Enter your keyword

post

Atakent En İyi Matematik Özel Ders

Atakent En İyi Matematik Özel Ders

Atakent En İyi Matematik Özel Ders Öğretmeni

FİKAN

Atakent En İyi Matematik Özel Ders

Atakent En İyi Matematik Özel Ders

Atakent En İyi Matematik Özel Ders öğretmeni diyor ki: YKS = TYT + AYT Matematik Geometri sınavlarında üniversite için yapacağınız netler sizin gelecekte yaşam biçiminizi belirleyecektir. Bu kadar önemli bir sınava hazırlanırken zamanınızı ve enerjinizi en etkin ve isabetli kullanmanız ve En İyi Matematik Özel Ders Bakırköy öğretmeni seçiminizi oldukça dikkatli yapmak zorundasınız. Beylikdüzü En İyi Matematik Özel Ders öğretmeninin üniversite sınavına hazırlanan bir öğrencinin bütün beklentilerini karşılayacak bilgi ve beceriye sahip olmalıdır. Bu amaçla lise müfredatını ve geçmiş yıllardaki sınav sorularını büyük bir titizlikle, en güzel alternatifleri ile analiz etmiş olmalıdır.

Atakent En İyi Matematik Özel Ders Halkalı öğretmenine göre, Matematik Geometri öğrenmek için etkin bir dinleyici olmanın yöntemi bilmeniz gerekmektedir. YKS = TYT + AYT Matematik Geometri derslerindeki konuları “TAM ÖĞRENME” olanağını sağlamak için etkin bir dinleyici olmalısınız. Bunun en yöntem olarak bilinen -İFİKAN-adlı bir yöntemi kullanmanıza gerek vardır.

Atakent En İyi Matematik Özel Ders:

İ- İleriye Bak

Atakent En İyi Matematik Özel Ders öğretmeninizi dinlerken, öğretmeninizin anlattıklarından yola çıkarak daha neler söyleyebileceğini tahmin etmeye çalışın. Bunu yaptığınızda dikkat dağınıklığı yaşamazsınız ve bunun sonucunda devamlı Matematik dersinde uyanık kalırsınız.

F-Fikirler

Atakent En İyi Matematik Özel Ders öğretmeninizin bir ders boyunca anlattıklarının ana fikirlerini bulmaya çalışın, ders boyunca kendi kendinize bu konudaki önemli noktaları bulmaya çalışın. Burada anlatılmak istenen nedir gibi kendinize sorular sorarak ana fikri bulmaya çalışın.

İ-İşaretler

Atakent En İyi Matematik Özel Ders öğretmeninin beden diline dikkat etmelisiniz ve uyanık olmalısınız. Öğretmenler ses tonlarını yükselterek ya da “burası çok önemli, dikkat ederseniz, şunu unutmayınız ki” gibi sözel vurgularla önemli noktaları işaret edeler.

K-Katıl

Matematik Geometri dersinde devamlı aktif olmalısınız. En İyi Matematik Öğretmeni soru soru sorduğunda tahtaya kalkıp çözmelisiniz. Aktif öğrenci daima bir adım öndedir. Pasif öğrenci hiçbir zaman başaramaz.

A-Araştır

Matematik Geometri dersi anlatılırken anlaşılamayan bir yer varsa ya da merak edilen bir ayrıntı varsa bunlarla ilgili soruları sormaktan çekinmeyiniz.

N- Not Tutma

Sınıfta dinleme yolu ile öğrenilen Matematik Geometri bilgileri çok uzun süre hafızada tutulamaz. Öğrenilenlerin zaman zaman tekrar edilmesi gerekir. Bu nedenle çözülen Matematik Geometri problemlerinin mutlaka not etmeniz gerekir.

Atakent En İyi Matematik Özel Ders öğretmeninin Önemli gördüğü bölümleri vurgularken çok sıkça kullandıkları ipuçları vardır.

  • Ses tonunu değiştirerek veya ses tonunu yükselterek veya alçaltarak, sertleşmek veya yumuşatmak önemli noktaların vurgularlar.
  • Atakent En İyi Matematik Özel Ders öğretmenleri önemli kavram, aksiyomları ve teoremleri belirtirken yavaşlatabilirler.
  • Anahtar sözcük ve cümle kullanımları değişik biçimde kullanabilirler. Örneğin, Beş Temel neden diyerek nedenleri sıralayabilir. Önemli dediği, düşünceleri sıralar.

YKS = TYT + AYT Matematik Geometri sınavı için, Atakent En İyi Matematik Özel Ders Öğretmeni, seni ayakta tutmaya yetecek denli güzelliklerle dolu bir öğrencilik yaşamı yaşam diler.

Cevat Karakayalı

The Best Math Tutors

23.06.2018

No Comments

Add your review

Your email address will not be published.