Enter your keyword

post

Atakent Matematik Eğitim Koçu

Atakent Matematik Eğitim Koçu

ATAKENT MATEMATİK EĞİTİM KOÇU

Atakent Özel Matematik Eğitim Koçu

Atakent Matematik Eğitim Koçu

Atakent Matematik Eğitim Koçu şöyle der: Matematik Geometri dersini çalışma alışkanlığı gelişmemiş bir öğrenciye rastlasam aklıma gelen ilk söyleyeceğim cümle “çalışmak öğrenciyi öğrenci eder.” olur. Öğrencilik hayatınızın dönüm noktalarından biri üniversite YKS = TYT + AYT giriş sınavlarıdır. Bu sınavlarla kazanacağınız bölüm ve sonrasında edineceğiniz meslek sizin bundan sonra yaşam biçiminiz olacaktır. Böylesine önemli bir önemli YKS = TYT + AYT Matematik Geometri sınavlarına hazırlanmanın temel şartı: “Yeni Sınav Sistemi”ni bilen Atakent Matematik Eğitim Koçu öğretmeni ile devam etmelidir. Ruhuna uygun, anlaşılır ve güvenilir Atakent Matematik Özel Ders öğretmeni de olabilir. Sınavlara hazırlanırken Atakent Matematik Geometri Eğitim Koçu öğretmeninizin size anlattıklarıdır. Yazdıkları ders notlarını elinizden düşürmemeniz gereken kaynaklardır.

Atakent Matematik Eğitim Koçu öğretmeniniz her yıl yıl yapılan sınavlarda çıkan sorulara göre güncelleştirilen bu ders notlarla YKS = TYT + AYT sınavlarını kazanmanız çok kolay olacaktır. Toplumsal değişim ve gelişmenin giderek ivme kazanmaktadır. Bilgi, beceri ve iletişim teknolojilerinin öğrencinin hayatının her anını değiştirdiği bir yüzyılda yaşamaktayız. Yeni bilgiler, fırsatlar ve araçlar YKS Matematik dersine bakış açınızı değiştirmelisiniz ve olumlu düşünmelisiniz.  AYT Matematik dersinden beklentilerinizi, Matematik Geometri biçiminizi öğrenmelisiniz. Atakent Halkalı Matematik Eğitim Koçu öğretmeninin ifade ettiği gibi, hepsinden önemlisi Matematik öğrenme ve öğretme süreçlerimizi yeniden şekillendirmek gerekliliğini ortaya koymaktadır.

Atakent Matematik Eğitim Koçu öğretmeninizin YKS = TYT + AYT Matematik  sınavına hazırlarken takip ettiği yöntemler şudur:

  1. Atakent Matematik Eğitim Koçu öğretmeni YKS = TYT + AYT Matematik Geometri konuyla ilgili bilinmesi gerekenleri, olabildiği ölçüde Matematik derslerinin sembollerle örülü soğuk yüzünü göstermeden sunmalıdır. Bol miktarda örneklerle öğrencinin anlayacağı dilde anlatmaktır. Böylece öğrencinin konuyu TAM ÖĞRENMESİNİ sağladıktan sonra, kendi başına soru çözmesini sağlanmalıdır.
  2. Atakent Matematik Eğitim Koçu öğretmeni, Matematik Ders Notlarını konu bilgisini test çözme becerisine dönüştürmek amacı ile “Çözümlü Test” lere yer vermelidir.
  3. Atakent Matematik Eğitim Koçu öğretmeni anlattığı Matematik  konularını pekiştirmek ve sizlere soru çözme hız becerisini kazandırmak amacı ile gerekli ve yeterli sayıda “Cevaplı Test” lere önem vermelidir.

 

Atakent Matematik Eğitim Koçu öğretmenine göre Matematik-Geometri dersine şöyle çalışabilirsiniz:

  1. Atakent Matematik Özel Ders öğretmeninden dilemeden önce, konuyu yüzeysel olarak incelmelidir. Bunun yararı ders işlenirken konunun hangi aşamasında olduğunuzu bilmenizdir.
  2. Halkalı Matematik Özel Ders öğretmeninden sonra, konunun anlatı kısmını, elinizdeki matematik ders notlarından dikkatlice çalışmalısınız. Bu durum hem derste gözden kaçanları görmenizi sağlayacak, hem de iyi bir tekrar olacaktır.
  3. Atakent Matematik Eğitim Koçu öğretmeninizin anlattığı konuyu tam anladığınıza kanaat getirdiğinizde, Çözümlü Testleri çözümüne bakmadan çözmeye çalışmalısınız. Testi bitirdikten sonra her sorunun çözümüne mutlaka incelemelisiniz.

YKS = TYT + AYT Matematik sınavı için, Halkalı Matematik Geometri Eğitim Koçu öğretmeni, seni ayakta tutmaya yetecek denli güzelliklerle dolu bir yaşam diler.

Cevat Karakayalı

19.05.2018

 

 

 

No Comments

Add your review

Your email address will not be published.