE

YKS = TYT + AYT

MATEMATİK KONULARINI TAM ÖĞRENMEK

Atakent Matematik Özel Ders öğretmeni ile YKS Matematik Geometri sınavı için elimizden geleni yapıyoruz demenin bir anlamı yoktur. Gerekli olanı yaparken başarılı olmak zorundasınız. 

Atakent Matematik Özel Ders

Atakent Matematik Özel Ders

 

Atakent Matematik Özel Ders öğretmeni der ki, YKS Matematik konularından birisini tam olarak anlamadan başka konuya geçmeyiniz. Önce konuyu anla, sonra konu ile ilgili soruları basitten zora doğru çözmeye çalışmalısınız. Eğer yapamadığınız sorular varsa, Atakent Matematik Özel Ders Halkalı öğretmeninize sormayı unutmayınız. Matematik konusunu anlamadan kesinlikle test çözme. Konuyu iyice anladıktan sonra bol bol test çözerek hem konuyu pekiştir hem de test pratiği kazanın. Matematik dersinde bir konu ile ilgili birçok farklı biçimde soru sorulabileceği gibi bir sorunun birden fazla çözüm yöntemi olabilir. Bir işlemi en kısa sürede doğru bir şekilde çözebileceğin hususunda alıştırmalar yaparsanız daha iyi olur. TYT Matematik sınavında doğru cevabı bulmak için size önemli bir zaman kazandıracaktır.

Atakent Matematik Özel Ders öğretmeni ile Hedef ve Sonuç İlişkisinde Doğru Adımlar

Atakent Matematik Özel Ders Bahçeşehir öğretmeni ile kendine yeni bir hedef belirlemelisin. Bu hedef çalışma isteğini artıracaktır. Durumunu tespit edip eksikliklerini belirlemek atacağın ilk adım olmalıdır. Çünkü başlangıçta nerde olduğunu görmelisin, ihtiyaçlarını ortaya çıkarıp ve on ana göre hedef belirlemelisin. Bu işteki en hatalardan birisi hedefin olmamasıdır. Kaldı ki bu durum öğrencilik yaşantındaki motivasyonunu etkiler. Verimli ve etkin çalışmalısın. En temel, en önemli en çok konuşulan en güncel konu budur. Herkes çalıştığını söyler ama herkes başarılı olduğunu söyleyemez. Verimli çalışma derken zamanı iyi kullanmayı, neyi nerede ne zaman yapacağınızı kastediyoruz. Başarıyı çalışarak değil sistemli, etkin, planlı ve düzenli çalışarak elde edebilirsiniz.    Ders çalışma programı ile programlı çalışmak esastır. Kendinize en uygun planı yapmalısınız. Şüphesiz herkesin planı özeldir ve tek olmalıdır. En çok üzerinde konuşulması gereken çalışma programı olmalıdır. Çalışma programı hazırlayarak zamanınızı ve hayatınızı düzene, size en yaralı biçime getirebilirsiniz. Programlı Çalışmak, bir günde ne kadar çalışacağınızı belirlemenize yardımcı olur.

Atakent Matematik Özel Ders Beylikdüzü öğretmeni ile Matematik Geometri konularından neye nereden başlayacağınıza kara vermenizi sağlar. Kendinize güveni ve motivasyon sağlar.

İlgi ve dikkati artırır. YKS Matematik Geometri sınavı yarışına daha etkili bir biçimde hazırlanmanızı sağlar. Daha az zamanda daha çok bilgiye ulaşmanızı sağlar.      Moral için ders dışı faaliyetlere de zaman ayırmanızı sağlar.

Atakent Matematik Özel Ders öğretmeni ile gerekli olanı yaparken başarılı olmak zorundasınız.

Başarılar dilerim.

Cevat Karakayalı

05.01.2018

 

 

No Comments

Add your review

Your email address will not be published.